Jump to content

Dudarimova zbrka


Recommended Posts

hahah sad sam krenuo da chitam, ima sve da prodjem

veseli kvot za sad

- Де си Брикс, умро ми Чеда.

- Е?! Не сери?!

- Аха, мајке ми.

- Па хоћеш да зовем Пелета?

- А што њега?

- Па, он је necromancer level 43, може да проба да га summonuje, хахаха!

- Ма дувај га бре, говедо...

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Пошто је карта за Сајам бесмислених 180 динара, а ја сам на књигама уштедео 160, решио сам да за оних 20 обиђем и "Базар".

Ако се питате зашто већина људи носи сличну одећу и сви су некако ружни, то је зато што се тамо облаче. Посебно се истичу неке фармерке "Доктор Џинс", неки Кинез је очигледно увезо 30 шлепера више па се сад продају на свакој тезги. Од шест хала "Базара" набројао сам две лепе продавачице, ако се препознају нек се јаве.

:D :D :D

koma...

Totentanz = Cold Fingers = OpT1mUs

Link to comment
Share on other sites

E sta znam, meni ovo nije toliko smesno :( A kad vidim kako se vi super provodite, meni nekako krivo ... Jednostavno, ok je, nekada mi deluje isforsirano, a na pamet mi ne bi palo da procitam sve. Jedva sam uspeo iz tri pokushaja da procitam dva teksta (jesu bili duzhi). Doduse, vidi se da je lik sa vracara, sto je po meni odmah plus u startu :)

Link to comment
Share on other sites

"Да си гледала "Митбастерсе" уместо оних твојих њујоршких дроља, знала би да су косци скроз океj"

------------------------------------------------------------------

SteX.jpg

....Watch the master. Follow the master. Be the master....

------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

E sta znam, meni ovo nije toliko smesno :( A kad vidim kako se vi super provodite, meni nekako krivo ... Jednostavno, ok je, nekada mi deluje isforsirano, a na pamet mi ne bi palo da procitam sve. Jedva sam uspeo iz tri pokushaja da procitam dva teksta (jesu bili duzhi). Doduse, vidi se da je lik sa vracara, sto je po meni odmah plus u startu :)

Ti si ipak covek u godinama.

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

chiiiizzzzrooooo!!!! :)

- Ма све се некако брзо издешавало. Оставила ме пре три недеље. Био сам нешто попиздео, није ми се виђало с њом и реко сам да идем у село два дана. Мислим, њој сам то реко. А играо ми се Дијабло, и онда закуцам гајби два дана, нигде нисам ни излазио док нисам прешо. И све би било океј да није срела моју кеву, ова је позвала да сврати, онда Сандра каже да ће дође кад се ја вратим из села, кеви фала богу на памет није пало да нешто баронише, и тај дан ме остави.

- Јеботе...

- И онда викенд после тога, исцима ме Аки да одемо до КСТ-а, као нисмо сто година, и ја реко ајде. И тамо нађем ову клинку, и ево две недеље смо заједно.

- Човече са Сандром си био три године.

- А јебига, мислим, реално, никад нисам прешо Дијабла са Друидом.

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

[roflmao] jebem ti, ahha, kako je za ipod pogodio u centar, znaci lik je car.

- Ееее, да ти се похвалим, да видиш шта сам купио!

- Ајде.

- Та-на-на-наааа!

- Шта је то?

- Како шта је? Па Ајпод јеботе!

- Ружно је.

- Е не сери молим те, сви су апсолутно одушевљени једино се ти по правилу правиш паметан!

- Сви су морони, погледај, ружно је. Личи на апарат за мерење притиска, само што има већи дисплеј.

- А шта је по теби лепо, кеве ти?

- Мој мп3, наранџаст је, мањи је трипут од те џомбе а има и радио. Мада га не користим, ко нов је, мого сам да ти га продам да сам знао да ти треба мп3 плејер. И Весна се јако пролепшала, јутрос сам је срео.

- И колко меморије има то твоје?

- 512.

- Хахахаха, ето видиш, мој Ајпод има 80 гига!

- Имаш толко музике?

- Па немам... Саће Васке да ми стави неки хаус туц-туц-туц да имам да слушам у превозу...

- Одустајем...

- Уосталом, на меморију могу и друге ствари да ставим, филмове и то, као преносно...

- То је океј, ал за тих сто евра колко вероватно кошта то чудо, мого си да узмеш 320 гига и да шеташ са собом.

- Шта бре сто евра?

- Па колко кошта?

- Четрсто, е ти ко да си с Марса пао, ово је Ајпод бре!

- КОЛКО КОШТА?

- Па четрсто...

- Ма иди бре у курац...

- Па јеботе ти уопште не знаш цене хајтек опреме.

- Какве опреме?

- Па хајтек...

