Jump to content

HL2 Episode 2


voodoo_

Recommended Posts

ja nisam imao tih problema a pikao sam ne tako davno... ali mozda budes imao onaj problem sa jednim momentom u igri kada gordon, matori crnja i njegova cerka krenu ka nekom liftu gde matoran treba da vam otvori lift da udjete ali on to iz nekog razloga ne chini vec se zaledi i ne mozes da odes dalje na sledeci nivo... ovde je neki lik okacio na net POZICIJU koja te baca na mesto odma POSLE lifta koju ucitas da bi mogao da nastavish igru, fajl se samo iskopira gde vec treba u saves folderu negde... Eto cisto da znas ako ti se to desi a ti plachi ovde pa cemo ti iskopati to i okaciti...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hvala fatboy, zapravo sam i ocekivao tvoj odgovor posto sam primetio da si skoro odigrao Episode 2. Kod tebe i rejvena je "Half Life 2 Episode Two [RIP] [dopeman]" i izgleda da je taj release pored Unleashedovog jedini bez jumping/humping buga. Skidam oba torrenta, pa koji prvi bude.

Steta za ovaj DETONATiON release, sve lepo zapakovano, instaliraj komponente koje hoces i igraj ali je bagovit do bola. Trenutno igram HL2 i igra cesto zakuje kada ucitavam poziciju ili kada se ucitava nova lokacija. Na pocetku i nije problem ali sada pri kraju, kada cesto ucitavam poziciju ubija mi volju za igrom.

Screw You Guys, I'm Going Home!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...