Jump to content

Taktika o Mom Shazz


failedlogin

Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja sam bio samo u sindromu na haomi gde su oficiri bili odavde, pa ne mogu prichati o tim ostalim pokushajima :]

E pa bio sam i ja u Syndromu al to retko ko ovde zna... :-)

Nemam sta da si se svetim ... samnom bi ziveo kao grof ! Sedimo na stolici i mlatimo klince bichevima da farmuju ... ftw

umm... pa kad krecemo? [:D]

JumpeR

Link to comment
Share on other sites

Ja bi igrao ali da je mohi GM, a da je Kole GM.

I ne kapiram cemu srpska gilda??? Kad i medju holandjanima i svedjanima ima dovoljno funny materijala :)))

Inace DKP sistem mi se svidja neki dan sam tako dobio t4 sholdere od grulovog office managera, no posebno mi je drago jer sam vikao na ventrilu "i bid 10 dkp, see, see, any more, any more, 5 DKP, to trulavisnja, 2 dkp, 1 dkp, any1moreeeeee, 0 DKP, SOLD TO TRULAVISNJA FOR 0 DKP, WEEEEEEL DOOOONEEEEE"

Posle raida vidim da sam stvarno platio 0 dkp-a :)

A eto dodjite svi na magteridon i da napravimo serbiankungenlovers

Ovi ludaci iz nihilum fan kluba organizuju turisticke obilaske kungenove kuce, i znameniosti u orgrimaru :)))

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ja bi igrao ali da je mohi GM, a da je Kole GM.

I ne kapiram cemu srpska gilda??? Kad i medju holandjanima i svedjanima ima dovoljno funny materijala :)))

Inace DKP sistem mi se svidja neki dan sam tako dobio t4 sholdere od grulovog office managera, no posebno mi je drago jer sam vikao na ventrilu "i bid 10 dkp, see, see, any more, any more, 5 DKP, to trulavisnja, 2 dkp, 1 dkp, any1moreeeeee, 0 DKP, SOLD TO TRULAVISNJA FOR 0 DKP, WEEEEEEL DOOOONEEEEE"

Posle raida vidim da sam stvarno platio 0 dkp-a :)

A eto dodjite svi na magteridon i da napravimo serbiankungenlovers

Ovi ludaci iz nihilum fan kluba organizuju turisticke obilaske kungenove kuce, i znameniosti u orgrimaru :)))

Transferujem SAMO I SAMO ako mi obezbedis majcu <made by Kungen> ,naravno potpisanu i da mogu da ih gledam dok se okupljaju za raid sledecih 6 meseci...Ako to mozes da sredis Igore...Have your ppl call my ppl !

Link to comment
Share on other sites

LolZ neki dan smo te Jelena i ja inspektovali na armoriju i zakljucili smo da je potreban realno i figl fan club

Inace, pitao sam ga u par navrata da li im treba inzenjer u nihilumu sa prosekom skoro 8, medjutim nije bio raspolozen za pricu. Takodje sam pokusao da mu ukazem da mu shield ne valja jel ne moze da se sanka na njemu, ali opet, drug tito nije raspolozen za pricu :(

Edit : typo

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

mozete da pricate sta hocete ali meni je najjache bilo u United-u.

Krivac za sve je bio Dule iz novog sada koji ne samo da je dosao sa altom warriorom da tankuje nego je josh i kao GM otisao posle mesec dana.Onda je Strale pokusao da ivuce guild medjutim tu se se pojavljivali neki vajneri kao sto su Owange aka Andrej koji je non stop kukao za heal , Joka kome nikada nije nista bilo po volji i josh par ljudi koje je strasno slakovalo.

Po meni mozes lagano da nadjes 40 HC igracha iz Srbije.Samo u KGBu ima nas 20 tako da ono ...

Link to comment
Share on other sites

Yap ... rl meeting je bio ... ali sta ti to vredi kada smo sise

OLEOLEEEEEE SISE SMO MI ... SISE SMO SVI TRALALLALALALALAL

i kao sto sam rekao ... nisam zazalio sto sam otisao tamo upoznao sam puno dobrih ljudi i lepo se zabavljao ... ali sta cu kada onaj roflpops PICKETINA NAJGORA SVE UPROPASTI ... spit !

