Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

napokon platio kaznu za svoj prvi saobracajni prekrsaj. napokon, ne zato sto sam ga jedva cekao da ga napravim, nego zato sto sam cekao 5 i po meseci kaznu za prekorachenje brzine....8700, da bog da ogadilo im se, pederi jedni lopovski.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

shto vozis ko manijak jebiga

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

hajlitrol ftw

po prvi put posle dosta vremena sam se izlerao do grada rano ujutru, i osvežavajuće je nekako. nema tolike gužve i ljudi koji besciljno bazaju, tačno se vidi da su u centru samo ljudi koji moraju tu da budu.

Link to comment
Share on other sites

uzasan problem :)

vec sam zavrsio sa poslom za danas, previse sam efikasan! sad ne znam sta cu sa sobom pa kuvam kafu opet...kapiram da cu i po kocu da trknem. moram da nadjem sebi nesto da radim :P

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

znachi jbm ti grlo vetj 4-5 dana ne mogu da ga iskuliram. izgleda da tju sada kao mator konj morati da odem i da mi vishe izvade jbn krajnike.

same here... cuo sam od prijatelja da postoji neka "laserska" kombinacija, srede te zakrpe i idesh kuci posle sat vremena.... jel to uopste moguce?

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@Lacky & Kruko

E jebiga, znaci Kragujevac postao tolika rupcaga od grada da su cak i psi lutalice odlucile da se presele u Beograd. Bar mi je za utehu to sto znaci da nova sinterska sluzba nije ravnosna vec standardna i po obicaju. A taman sam se uplasio da je neko poceo ozbiljno da shvata drustven posao :)

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

moguce d'ima nesto fensi shmensi novo ali po onome sto ja znam da se radi kod nas odgovor je - ne bash =o)

krajnici su "zlezdasti grozd" koji se ne seche nego se faktichki "otkida" od zhdrela...problem kod te operacije na starijim ljudima (starijim od 20 godina) su krvni sudovi koji su tada vec toliko veliki (individualno, no opet...) da je zaustavljanje krvarenja sve tezhe sto je pacijent stariji... naravno nije opasno skoro nikada ali da te puste za 1h?....not bloody likely...

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam u dnevniku onog lika sto su ga tejzerovali u kanadi pa on umr'o :( i nekako sam se bash smorio. Ne zbog toga sto je on krenuo da luduje tamo pa su ga "sredili" nego zato sto kazhu da je bio poljak i da se nesto zeznuo sa letom ili sta li vec pa zavrsio na pogresnom mestu, a nije znao ni rech engleskog, i onda sam se setio kako je zajebano kad te ne razumeju :(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...