Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

stavio sam alienware gui, windows mi sad izgleda uber opasno! idem da spavam, moram da ustanem u pola 7 TT

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

- Ladno glupi Soni prodaje AV kabl za PSP (za kacenje na tv) sa kojim ne rade igre (?!) I imas drugi kabl za PSP sa kojim i igre rade (kompozitni AV). Samo da uzmu pare!

- A na potpuno drugom topicu, pre nekoliko dana je konacno iz oluka (nakon onih snegova) ispao CD medij (bez kutije) koji je meni dosta davno ispao kroz prozor :) I ja ga tako video na patosu i ostavio, medjutim, danas mi pade napamet da ga uzmem. I uzmem ga, ostavim da se raskravi, ocistim alkoholom, ostavim da se osushi, ubacim u drajv i - radi! Ladno vise malo vrti i sve, ali radi. Disk napravljen u septembru prosle godine. On je znaci godinu i dva meseca stajao na vetru, kishi, snegu, minusu, direktnom suncu, toploti crepa, i izdrzhao je. U pitanju je 52x beli Verbatim, ako nekog interesuje :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...