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

LolZ neki dan smo te Jelena i ja inspektovali na armoriju i zakljucili smo da je potreban realno i figl fan club

Inace, pitao sam ga u par navrata da li im treba inzenjer u nihilumu sa prosekom skoro 8, medjutim nije bio raspolozen za pricu. Takodje sam pokusao da mu ukazem da mu shield ne valja jel ne moze da se sanka na njemu, ali opet, drug tito nije raspolozen za pricu :(

Edit : typo

Kad ste oboje u deusu malo da svratim,kada budem svracao do fax-a :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

elem trebalo je malo vremena da se izlogujem iz wowa i posetim forume opet [:0]

Fala za mom shazz info :), posto smo sredili bossa posle nerfa- shvatio sam da mi je uloga toliko dinamicna da posle pulla ukljucim film i odem da napravim rucak [:(] , cak ni battle res ne moz pravilno - melee silence ftl

Elem posle citanja XX reply-ova na pitanje broj 2.

Igram wow oko godinu ipo - pre tbc sam dosao do chromija pa je na red doslo lvlovanje/rerol na circus bear klasu.

Upoznat sam sa vecinom divnih wow problema:

- No wai not me fault its LAG u know to read L A G !

- NO i wont use mana pots - FD and problem solved

- *u need to click fecking cube on time* <reply inc> WHY????

- Naah cba to grind flasks/pots are too expensive

- Progres mode ... wtf u comunists or sumthing ... i play for fun - now down the boss so i can get my imba <LOOT VARIABLE>

....

Tonu prica sam cuo i video, bio sam i u prosecnim i katastrofalnim ali i vrlo vrlo dobrim gildovima... na serveru imam nekoliko srba - od 2-222 godine, svaki ima svoj princip i RL prioritet, rezultirajuci da sam ja i jos jedan lik sa ovih prostora na serveru na nivou ciscenja igrice (ima jos par timova/gildova koji su prosli vashj i gaythas-a), a ostali lvl20-40 ili raiduju do Gruula...

Moj cilj nije da idem okolo i pricam - MI SMO SRBI. a da koristim shatrovacku definiciju srpskog - kreteni, debili, mazge... znate ostale nadimke i akronime.

Moj cilj/ideja ili ajd nek koristim rec - mashta: da kad pricam u gchatu - ne moram da kazem hey/hi/wazzup/.... liku iz juzne afrike ili mesopotamije, vec da moze da se prica na srpskom, da se obaraju bosovi koje 80% populacije u wowu nije ni videlo, i da se gild vodi strogo pve... znaci nisi za raid - fino nadji casual gild, jesi za raid - ajd da vidimo umes li da klikces dugmice kako treba.

Sreo sam mnogo hc igraca koji su

1) i dalje spremni za 5-7 sati igranja dnevno 5/7-7/7, i ne zanima ih sex, posao, prijatelji itd...

2) vrlo dobri igraci koji bi da igraju max 4 sata dnevno, 4-5 dana nedeljno.. ali ne bi da igraju u casual gildu koji pocinje karazhan vec da placaju sami svoj wow i RL consumables a da prodju igru ( ne za mesec vec za par meseci )

(posto sam zavrsio TBC, verovatno cu za SW biti u gore pomenutoj grupi 2 za sad dok ne vidim kako ce RL i WotLK da se ukomponuju.)

Problem koji prvi postoji za unificirani nacionalni gild = horda ili alijansa ( ja sam alijansa for ex )

Drugo TBC gild ispada iz price jer WotLK ce doci dok se jedna strana definise i rerol uradi pravilno na dogovorenom serveru

