Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kurac moj štedljive. Nemoj sad da krenem priču o tome kako te sijalice upropašćavaju čistoću sinusne promene naizmeničnog napona!

Pomeraju fazu? Cek pricamo o induktivnim ili ovim kompaktnim fluorescetnim?

To da traju dugo znam, lol, imamo jednu u kuhinji od 30W (kao ekvivalent 150W) koja je vec 14 godina funkcionise bez ikakvih problema. Samo tek sam sad opazio tu smelu reklamu kao 6-8 godina.

Link to comment
Share on other sites

ali brate mnogo malo to wati ima, nekako uvek morash da se napinjesh da bi video neshto, tako da ako ti treba za tipa neki deo kuhinje, shpajz, mozesh da uzmesh ovako shta znam, nekako bezveze.

Sta znam, meni ok svetle. Jedino kada mi bash smetaju je kada upalim svetlo pa dok se zagreju, tako "tinjaju" da ozbiljno ugrozhavaju vid coveka. A sto se EPS-a tice, pricha da ce deliti za dzabe je od pre jedno dve godine, kao najredovnijim platishama. Nista od toga nije jos uvek bilo, ali nije losha fora. Jedino sto ce taj koji prodje na "tenderu" da se ovajdi :)

Link to comment
Share on other sites

vrhunska sapient_solstice daska.

jeste full zhenska al shta da radim kad sam malecna i moram da kupim zhensku dasku jer su one znatno lakshe...:D enivej. proshla sam extremno dobro :D za dosta male pare daska bruka kvaliteta...

a poshto sam birala izm4dju nje i burton_featherakoji izgleda ovako

b_feather_153_08.jpg

...dugo sam razmishljala i uzela ovu iz prostog razloga shto je mnoooogooo laksha...e sad shto je vishe za devojchice jbg :D

signatura.jpg

_malimjau.

Link to comment
Share on other sites

jao mala,upisala si master a sve treba da ti se nacrta. pa nije ovo konstrukcija....lep ti je board u svakom slucaju ako se poredi sa alternativom.jes da mu samo fale cirkoni, ali i to moze da se sredi. josh samo da mozesh da odesh na neku drugu planinu a ne samo u bosnu ili na kop

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

brate dajem ti fin nachin da izadjesh, a ti tako .. koja si pizda od choveka.

u zhivotu mi samo josh ti falish da me jebesh u mozak.

@ivche

burzhujko jedna, igi hotje da ti kazh da legnesh u krevet i prestanesh da provocirash nas siromahe sa slikama tvoje nove daske za male razmazhene drolje (shalim se naravno, ovo je fora iz south parka:D)!

Link to comment
Share on other sites

jao mala,upisala si master a sve treba da ti se nacrta. pa nije ovo konstrukcija....lep ti je board u svakom slucaju ako se poredi sa alternativom.jes da mu samo fale cirkoni, ali i to moze da se sredi. josh samo da mozesh da odesh na neku drugu planinu a ne samo u bosnu ili na kop

e sad mozhe da se kombinuje i neshto drugo..jer cune poginem sa ovom raspalom daskicom koja je prezhivela boga oca...:))))

tako da shta znam...

ako zeznem kop i budem nedelju dana krace na jahorini mozhe da padne neka francuska u martu i to bi bash bilo vrhunski :D

burzhujko jedna, igi hotje da ti kazh da legnesh u krevet i prestanesh da provocirash nas siromahe sa slikama tvoje nove daske za male razmazhene drolje (shalim se naravno, ovo je fora iz south parka:D)!

ma sad ne mozhe nishta da me uznemiri...srecna sam kao malo dete!!!!!!!!!

:D

totalni hepines :D

signatura.jpg

_malimjau.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...