Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ja ne znam te shifre za doom, al sam u hokeju drao zatvorenih ochiju, bez shifri!

e-peeeeeeen enlargement just got to the next lvl!

inache, dobio sam platu napokon, posle mesec dana ishchekivanja... and guess what, zakinuli me za 50 dinara. alooo, jebenih 50 dinara. dabogda im zatrebalo!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

naravno, koji će ti pivo uz tenis, nije retardiran sport pa ne moraš anestezirati mozak.

lol gej

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

tt [:D]

elem, nacirkao se na nekoj brucosijadi... umalo da uletim u neku tuchu u zaletu, mada smirila se situacija... sto me licno raduje, ja sam covek pacifista [:D]

oduvek sam preferirao DEX/INT build umesto pure STR...

pre toga iznapusavao ex preko neta, rekao joj :

me: ti jebeni kreten.

a par redova kasnije

me: hmda... ok, nije moja stvar

al cisto da znas, sa moje tacke gledista, ti si kreten :)

lol i pwn [^]

sad odo da spavam, posto cenim da je veci deo alkohola ispario....

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

ovaj chizra je prek!

jos jedan radni dan, srecom nocas sam legao pre jedan pa sam se relativno naspavao. juce nisam znao gde se nalazim, spavao sam 4 sata i usao u kucu u 8 uvece, 12 sati na nogama...ali dan je bio bingo, doneo je ortak xbox iz italije, pa smo kupili u tehnomarketu samsungov LCD od 40" i igrali halo na italijanskom celo vece...danas moram da nosim spravu na fleshovanje, pa za vikend da mu ga dam po zezanju.

inace, poceli smo ovde u firmi da igramo loto, izgleda da je svakom posao preko kurca. razmisljao sam sta bih uradio da dobijem sedmicu. verovatno bih sve poslao kuci, prodao firmu, i kupio sebi ostrvce ovog tipa:

atoll.jpg

danas bi konacno trebalo da odem do zubarke da vidim za protezu, nadam se da mi se zubi nisu iskrivili toliko da je intervencija nemoguca, a sutra i prekosutra nema posla, jej! idem na seminarski o nekim novim transportnim dokumentima, valja ostati u toku...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

yay slobodan dan na poslu!!!

ali samo zato jer sam sa majstorima koji mi kreche stan lolz... jedva ubedih kevu da skidamo "shpanski zid" sto je ona prihvatila umerenim trhckaranjem kroz terasu i gutanjem shachice za smirenje a potom i leprshavim odlaskom u shetnju parkom na 3-4 sata

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jeo sam neko meso sa soja sosom, moram priznati da mi je lepo leglo, jer svi znaju da ja volim soja sos. Plus sam u Super Veru nasao sjajan soja sos koji jurim odavno. Maaalo je skuplji, ali se isto toliko koliko je skuplji i manje stavlja nego obican, tako da na kraju dodje na isto.

Link to comment
Share on other sites

uf... jebeno mamuran i dalje rofl..

2 sata mi je trebalo za ove 2 gluposti lol :

polutkazupcastespojniceox1.th.png

poklopacnaglavkanh9.th.png

taman ga odradim do kraja, pa skontam da sam sjebo radius.

pa onda opet, pa skontam da sam sjebao visinu.

hah... al izazov je u svakom slucaju [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

boli me glava! nikad se netju naspavati kako treba! jbn babe koje prave red i gledaju ko je kad doshao i zhale se kad je neko "preko" reda.. sqpili se ko leshinari za vakcije protiv gripa! prozivam za injekciju i redovno mi neko udje kao mutav i predaje nalog za vakcinu! aaa!!! inache sam oke.. skidam neke videoklipove sa youtubeA.. drugarki za rodjus yagudina (profesionalni klichach) .. sad da neshto pojedem i kibam kod drugarke.. vratila se iz biletje..

hajd..

edit typo..

Edited by lazy*

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...