Jump to content

Treneri


Manda <die bitch>

Recommended Posts

ah, setimo se samo kako je liverpool prolazio chelsea...

smesno!

svaki englez premier ligu ceni duplo vise od UCL.a liverpool se poslednjih godina nesto i ne istice na osrtvu.

ok, mozda se ove sezone nesto promeni, pojacanja govore za sebe.

Edited by siniSter

Bring It

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

alo bre ljudi,igrao je dva puta finale LS sa Valensijom,nemojte zajebavati

ako se ne varam i titulu je uzeo sa Valensijom

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

jeste, ne varas se. Rafa i pool hejteri mogu samo da ga pushe [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

bora milutinovic je najbolji !!!

sta je covek uradio sa onim X repkama(kina, slonovaca,itd mislim..) je za pricanje... a ne neki rajkard koji je osvojio ls kada je imao tim koji je igrao sam... mislim ne znam kako njega neko smatra boljim od fergusona npr koji ima iza sebe X titula...

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

odlepio je on kad je puko ona silna finala..valensija-real,valensija-bajern,majorka-lacio..

to je pravi pakao bio..posle prica s interom je samo zacinila..ali je dobro vodio ekipu..stekarski ali iskusno..

lipi se meni preterano ne svidja..mozda je u prvih 5 ali nema neku jaku karakteristiku kao ovi koje smo pomenuli..

Link to comment
Share on other sites

po meni:

1.fergie /jer realno ne znam koliko se secate pre nego sto ce doci i prve dve pod fergie man utd nije bio u kremu engleskog fudbala vec se za nevericu cak i borio za opstanak (tek osvajanjem FA kupa im je krenulo) i od takvog tima do haranja premier ligom (igra se valjda od 1992) i realno covek opstaje 20+ godina.

2.venger / covek je 10+ godina u arsenalu, izbacio je vise mladih igraca nego ne znam ko danas, u kasnim 90-tim jedina ekipa koja je pruzala otpor man utd, a i ko bi reko letos kad je otisao anri da ce arsenal ovako igrati

3.murinjo / ja ga licno ne volim al covek je osvoji sa portom kup uefa i ligu sampiona i 2 titule sa celsijem (mada po meni je morao vise uraditi sa tolikim novcem i igracima), mada je cim je krenulo lose digo sidro (pricom o jajima a, b i c kategorije [:D])

4.kapelo / svi zaboravljamo dominaciju milana pocetkom 90-tih pod njim (Veah, Savicevic, Baressi, Tasoti, ....)

rafa i rajkard su po meni ipak dosta low skill za ovu cetvorku

rajkard / realno covek u timu ima Ronaldinja, Etoa, Deka, Pujola, Iniestu, Cavia, Tirama od letos Anria, Krkica i ni ove godine nece osvojiti nista

rafa / koliko pratim mislim da je rafa potrosio preko 100 miliona funti za transfere a osvojio (po englezima) samo LS, a i sad mu se drma stolica u l'pool-u

Edited by GIAAAAA

KULA JE PREDGRADJE VRBASA !!!!

Link to comment
Share on other sites

1) Ferguson

2) Benitez

3) Venger

Meni se sve vise cini da je Mourinho mnogo precenjen. Jeste on osvojio LS sa Portom, al ni tad nije imao naivnu postavu, tj nije bio totalni autsajder... Imao je on dosta srece...

sad kad gledas nije to bila naivna ekipa al je tada u odnosu na mancester bila naivna [:D]

KULA JE PREDGRADJE VRBASA !!!!

Link to comment
Share on other sites

svako gotivi neki drugi klub i uvek ce se potezati pitanje da li je ili ne bolji ovaj tim-klub od ovog drugog.

chinjenica je da je murinjo osvojio LS i ma koliko on prichao da je on bio 100% siguran u njihovu pobedu ja i dalje smatram da je bila sreca na njihovoj strani!

ne volim portugalski fudbal kao i njihove igrache ali opet postojao je kvalitet u tom portu i pre murinja,koji je doshao na gotovs i poveo ekipu ka tituli.

svaka njemu chast,ali da je osvojio sa portom vishe od jedne lige shampiona,skinuo bih kapu i rekao on je majstor,ovako ce biti samo user [:D]

ali zna se ko je najveci struchnjak nad svim struchnjacima!!!!

Sir Bobby Robson [;)]

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...