Jump to content

COD4


G!!!

Recommended Posts

  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nema nikakvih podesavanja da bi igrao na netu. Jedino je direktno na serveru ubijen korak gde proverava da li je cd-key originalan pa mogu da igraju i originali i pirati. Jeste da originalni serveri koji traze cd-key autentikaciju predstavljaju "ozbiljno" igranje ali da sam hteo da igram pro kupio bi originalni kljuc. Ovako kad imam vremena malo bang-bang, me happy - them dead. Mada moram priznati da ima i efekat usera, kad ti krene onda si bog ali kad te nece ma mozes da uletis na njihov spawn i da ne ubijes nikog.

A iz vasih komentara dobijam cudan utisak da niko nije igrao mp van LAN-a ...

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

ja igram na trecem, i zaginuo sam vishe puta, ali sam provalio da je u nekim misijama fora da trchis napred, a ne da se napucavas sa njima, jer se samo stvaraju. Ko ona u Rusiji kad ti obore helish, pa ti na kraju obaras helis, izrokao sam prvi put 5-oro njih koji se smenjuju na helishu da te rokaju, i opet se stvaraju, ko da u taj helish moze njih 250 da stane

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ja igram na trecem, i zaginuo sam vishe puta, ali sam provalio da je u nekim misijama fora da trchis napred, a ne da se napucavas sa njima, jer se samo stvaraju. Ko ona u Rusiji kad ti obore helish, pa ti na kraju obaras helis, izrokao sam prvi put 5-oro njih koji se smenjuju na helishu da te rokaju, i opet se stvaraju, ko da u taj helish moze njih 250 da stane

to sam mislio za drugu misiju, kad se resetas u TV stanici, samo dolaze, ali na kraju se konacno ratosiljas svih njih, kapiram da naslazes jedno 30 muslija :)

igra je kao film, uboli su k'o prstom u oko :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Probao sam par tih programcica sto kao traze servere za COD jedino me xfire sluzi ok. Posle par navrata igranja u mp-u, mogu reci da je definitivno zabavno. Postoji doduse jedna mapa koja sa malo vise igraca postaje opsta ludnica ::) sem toga stvarno dobar osecaj koji prvlaci slicno sp-u i zagarantovan provod.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...