- Јел ти то читаш "Свет компјутера"? Дај молим те... И шта ћеш ако ти га неки клинац мазне?

- Како да ми мазне?

- Тако фино, притрчи ти, цепи те у главу и мазне. Онако како се иначе мажњавају ствари соминама који не знају како троше паре.

- Е, моје паре - мој проблем, и не може нико да ми мазне.

- Ај важи. И само да знаш да је Боно рекламирао то ђубре.

- Ко?

- Боно.

- Ко ти је тај?

- Јао, е... И, добро, шта следеће планираш да купиш?

- Не знам, можда оне неонке за кола, нашо сам баш повољно са све уградњом.

- Јел можеш Ајпод да прикачиш у кола?

- Ма јок, тамо већ имам до јаја плејер.

- Па кад ћеш онда да слушаш са Ајпода ако се свуда возиш иначе?

- Па кад идем пешке, као сад.

- А где сад идеш?

- Па ту до солитера код Васкета, да ми стави неку зику на Ајпод.

- Уф... Журим, ај видимо се код Сандре на рођендану или тако нешто.

- Ајде... И немој се нервираш, хахаха, имаћеш и то једног дана Ајпод ко мој!

- Нннннда...

- Е а где си то јутрос видео Весну? Избегава да ме зове већ неко време.

- Чудно. Испред Пекабете, ћао.

Link to comment
Share on other sites

- Како ћемо шефе?

- Са стране на двојку, горе ме скрати маказама и направи ми постепен прелаз да прати главу, и да нема оних шпицева из профила...

- Океј шефе... Јеси гледо утакмицу синоћ?

- Јок, не пратим спорт...

- И боље! Јер оно је страшно, еј, па да посадиш једанест букви на терен била би боља утакмица...

- Немам појма, не знам ни ко је играо...

- Ма Партизан бате! Дебили бре, и онај тренер, контузован, а управа што треба да лети...

- Боли ме бре курац за фудбал.

- Е то си паметно реко! Тако ћу и ја да кажем, јер да си само видео тактику, пази, он и после полувремена наставља, ја не знам дал си ти то некад видо...

- Е јели, колко је сад код тебе шишање?

- Триста кинти лаве!

- Си размишљо некад да у излог ставиш "Шишање 300 динара" а ово триста напишеш бинарно, оно, форе ради, да дркаш муштерије...

- Абре?!

- Mа ништа, зајебавам се...

ahaha

i Buba za cetiri bitange i ribicu je zanimljiva, samo poduza za quote ovde

I citajte od onih najstarijih ka novijim, da se ne smorite, pisanje mu je ko vino, sve bolje s' vremenom

Edited by brue
Link to comment
Share on other sites

looks like kvalitet....

btw pesmo, pukao sam od smeha za necromansera [:D]

Прво сам мислио да је дошо деда из села, упао на превару у клоњу и побего са лица места. Само он је био у стању да искења мрвторођено јаре.

[roflmao]

[roflmao]

Edited by ch1zra

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Lik je genije, ali genijeeeeeeeeeee!!!!!!

:o))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Дринг-цинг-пинг-зррр дринг-цинг-пинг-зррр, стиго ми СМС.

Непознат број, отварам поруку и читам:

"Пази кога бираш, за улогу жртве, решићеш се мене само преко мене мртве"

Шта је сад коју пизду материну?!

Неко ми прети, зашто?! Имам ли ја уопште непријатеље? Ако имам, ко су они, како изгледају, шта хоће од мене?!

Можда је нека коју сам унесрећио. Мада, њих две су ионако пререзале вене, значи нису.

Да није лик коме сам увалио полу сјебан саунд бластер... Сигурно није ни он, трипут је већи од мене, доши би да ми поломи ноге, не би се глупирао СМС порукама.

Ред је да се нешто одговори душманину.

Reply / write new.

"Слушај дилејо, не знам ко си ал немој се глупираш, трениро сам неки зајебан ђиуђицу, могу дударим дубијем, ћале ми био у војсци, имам брата од двеста кила. Боље одма реци шта оћеш, немој више да претиш."

Send.

Дринг-цинг-пинг-зррр дринг-цинг-пинг-зррр

Read new.

"Ахахахах, јао ја погрешила број ахахха, хтела сам сестри да пошаљем хахаха, то је нова Цецина песма хахаха не могу да верујем да немаш диск купи одличан је ххахаа, ајде поздрав и слушај Цецу хахаа!"

Delete.

Јеботе.

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Увече дође кући, сазује обућу и самим тим побије све инсекте и ситније глодаре у пречнику од 200 метара а онда навали на жену која му је пре тога сервирала раџистан. Ако жена није расположена или има главобољу или тако неке градске форе, следи терапија долби сараунд шамарима док се не орасположи.

[roflmao]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...