Jump to content

Treneri


Manda <die bitch>

Recommended Posts

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

meni je apsolutno najbolji trener Venger

posle njega su mi odlicni treneri Hidink,Benitez,Murinjo

Anceloti i Rajkard su mi polutreneri i njih ne podnosim

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ser Alen?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Alen???

da nije Alex?

My mistake

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

to je mozda zato sto ima najbolji defanzivni vezni par na svetu,i prosle sezone najlucidnijeg igraca na svetu...a ne neko njegovo umece

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Rafa

Venger

Murinjo

ostali svi 10 mesta ispod

i veliki rofl na Ulijea i Rajkarda

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

murinjo!

zasto?

porto: * Portuguese Championships (2): 2002/03; 2003/04

* SuperCup Cândido de Oliveira: 2003

* Cup of Portugal: 2002/03

* UEFA Cup: 2002/03

* UEFA Champions League: 2003/04

chelzi: * FA Premier League (2): 2004/05; 2005/06

* Football League Cup (2): 2004/05, 2006/07

* FA Cup: 2007

* FA Community Shield: 2005

Bring It

Link to comment
Share on other sites

hm.. mozda je venger i po meni najbolji trener, posto ima njuha za igrace i izvlacenje najboljeg iz njih.

murinjo jeste dobar trener, motivator, psiholog, ali mi je antipatican vrlo, tako da ga ne bi komentarisao.

sada ce krenuti lavina na mene, ali mislim da rafa ima dosta srece u karijeri i da nije vrhunski trener. koliko je para potrosio na pojacanja u lpoolu i koliko ima kvalitetnih igraca jos prosle sezone je morao konkurisati za titulu.

ser aleks je dokazao ko je i sta je stvaranjem mancestera.

od ostalih bi pomenu i hidinka, koji je zmaj od takticara. da je vodio neki od top klubova, napravio bi rshum :D (ne racunam onaj period od mesec dana u realu)

vidim da se spominju anceloti, ulije, rajkard.. pfff smeh..

Link to comment
Share on other sites

hm,ne bih rekao,navedi mi o kojim pojacanjima prosle sezone...tek ove sezone je 'pool posteno otvorio kesu...ono sto se meni jako svidja kod Rafe je sto pravi toliko homogenu postavu da je to prosto neverovatno...i ono,moje misljenje o njemu se formiralo jos dok je bio trener Valensije,a kad je sa Liverpulom osvojio LS,to je bilo to :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

brate otvara se l`pul svake godine nemoj tako..kupuju igrache na kilo..bash zbog njegove vizije o svim takmichenjima..lik ima strasan osecaj kad se igra na ispadanje..zna da organizuje ekipu da igra na rezultat..kad je rec o ligi to je vec druga pricha

pol le gven nije losh trener..tu je negde kao anceloti..:)

hm,da,kupuju igrace na kilo,slazem se sa tobom,ali do ove sezone i ovog rasipanja na Babela,Toresa i koga su jos sve doveli ne mogu se setiti da su potrosili znacajne sume novca...sve su to zanemarljive cene u odnosu na one sto drugi timovi trose(tipa Real koji da 60 miliona na Gaga,Iguana i Marsela npr.)

i da,Rafa je streber,zato su i odlicni za knockout takmicenja :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

hm,ne bih rekao,navedi mi o kojim pojacanjima prosle sezone...tek ove sezone je 'pool posteno otvorio kesu...ono sto se meni jako svidja kod Rafe je sto pravi toliko homogenu postavu da je to prosto neverovatno...i ono,moje misljenje o njemu se formiralo jos dok je bio trener Valensije,a kad je sa Liverpulom osvojio LS,to je bilo to :)

ok, mozda sam malo preterao sto se transfera tice, ali ne moze se suditi o treneru na osnovu jednog rezultata. konstantsnost cini trenera velikim, a rafa jednostavno ne moze da se svrsta u vrhunske ako je osvojio ligu sampiona. to ti je nok aut sistem, moras imati i srece ukoliko zelis proci dalje, dok npr u ligi trrebas tempiratui formu i to trenere cini velikim. mnogo je lakse u ligi sampiona, gde imas 12-13 tekmi, i samo se o njima prica. ako me kontas o cemu pricam..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...