Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

neshto se uzheleh foruma... pa pishem random spamove gde stignem :D

elem, nashao sam jevtin let k shkotlandu za chak 50 jevreja povratnu kartu nekim airray-em ili kako se vec zvashe iz budapesta. woo hoo.

trebalo bi da poletim 15tog of december. pa cete gledati moje fotke 3 meseca ovuda po forumu :P

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

laq notj zlaJko.. chujemo se u chetvrtak za subotu..

;]

@topik.. qnotj..

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

stize mi sutra xbox, jos samo lcd da kupim i ne izlazim vise sa gajbe 8)

Obican il' 360? :)

Danas sam imao fore da duzhe spavam, sto sam i iskoristio. A posto sam i ranije leg'o, bas sam se naspavao. Sad moram do grada, a verovatno cu svratiti i do onog sajma poslova na ETF-u, pa mozda sretnem i vudua! ;)

Link to comment
Share on other sites

meni danas poslednje cinemania jutro ove godine, uveche bleja sa klasitjima...izmedju toga mozda nadjem optichara...a mozda i ne =o) poslednja 2 meseca sam primetio da 0.5 nije toliko strashno ...a u VS SC-a se uopste i ne primeti ;oP

Link to comment
Share on other sites

360 naravno! zovem vas kad uzmem lcd, vi ponesite pivo, ja cu da spremim gotham racing, pes, i neko tabanje ^_^

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

- odoh se sisam, pa onda do grada, pa onda ceo dan na faks, pa bleja pa na fucu od 00-01.

- onda u kurac !11

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Danas sam imao fore da duzhe spavam, sto sam i iskoristio. A posto sam i ranije leg'o, bas sam se naspavao. Sad moram do grada, a verovatno cu svratiti i do onog sajma poslova na ETF-u, pa mozda sretnem i vudua! ;)

Ja sam nešto kao prehlađen pa slabo idem ovih dana, ali to ne znači da se nećeš zabaviti na džob feru i bez mene! :)

stize mi sutra xbox, jos samo lcd da kupim i ne izlazim vise sa gajbe 8)

You lucky bastard!

Link to comment
Share on other sites

Sve je to lepo, samo je pitanje koliko ću imati vremena da ga igram :)

Jao, jao, počeo sam da pišem kao čovek, smorilo me više da kuckam bez kvačica..

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ja sam nešto kao prehlađen pa slabo idem ovih dana, ali to ne znači da se nećeš zabaviti na džob feru i bez mene! :)

Bio sam, toliko sam se dobro zabavio, da cu ici opet nesto kasnije! Tako da sam tamo opet oko 15h, da vidim ko se interesuje za poslove! :))

360 naravno! zovem vas kad uzmem lcd, vi ponesite pivo, ja cu da spremim gotham racing, pes, i neko tabanje ^_^

Morao bih nabaviti Gotam, zaista ... imam cak i volan, a nemam gotam :))

Link to comment
Share on other sites

ljudi, mene toliko mrzi da prvih 2h od buđenja radim bilo šta osim da blejim na forumu uz šolju kafe da ne znam šta ću sa sobom. a čeka me danas potencijalno fenomenalan dan :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...