Jump to content

Otvoren Delta City


Recommended Posts

  • Replies 377
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lol wufli banovan???

bezveze realno

otkad je sveta i veka tj rura, wulfi je u ostom fazonu, zasto ga sad banovati kao nesto ... medolinka je no-no za hejt jer slusha savete rur mudraca oko frizure a mari (lejzi jel) ni promena frizure ne bi pomogla...

dakle reshnje je jednostavno, treba vam i jedna zena za admina, vudu javi se :P

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

haha što ti je fora, jesi to u falloutu pročitao :D

btw iva je admin, doduše po familijiskoj liniji al jebiga.

edit: lol ipak nije, ono je neki kastum member tajtl.

ne proctiao sam u oblivionu, zato fora i jeste tako losa :P

nego ozbiljno, hocemo zene za admina, pa da se onda svi umiljavamo na forumu, i svi bi bili ... hm.. gej? :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

da jadan covek ne zna sta ce sa parama :((((((((((

./emocry

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

U CANNOTZ STOP TEH SIGNAL! :browncoat:

/Ivanko aka Laza :trueblue:

Za Vudija :

Zavisi od akcenta. Ukoliko je dugosilazni na prvom slogu u nominativu, vokativ će biti na O, s dugosilaznim akcentom na prvom slogu (Maja - Majo, Sava - Savo, Iva - Ivo).

Međutim, ako je kratkosilazni na prvom, onda če biti na A (Nina- Nina).

Za ostale :

Fegeti, terate Vulfija zarad deteta čije ćete korpe piti za nekoliko godina - kada joj sise porastu dovoljno da može da navata nekoga s boljim kolima i dubljim džepom.

2005814514501873247_rs.jpg

Danice, savetujem ti da se okaneš književnosti, nikome nije potrebna nova Anabela Basalo; ako bi i toliko sreće imala.

Ivane, nešto se sećam da je tvoja karakteristična rečenica bila, parafraziram : "Jebeš ti taj razgovor, kada nekome pobiješ argument a on to samo ponovi još glasnije." Licemerno?

Ako su pravila tu, poštuj ih. Ako se ne primenjuju na sve, menjajte ih. Zloupotreba pravila? Nije isto, ali je to prekršaj po sasvim drugom osnovu, verujem da o tome piše nešto i u ovom pravilniku, koji se primenjuje samo kada je potrebno članom 2. opravdati neki hir...

Uvijanje svega ovoga u pričice i povlačenje paralela s vicevima u najboljem slučaju je neukusno, pogotovo što se tvoj odnos prema ovoj raspravi svodi na odbranu preko Admin titule.

A sad svi na irc.krstarica.com, oni su čuveni po sličnoj, proizvoljnoj hijerarhiji i gotovo jednakoj korisničkoj bazi.

^tl;dr verzija by Wulfz0rmz:

2005513247130694843_rs.jpg

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Zavisi od akcenta. Ukoliko je dugosilazni na prvom slogu u nominativu, vokativ će biti na O, s dugosilaznim akcentom na prvom slogu (Maja - Majo, Sava - Savo, Iva - Ivo).

Međutim, ako je kratkosilazni na prvom, onda če biti na A (Nina- Nina).

Yep, tako sam i mislio. A za svaki slučaj ću da c/p-ujem za arhivu, ako neko krene opet da mi sere da mogu da izvučem stručan argument :D

edit: a da, NE IDI WULFI S KIM CU DA SE SVADJAM ZA GODINU DANA KAD IZADJE FOLAUT 3?!??! SA DZIJEM NE MOGU, ON ODE UVECE PA SE NAPIJE I SUTRA DODJE SVEZ, TREBA MI NEKO PUN AKUMULIRANOG NEZADOVOLJSTVA!

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...