Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

stvarno ste klosari sto prozivate pilaudu.recimo da decko ima neke zdravstvene probleme?!jos se neki i podsmevaju...tt

rofl za dovlinu sliku

pa sta i ljude koji su debeli obracamo im se sa svinje debele :D u cemu je problem ?:D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

stvarno ste klosari sto prozivate pilaudu.recimo da decko ima neke zdravstvene probleme?!jos se neki i podsmevaju...tt

rofl za dovlinu sliku

izgleda da me ti jedini razumes :) al necemo da mracimo topic

ma jok,to se on osušio od trljanja kobasa na nolke cice sa "GOLE ŽENE" topica,jel tako momče ?

od tebe sam i ocekivao ovako nesto :)

pilauda slusa akiru.

kakve to sad veze ima :)

Pilauda je car!

znas me znam te :P

Link to comment
Share on other sites

pa sta i ljude koji su debeli obracamo im se sa svinje debele :D u cemu je problem ?:D

Debljina je nesto na sta mozesh da uticesh, konkretno ta debljina o kojoj ti pricas, a na stranu sto postoje i takvi poremetjaji.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Pa samog sebe ofc!

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Jbte gledam pilaudinu sliku i jedino shto sam mogao da zapazim su one kutije iza.. i razmishljam kako da upgradeujem moju kantu.. :D

Anyways.. ajd nisam sto leta postovao nikakvu slidzhu i zaboravili ste me sigurno:

DSC03906.jpg

Buraz moj e io - [edit]btw - braveheart se snimao na onom brdu iza nas levo:D[/edit]

DSC03875.jpg

Na onom roflcoasteru u daljini sam se vozio to veche.. iskreno, smorio sam se.. :))

Edited by Zlaja

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

KARZAN

tarzan.jpg

Ovo mi se josh nije deshavalo,rispket ;)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

a brate losh je kvalitet slike posto sam ga captureovo iz klipa.Steta vala sto se ne vidi faca(bar se nazire ta retardirana faca:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...