Jump to content

30. broj RUSH!-a


Recommended Posts

Sajt:

RUSH! ezine

Download:

DialUp verzija: RUSH30dialup - 8 MB

Lite verzija: RUSH30lite - 29 MB

Sadržaj 30. broja RUSH!-a

rush30.jpg

Dodjosmo do 3.0 RUSH-a! Ovaj broj mi je nekako specijalano prirastao za srce, sto bi se reklo: "Bas je dobar!" Evo malo izvoda.

"- Da li je postavljena izložba? Izgleda nekako prazno, a i oseća se miris farbe.

- Da, da, izložba je otvorena još u subotu 29. septembra.

- Znamo, to otvaranje je bilo u Muzeju 25. maj, a da li su postavke gotove i na ostalim izložbenim prostorima?

- Jesu, naravno.

- Sjajno. Koliko košta katalog izložbe?

- Još nije završen, biće u petak.

- Još nije završen?

- Ali imamo ove vodiče kroz izložbu! Štampani su na najmodernijem laserskom štampaču, a oba papira su zaheftana radi lakšeg snalaženja."

...

"I kada bih ja imao ženu, i kada bi ona morala da me prevari ja bih voleo da to bude sa Noletom. Ali ne možeš tako po publici koja uz to prvi put gleda tenis. Sva sreća uz njega je Zimonja, pa ima od koga da uči. Međutim, Zimonji ne bih dao ženu u životu. Siguran sam da mi se ne bi vratila. Koji je to jebač. Najveći u ATP trci."

Uzivajte i pishite!!!

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

- ne stvarno nisam presao igricu, i bas sam se zalaufao i primio sto se nije desilo jos od baldurs gate_a,

- i vi stavite onu sliku.

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Kapiram da je razocarenje u smislu sto si video vec kako izgleda glavni boss. Nazalost ja to nisam znao, a pravo da ti kazem, ne bih znao da to nije lepo da se stavi da sada ti nisi rekao. Kad kazem dajte ljudi komentare, vi necete. Kako drugacije da napredujemo?

Feedback, feedback i samo feedback!

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Pa realno nije bas toliki problem, ali donekle spojluje ljudima mogucnost da u glavi sami smisljaju kako taj boss izgleda, i iznenade se kada jednom na njega naidju.

Tako sam i ja krenuo da igram Baldurs Gate, upalim intro kad ono glavni negativac baca nekog klinca sa zgrade i ja se tu smorim i obrishem igru.

isto sam se smorio kad sam krenuo Titan Quest kad ono riba prolazi pored tapiserije sa crtezhom Typhona i tu obrishem igru.

A najvishe sam se smorio kad sam krenuo da igram Morrowind. Izadjem iz sela vidim bossa, ubijem ga i smorim se shto sam tako lako ubio najjacheg kripa u igri.. tri meseca kasnije su mi rekli da ta kraba zapravo nije poslednji boss. Doh!

Link to comment
Share on other sites

- uglavnom spoiler je spoiler i to je mnooooogo bitno.

- kao recimo kad vam neko kaze da umire glavni lik na kraju jedne serije koja se desava u rimu i okolini, a vi se zalaufali da je gledate.

- meni je to isto.

- ali dobro.

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...