Jump to content

Otvoren Delta City


Recommended Posts

Uvijanje svega ovoga u pričice i povlačenje paralela s vicevima u najboljem slučaju je neukusno, pogotovo što se tvoj odnos prema ovoj raspravi svodi na odbranu preko Admin titule

dobro, ne voli te i shta sad, bu hu, kraj sveta.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 377
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ko je reko da ja hocu da se bavim knjizevnoscu lol? stvarno smaras sa tim tvojim jadnim hejtovima, idi jebi nesto... a da, zagor..

apelujem na lakija i ivana da urade nesto sa onom ignore opcijom, bilo bi lepo da se uopste i ne vidi ko je postovao (ako se vec ne vidi sta).

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

LOOL

pazi stigla je neshto da napishe i izmedju fafanja kobasa [roflmao] hahaha kao ekvivalent od onoga "kucam ovaj post dok mi riba pushi" get it!

daj brate shta dizhete toliko frku oko cele priche, pogotovo ljudi koji prichaju da je ovo prajsles topik. shta tu ima prajsles osim par vulfijevih izdrkavanja koji su klasichna za njega. smorili ste opako i boga i narod.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Daj jebote, a kapiram da je bila lepo vaspitana pre nego sto je dosla na rur.... do kurca, svaka devojka ili devojcica koja dodje biva pokvarena.

Danice, moj savet ti je da napustis forum, ne samo zbog toga sto te kvari, nego sto kad se hejtuje, nemas dovoljno skilla da to radis kvalitetno.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Pitanje za admine, koliko dana on sad pauzira za ovo? Ili je kul sve, poshto niko od vas nema zelju da me jebe?

koji god odgovor bio ja ne znam sta se ti vulfi pravis lud? al stvarno, bilo je hiljadu puta reci o tome i svih hiljadu puta je odgovor bio 'forum je uredjen tako kako je uredjen jebite se, ne tretiraju se svi isto i sta vas bole kurac koji kurac' i to je okej, forum nije moj i nisam ga ja napravio. ja sam onda reko 'dobro, taj rad', izvagao koliko mi to odgovara, a koliko ne i skontao sam da cu da dolazim na forum i dalje. ne vidim kakva se ovde pravda juri i zasto kad ovo nisu ujedinjene nacije i u cemu je ovde poenta? ne mislim na tebe nego na celu raspravu.

ako je poenta da se utvrdi da li si ti banovan sa razlogom, to je potpuno idiotski i bolje odmah prekinite raspravu, posto je jedini potreban i dovoljan razlog da se nekom ko moze da te banuje ucinilo da treba. da li je i koliko to uredjenje dobro ili lose ili mozda fenomenalno ili sranje, to je nebitno, takvo je. nije ovo javni park, jebiga. mene nervira milijardu stvari, ali mi nije tata kupio forum niti ga finansiram porezom ili tako nesto...

ako se pak svadjate oko neceg drugog, onda iskulirajte moj post, promasio sam temu:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

realno jesi ovde se radi o necem drugom

[roflmao] best topic ever

sad samo treba da dodje neko i odvali glupu foru za sneska

posto su neki pogresno razumeli : ne stajem na niciju ili ni na ciju kako bre vec ide stranu i boli me k ko je upravu samo mi je mnogo smesno [:D]

Edited by weasel
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...