Jump to content

Otvoren Delta City


Recommended Posts

  • Replies 377
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

brate drugo je komentar gde neko kaze nekome da je bolid,a drugo je kad neko nekom jebe mater ili kaze ribi da je kurva ili otkud znam.

Coka je gej,call the wulfgar the post police to the rescue...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Admini se generalno trude da niko ne bude ostecen u diskusijama. Ti se wulfi vatas za jedan post i trazis da se lik suspenduje, a ako bismo redom pratili koliko si ti puta napisao nesto slicno u ovom topicu verovatno bi bio suspendovan na 150 dana. Dalje, ne znam da li si svestan ali se svadjas sa osobom koja ima 16 godina. Da ima koju godinu manje izgledao bi kao potpuni retard jer je ipak razlika u vashim godinama skoro 10 (ili tako nesto). Seti se samo sta si ti radio u tom periodu, a siguran sam da ne bi voleo da te zajebava neko drasticno iskusniji.

Dalje, medolinka je ipak kuma jednog nasheg vernog forumasha, sto mozda nije toliko vazhno za prichu, vaznije je to sto je logicno da ce ona da se brani na nacin koji joj je dostupan na ovakve stvari, a to je taj nacin koji mozda nije najsrecnije resenje. Ti znas da ja tebe gotivim ali ti generalno ovakve stvari ne trebaju. Ok, nasmejemo se par puta, kao i vuduu, ali i on zna kada pretera pa se iskontrolishe, a ti definitivno nisi glup momak.

Link to comment
Share on other sites

Admini se generalno trude da niko ne bude ostecen u diskusijama. Ti se wulfi vatas za jedan post i trazis da se lik suspenduje, a ako bismo redom pratili koliko si ti puta napisao nesto slicno u ovom topicu verovatno bi bio suspendovan na 150 dana. Dalje, ne znam da li si svestan ali se svadjas sa osobom koja ima 16 godina. Da ima koju godinu manje izgledao bi kao potpuni retard jer je ipak razlika u vashim godinama skoro 10 (ili tako nesto). Seti se samo sta si ti radio u tom periodu, a siguran sam da ne bi voleo da te zajebava neko drasticno iskusniji.

Dalje, medolinka je ipak kuma jednog nasheg vernog forumasha, sto mozda nije toliko vazhno za prichu, vaznije je to sto je logicno da ce ona da se brani na nacin koji joj je dostupan na ovakve stvari, a to je taj nacin koji mozda nije najsrecnije resenje. Ti znas da ja tebe gotivim ali ti generalno ovakve stvari ne trebaju. Ok, nasmejemo se par puta, kao i vuduu, ali i on zna kada pretera pa se iskontrolishe, a ti definitivno nisi glup momak.

Priznaj nam laki, sta si ti radio sa 16 godina!

Evo ja cu prvi : umesto da jurim da nesto umocim, i dalje sam gadjao ljude vodenim bombama, jabukama i jogurtom u kesici sa zgrade :(

A i bezao sam sa latinskog!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ja idem u delta city danas, teraju me ortakinje (:

jedva cekam da vidim sve stvari koje nikad necu moci da imam :D

(nadam se da je ovo i dalje topic o dc-u :P)

imas ukupno dve prodavnice koje su povezane sa tvojim "stilom" :))

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Priznaj nam laki, sta si ti radio sa 16 godina!

Evo ja cu prvi : umesto da jurim da nesto umocim, i dalje sam gadjao ljude vodenim bombama, jabukama i jogurtom u kesici sa zgrade :(

A i bezao sam sa latinskog!

ja sam odvijao onaj ventil na radijatorima,pa na kom nije pravio onaj mlaz,ostavljao sam da curi,a na kom jeste,samo sam sa ortakom navlacio raju :)

jebote,rekao bih da sam protracio 4 godine u toj elektrotehnickoj,ali ne mogu :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ta logichka poshalica nije toliko jednostavna Wulfi...jer mozhda neko od njih i ima zhelju ali sad nece da reaguje jer si ukazao svima na to...a i ako ima zhelju ka tebi mozda ima josh vecu ka qwertyuiop-u...nisi odmerio pre nego sto si reagovao...agen ;o)

2000108488583870885_rs.jpg

blablabla... blablabla... blablabla...blablabla...blablabla...blablabla...blablabla...blablabla...blablabla...blablabla...blablabla...

I R RAMBLING FAGGOT!

blablabla...blablabla...blablabla...blablabla...blablabla...blablabla...blablabla...blablabla...blablabla...blablabla...blablabla...blablabla...blablabla...blablabla...

Ja sam Chuvar Istine. Zato. I zato shto znam, u srcu, bi Gile uradio isto. I da odobrava ovo shto radim. Secash se Gileta?

2004705963787945530_rs.jpg

Ne obaraj pogled, Doolio! Pogledaj ga u ochi, ako smesh! Seti se Kambodze. Seti se Charlija. Seti se drugarstva i borilachkih veshtina. Bizona i zakletve.

Kada je Bizon ubio Charlija, da li je Gile rekao: "Jebiga, bili smo na njegovoj teritoriji. Palim kuci." Ne, Gile je otishao na turnir, znajuci shta ga cheka. Pravo kroz vatru. Pravo na Bizona. Spreman da se hrabro i odluchno probije kroz sve shto bi moglo da mu se nadje na putu. iconsalut.gif

Seti se dechaka i pravedne vatre koja je gorela u njegovim ochima i nije mu davala da posustane. Do poslednjeg zetona. Do konachne pobede.

