Jump to content

HL2 Episode 2


voodoo_

Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E ljudi, ja svuk'o neki HL2EP2 od 7GB i u njemu samo zaista to - HL2EP2. Na newsu je u to vreme bio samo Orange Box za Xbox a ne i za PC. Jel to znaci da moram sad ponovo sve skidati? Ako je tako mislim da cu sacekati RHH da mi to neko donese na devedeju :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ne govorim ja da je devetnaestica teska (mada ima par mesta na kojima sam se zaglavljivao i po 10 minuta) nego sto je dugaaaacka. Ni meni ne bi smetalo da je portal malo duzi, ali stvarno nije bilo potrebe za rastezanjem iovako fantasticne price. Kome se resavaju nove logicko-arkadne prepreke neka saceka poplavu neoficijelnih mapa, do tada ce ga dovoljno preznojiti i napredne verzije ovih starijih.

Link to comment
Share on other sites

skinuo sam i instalirao orange box nocas, ali mi se previse spavalo pa nisam stigao ni tutorijal portala da predjem do kraja :) u svakom slucaju izgleda jako tripozno, i drago mi je sto cu malo da promrdam vijuge nekim fpsom :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

OK, treba mi pomoc. Odlucio i ja da konacno odigram HL2, pokupio image od prijatelja (mislim da je The.Orange.Box-DETONATiON) ali mi rece covek da u Episode 2, Gordon posle nekog vremena pocne da skakuce sam od sebe i da je nemoguce normalno igrati posle toga. Zamolio bih nekog ako ima link za ispravan Episode 2 torrent da ga okaci ovde ili posalje na PM.

Screw You Guys, I'm Going Home!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...