Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jao majko ma sta je ovo trenutno na pinku :)))))

"Neko salje pogresne nat tabele svim ruterima u svetu. Ali ima jos nesto. Nisu na engleskom nego na nekom arapskom jeziku. Mislim da neko sprema napad na internet"

OLOLOLO!!!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

nego, ovo danas mi liči na rekord:

14 members are celebrating their birthday today

wuksha(22), Krle(25), DoP |-^[some.One]-^ Cs^ [C](19), Pretender381(24), KEN(20), DoP | Dom!nuS.tl(19), domiNus(19), Daca87(20), kepa(20), LZ Master(18), Johnn1e(22), VlaSta(22), NoNikita(18), losm(19)

dvanaest rođendana, ako se ne varam.

oket :D posto vidim da pratis to :D zanima me jedna stvar :D sta je to bilo 25 juna 2007 kad je na rur-u bilo 941 ulogovanih clanova ?:D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Evo ja ti se pridruzujem

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

opet ale slekuje, i ne postuje rano ujutru, izgleda je stvarno bio napad na internet [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

A ne ne ne....pre devet ne postujem, dok se masina podigne, dok se popusi jutarnja cigareta, dok se isprozivamo po kancelariji malo i tako......;)

Uglavnom:

Dobro jutro radni narode! :D

hoces reci dok ne isprozivate Vicu, pa kad stvarno preterate, onda na forum ? [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Zvali me iz Telekoma, dobijam opremu za 2-3 dana :)

JAO JAO

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Eh taj radni narod, prosto ti nekako milo kad vidis da ima ljudi koji ustaju rano ujutru :)

Ovo je ustvari bila suptilna prozivka na moj racun... Ali ja sam ustao danas u deset!!! :)

A kad se vec "prichajte" pretvorio u Extreme CC blog, aj da i ja napisem nesto na taj fazon.. Dobro jutro radni narode, od ranog jutra se iznose dzakovi lepka za plocice ovde kod mene! E TO JE POSAO, A NE MSNOVANJE IZ KANCELARIJE!!11

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Ovo je ustvari bila suptilna prozivka na moj racun... Ali ja sam ustao danas u deset!!! :)

A kad se vec "prichajte" pretvorio u Extreme CC blog, aj da i ja napisem nesto na taj fazon.. Dobro jutro radni narode, od ranog jutra se iznose dzakovi lepka za plocice ovde kod mene! E TO JE POSAO, A NE MSNOVANJE IZ KANCELARIJE!!11

al si se naduvo :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...