Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

greota, kapiram da nece jos dugo tako :P

Ne znam ... mozda je pun vikendom, nemam pojma, mada mi kad god smo bili onaj "disko deo" je uvek bio prazan, ne znam ni cemu sluzhi ... plus je ulaz malo glupkast, plus za wc moras da se izuvas ... ima dosta tih stvari koje ljudima generalno verovatno ne odgovaraju u odnosu na recimo Koloseum. Dok sa druge strane brzhe ide bacanje, itd, ali opet, skroz je loshe ispisan ... i tako.

Zashto Laletu nikad ne pishe koga quote-uje? (:

To je dobro pitanje ;)

ili me vodite na to kuglanje, ili tju vas stalkovati ka neki pervert decu po kraju. pinki mi iza tjoshka, a ionako trba da nadjem sa chim da ubijem vreme sad kad sam lagano krenuo da se ladim od wow-a opet (da, dugo me je drzhalo:)!

Sibni mi svoj fon na PM i jos bolje, javi mi MSN koji ti je ako koristis, i necemo te zaboraviti narednog puta ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

postadoh imun na mamurluk sto me pomalo plasim... kad imam mamurluk znam da se organizam bori sa pijanstvom, ovako mi izgleda kao da imamo simbiozu :)

sem toga nist posebno, odlucio sam da intenzivno trazim posao tako da sada saljem cv, jos malo pa treba da okrenem par telefona i da trazim preporuke, ma ludnica :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

što se praznog prostora ispod igijevih postova tiče, on u potpisu ima neku sliku koja više ne radi, pa je verovatno do toga. da koristite operu, sve bi vam bilo jasno.

napokon se posteno popickarao sa prethodnom, bivshom devojkom. Posto vishe ne moram da izigravam diplomatu zbog prijatnog suzivota na faksu ili gradskom prevozu, osecam se kao da mi je neko skinuo ogromni kamen sa grudi te stoga mnogo lepshe....

zivot ide dalje, napokon

mico, odrastaš.

Link to comment
Share on other sites

alal vera

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

što se praznog prostora ispod igijevih postova tiče, on u potpisu ima neku sliku koja više ne radi, pa je verovatno do toga. da koristite operu, sve bi vam bilo jasno.

mico, odrastaš.

ne odrasta nego vise nije sisica!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Moji omiljeni tipovi muzike su: House, Electro, Narodnjaci, Techno

^^pamet!

@topik..

odluchih da vecheras sebi prekratim muke! odoh na adu! (ne da se utapam!!!) idem u mmp.. da se dogovorim za cenu.. huh.. odoh na vrele ochi..

edit typo..

Edited by lazy*

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...