3. Pravila gilda ce biti verovatno iznenadjujuca za prosecnu srpsku praksu ali jbg ... rodjaci, vanzemaljci i ostali fanovi ... alt guild ili alt kanal, PVE core jedino ima prava u gildu, ostali mogu da kupuju iteme i grinduju za iste kad se otvori ta opcija. Sto se tice strukture, ako nam treba CL to znaci da neko ne zna da igra svoju klasu... a jebem ga ako 3-4 osobe ne mogu da naprave rotaciju (obicno jedan ima slobodnu nedelju a 3 komada (iliti ostali) imaju raid mesto ) onda opet postavljamo pitanje - ko treba da ostane a ko leti iz gilda. GM - onaj koji je 1) proznjeo ceo PVE sadrzaj ili najvise 2) jbg on mora imati hladnu glavu jer RL je taj koji vuce ko konj i dobija frustracije, a GM mora laditi situaciju i povlaci zadnju crtu (pve iskustvo filtrira lose odluke i reeetko kad iko ima primedbe na iste). Looting - jbg ne moz tek tako da od srba ocekujes da dele, a pogotovo ne od profesionalnih igraca koji igraju za cilj. DKP, jasan, kratak, koji nagradjuje dugorocno ostajanje u gildu - kraj price, ako ce sad neko da mi radi licitaciju od -2miliona dkp onda tu nesto ne valja, samo koristis pozitivan dkp i nema polemike o virtuelnom ili wtf dkp-u. Moze da se ubaci offspec dkp sa logicnim ne-prioritetom na opremu naspram main role klasa (offspec, pvp, alt gear).

Raid active clanovi - zna se sta moraju da imaju i ispunjavaju, neces ench/grind/cons - /gkick /wave.

Ima tu jos gomila detalja koji dugorocni pve igraci resavaju u letu i ne gube 1 sat u raid vremenu oko /whine /cry /berserk stance situacija ... ako moram da se proderem na nekog u raidu ... lakse mi je /remove from raid i zamenim sa nekim ko oce da igra - nemam vremena da vucem slackere i ne ocekujem od drugih da me vuku (ovo nek bude disclaimer za ovaj topic - nemojte dodavati mrznju i frustracije - jer svi smo ih iskusili i bice ih jos - tako da :) drzite forum/chat clean)

Ukratko dalje tacke za razradu su (maltene ko improvizovani apply topic)

Klasa, rasa, played time @ raid lvl

Strana ( zelja da se rerol na 1 server gde ce svi jesti iz istog tanjira )

Altovi (lvl60 i iznad), uz napomenu inc alts koje bi zeleo da igras u WotLK radi odabira klasa za pve guild

Raid exp

Vreme koje mozes posvetis pve sadrzaju ( sati i dana u nedelji + koliko jos dugo planiras da igras wow )

Jesil mutav ili umes koristis Vent ili bas ako stisne situacija TS

Koji su tvoji ciljevi u Wow-u ...

Bi ukratko isfiltriralo ideju i ljude koji bi mogli da pokrenu tu pricu , naravno sledeci korak je da radimo na pravilima gilda ako skupimo 20 BT skilled ppl + 10-20 SSC/TK skilled ( ne geared nego skilled jer mi ne treba kupljen lik koji opet ne kapira zasto prima dmg ili ne prati aggro, vec neko ko ce sa T4 imati rezultate t5 lika )

Posto sam pola topica sejao iz glave u radno vreme - cu se vrnem posle i dopunim/reply-ujem na teme koje nisam pokrio a trebalo bi

Edited by failedlogin
Link to comment
Share on other sites

Pod 1. Zasto se ovaj topic pretvorio u pricu o srpskom gildu?

Pod 2. Gde si ti bio kad je pravljen <United> sa istom ovakvom, ako ne jachom prichom? O cemu dalje diskutovati?

Da si bio tamo mozda bi shvatio kako i zasto to ne funkcionise. Cak i da sakupis dovoljno HC ljudi (sto je apsolutno nemoguce), biti GM je jedna uzasna frustracija, narocito sa srbima.

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Pod 1. Zasto se ovaj topic pretvorio u pricu o srpskom gildu?

Pod 2. Gde si ti bio kad je pravljen <United> sa istom ovakvom, ako ne jachom prichom? O cemu dalje diskutovati?

Da si bio tamo mozda bi shvatio kako i zasto to ne funkcionise. Cak i da sakupis dovoljno HC ljudi (sto je apsolutno nemoguce), biti GM je jedna uzasna frustracija, narocito sa srbima.

Tell me about that :-(

JumpeR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...