Idi do ogledala i moli Svevishnjeg da nije kasno za tebe, da cesh ako dobro i dugo pogledash, uspeti da negde u odrazu vidish tog dechaka, i tu vatru ponovo.

brate drugo je komentar gde neko kaze nekome da je bolid,a drugo je kad neko nekom jebe mater ili kaze ribi da je kurva ili otkud znam.

Coka je gej,call the wulfgar the post police to the rescue...

2003459086439454162_rs.jpg

Nikad joj nisam rekao da je kurva. Izraz koji sam upotrebio je "mala cam-kurva". I dalje chvrsto stojim iza njega. Poshto ste ili totalni nabovi, ne umete da chitate, chitate samo ono shto vama odgovara ili ste jednostavno, poput Ivana, zeljni jeftinih poena kod male cam-kurve, a sve to preko ledja Pravednog Internet Ratnika poput mene, evo ovako:

http://www.urbandictionary.com/define.php?term=cam+whore

15-year-old girl who uses her babysitting money to buy some lacey underwear from Target, and then spends hours taking pouty, low-quality B&W pictures of herself in said underwear with her bedroom door locked, after which she posts them to her LiveJournal for men in their 30s to check out. Cam whores can be males looking for attention, but typically are not.

The Internet is being taken over by cam whores, one blog at a time.

@drugari sa wow podforuma

Ubuduce, kad vam Kili kaze da ste pve kurva, obavezno da ga prijavite za suspenziju, mkay? :/

A exi jeste ghay, ssf, nadimak mu je "Coka"! Da li ste ikad chuli za gejskiji nadimak? I ona frizura? Full force faggotry! O tome da nosi kremicu u torbici necu ni da govorim... whoops! [:D]

Wulfi respect, ali jedno moras da nauchish:

adminzd9.gif

2001554925234328878_rs.jpg

Admini se generalno trude da niko ne bude ostecen u diskusijama. Ti se wulfi vatas za jedan post i trazis da se lik suspenduje, a ako bismo redom pratili koliko si ti puta napisao nesto slicno u ovom topicu verovatno bi bio suspendovan na 150 dana. Dalje, ne znam da li si svestan ali se svadjas sa osobom koja ima 16 godina. Da ima koju godinu manje izgledao bi kao potpuni retard jer je ipak razlika u vashim godinama skoro 10 (ili tako nesto). Seti se samo sta si ti radio u tom periodu, a siguran sam da ne bi voleo da te zajebava neko drasticno iskusniji.

Prvo, ja takodje imam 16 godina. Drugo, ne samo da ne trazim da se on suspenduje vec smatram da ste ispali fegeti kad ste ga onomad banovali. Samo ukazujem na to da ne sme biti nedodirljivih, i pritom mislim na ovu malu "tetku iz Mladenovca" (©Stalja), a ne na Darijana retarda.

A ako cemo vec da se podsecamo, podsetimo se kako se chovek koji meni daje suspenziju i deli pridiku o ponashanju prema zenskim chlanovima ne tako davno ponashao prema jednoj od njih. Daleko gore nego ja ikad. Da ne prichamo o bandwagon efektu i fegetima koji su skochili u fazonu "kul je, Ivan to radi, 'ajmo i mi!" Podseti me, koliko je pauzirao za takvo ponashanje? Sorreh, ali on stvarno ne bi smeo da ima obraza da mi bilo shta zamera... ne da ga to sprechava, jel' te...

Dalje, medolinka je ipak kuma jednog nasheg vernog forumasha, sto mozda nije toliko vazhno za prichu, vaznije je to sto je logicno da ce ona da se brani na nacin koji joj je dostupan na ovakve stvari, a to je taj nacin koji mozda nije najsrecnije resenje.

lol wut?

Ok, nasmejemo se par puta, kao i vuduu, ali on zna kada pretera pa se iskontrolishe, a ti definitivno nisi glup momak.

Ja nisam pajac koji je ovde da bi zabavljao vas nevernike, vec istinski patriota koji se nece zaustaviti samo zato shto neko mozda smatra da sam "preterao" u svojoj pravednoj borbi. Vudi je Oblajvon nab koji ochekuje level-scalling, ja sam ol' skool, fight till ya drop Fallout patriot!

Ti znas da ja tebe gotivim ali ti generalno ovakve stvari ne trebaju.

Right back at ya, narochito drugi deo rechenice. Razmisli shta hocu time da ti kazem.

Takodje, odbanuj Ivanka, plox.

ja idem u delta city danas, teraju me ortakinje (:

jedva cekam da vidim sve stvari koje nikad necu moci da imam :D

(nadam se da je ovo i dalje topic o dc-u :P)

Ne budi feget. To shto si imala tu nesrecu da se rodish k'o zensko, ne znachi da si automacki osudjena na to da gubish vreme gledajuci/kupujuci stvari koje mislish da treba da imash, a koje ti trebaju samo da bi se uklopila u more praznoglavih "potroshacha", mozgova nepovratno ispranih retardiranim reklamama poput onih koje se vrte za delta shiti, koji se ispunjeno i vredno osecaju samo dok trpaju svoj novac u "brendirane" dzepove isfoliranih neradnika i matorih, oportunistichkih lopurda... Necesh valjda da budesh k'o ova tetka iz Mladenovca (©Stalja)? Bolje idi kopaj negde za pare, realno.

U stvari, gubim vreme... mIRA - ololo... i c what u did thar! clevar indeed! btw, ekstra From: in the ghettoooooo tr00 poeni za odlazak u trzni centar sa frendicama... :rolleyes:

tl;dr

Go to hell, bitches.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

mIRO

nemoj slucajno da nisi poslusala savet pametnog i iskusnog Wulfija, idi da kopas nesto, ne trosi vreme na delta city!

btw, sledeci put kad budes isla tamo, give me a call, da se nadjemo i druzimo malo ;)

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...