Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kako mrzim ovakve nedelje... Bati crko komp, nema podataka, nema frp-a danas... Uzas...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

pazi, mislim da mozhe da se poredi utoliko sto oba imaju istu poruku/popovanje i oba su otkacheni feelgood mjuzikli...ono gde nema poredjenja je sama izvedba jer dzhon woters koliko god ja imao problema sa njegovim filmovima nije korporativni dron, a ovo je hevi djuti mainstreamchina, sa mnogo poznatijim glumcima (gluma i pevanje su vrh), mnogo vecom produkcionom vrednosthju i klasichnim cameo ulogama glumaca iz originala (riki lejk i dzheri stiler)...meni se ovaj film vizhe svidja, no to ne znachi da je bolji =o)

Ah vec vidim kako cu se smoriti :(

Još mi samo fali politički-ispravna verzija pink flamingosa i ode sve u kurac :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

opet u sc, vido mladjanog stiju (prvi put nakon ne znam koliko nedelja, pustio je bradu onako mushku, da ne kazhem vojvodsku ;o) ljubi ga drale ;o)), odgledasmo simpa film "he was a quiet man" film sa rupama i tripovima ali funkcionishe ok, jedan od boljih filmova na cinemaniji definitivno...

Link to comment
Share on other sites

danas me sve xtra mrzi.. sutra sam o5 prva smena.. budjenje u 06h.. :(

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

Samo da sabijem programiranje danas i cao, za mene je nedelja praktichno gotova :)

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

josh uvek niko da se javi i da otvori novu radnu nedelju, strasno ale, pokaz'o si se [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa sto se ne javlja!?!?! ljudi brinu! od nervoze sam pojeo 2 sendvicha za doruchak (to je moj vid slanja pozitivne energije aletu ;o))

edit

aaaaah, dobro je evo ga postovao je!

ok Ale, sad lepo kreni sa planiranjem doruchka pa poslove posle lagano =o)

Link to comment
Share on other sites

Vidi se ovde koje ovde najvredniji ili mu je najdosadnije na sljaci [:p] ah lepo proveden vikend odmorio sam se sada sam spreman za nove radne pobede :)

nemash pojma kolko je dosadno, a serije polako nestaju [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Sta radnih i vrednih ljudi covece, vidi se da nam forum raste zajedno sa svojim clanovima :) Pre par godina nije bilo puno procenata onih koji su imali radno vreme, a vidi sad! :)

Ja sam danas neobicno brzo stigao, ali moram sad vec da pravim nekakve rute, posto imam dosta nekih sastanaka kasnije i tako :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...