Jump to content

Taktika o Mom Shazz


failedlogin

Recommended Posts

E ali ljudi nemaju pojma Tabo i Jumpy ono nashe sedelje nas 10 i vishe u kanalu i raspravljanje o problemima PO CELU NOC nekad i vishe sat do ranih jutarnjih casova ... i stalno problemi i stalno frustracije.

A jedno sigurno 15 ljudi iz tog guilda su ubili ilidana kada su otisli + bilo bi ih i vishe sobzirom koliko si Tabo islakovao a mogao si i ti Jumpy isto , tako da znanja , kvaliteta i zelje nije falilo... samo jednostavno DEBILI , RETARDI , NEPOSTOVANJE , BEZOBRAZLUK , LICEMERJE , NEOBRAZOVANJE , NEVASPITANJE I POHLEPA .

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nisam ni izbliza HC, ali moram da postavim pitanje iako vam je verovatno muka od odgovora? Zašto tačno nastaje problem? Dajte mi primer/situaciju, molim vas.

Dok sam raidovao bio sam CL i officir, kad GM-a nije bilo online meni su se obraćali sa pitanjima. Gild nije bio čisto srpski, ali je bio dobrim delom balkanski. Gilda je bila casual raiding, nije HC. Mislim, niko nije bio teran u raid, ali kad već dodješ nije bilo zezanja.

Nikad nisam imao problema da izbacujem iz raida, gilde, ne pozivam, demotujem, promotujem. Ako se neko buni sa razumnim argumentima - razogovaraš, ako vajnuje pošalješ ga u Barens.

A vidim ovde United raspravlja se po celu noć, pre je bilo da u srpskim gildovima se raspravlja, plače IRL i ostalo. Zašto, bre? Koja je to situacija oko koje se raspravlja celu noć, svadja, plače, preti? Razumem diskusiju oko pravila, ali kada se naprave - što onda? Mislim, i ja sam isto Srbin, GM je takodje bio i još dvojica oficira, tri oficira Hrvati, ostalo strendžeri.

Je l' su godine u pitanju možda? HC raiding tera ljude da savijaju kičmu? Ne razumem zaista...

Link to comment
Share on other sites

Dok je WoWa bice i politike u gildovima i problema... A Srbi se lepe na politiku i konflikte ko muve na govna... tako da nije tesko doci do zakljucka...

Jebiga... stvarno bi bilo lepo da cela ekipa odavde igra u istom gildu (ja nisam znao za United pricu na vreme, posle je bilo kasno), da imas kvalitetan Guildchat na srpskom da se igraju instance i cisti igra... ali jebiga... izgleda da to ne moze.

Za hiljadu evra cu sam da naucim da dizajniram ;)

Link to comment
Share on other sites

Nisam ni izbliza HC, ali moram da postavim pitanje iako vam je verovatno muka od odgovora? Zašto tačno nastaje problem? Dajte mi primer/situaciju, molim vas.

Dok sam raidovao bio sam CL i officir, kad GM-a nije bilo online meni su se obraćali sa pitanjima. Gild nije bio čisto srpski, ali je bio dobrim delom balkanski. Gilda je bila casual raiding, nije HC. Mislim, niko nije bio teran u raid, ali kad već dodješ nije bilo zezanja.

Nikad nisam imao problema da izbacujem iz raida, gilde, ne pozivam, demotujem, promotujem. Ako se neko buni sa razumnim argumentima - razogovaraš, ako vajnuje pošalješ ga u Barens.

A vidim ovde United raspravlja se po celu noć, pre je bilo da u srpskim gildovima se raspravlja, plače IRL i ostalo. Zašto, bre? Koja je to situacija oko koje se raspravlja celu noć, svadja, plače, preti? Razumem diskusiju oko pravila, ali kada se naprave - što onda? Mislim, i ja sam isto Srbin, GM je takodje bio i još dvojica oficira, tri oficira Hrvati, ostalo strendžeri.

Je l' su godine u pitanju možda? HC raiding tera ljude da savijaju kičmu? Ne razumem zaista...

Jbg tako je ... iskusio sam to 3 puta na vishem novou ( pokushaju pve srpskih guildi ) i par puta zezanje manje guilde etc .

Postoje guildovi gde preko 10 ljudi igra srpskih + sa nekoliko balkanaca i sve je super , nema problema.

Valjda smo naucheni da seremo jedni drugima i nepostujemo jedni druge dok obozavamo da primamo naredjenja od debelih shvedjana ... nema veze individualno nista sa nacijom itd ... samo valjda vaspitanje.

90% ljudi koji igraju wow i koje znam imaju preko20god btw

@kili blah samo onih koji dodju kod mene u raid :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Iako nisu svi odgovorili kao i prethodnog puta ( jbg da ne cekam 2 nedelje :) )

Elem za United - tad nisam posecivao nase forume, visio sam na internacionalnim i sto se tice naseg wow-a uglavnom se svodilo na one igrace koji su sreli mene ili ostale wow-ovce koje znam pa smo se tako povezali, no vecina njih je ili pvp ili casual pve orijentisana.

Razlog za rasprave do jutra i razloge za probleme u United-u ne znam, nisam znao za united kad je otvaran, tema je pomenuta da steknem predstavu o tome ko/sta/kako itd... o endgame wowu kod nas.

U licnom iskustvu nikad nisam sretao *takve* probleme u wowu koji nisu mogli da se rese kroz 15min konstruktivne price ukoliko je tim normalan i zna sta je cilj, kad naletis na zvekana koji oce *bas taj item* i ne zanima ga sledeci korak - ne vredi gubiti sate na tu temu, eliminisi malog iz gilda i ajd dalje.

Posto mi ovde sve vise mirise na litre i litre lose krvi koja je prolivena na slicnu ideju, izgleda da ne vredi istu pominjati ovde, ili bar ne sada.

Alternativna ideja je alt guild, da se ljudi okupe i vidimo ima li uopste materijala za rad... jer main lik u dobrom raiding guildu ce tesko preci u novi, pogotovo kad cuje ovakve komentare o drugima. Sto se tice alt guilda - moze se proba, jer lvl80 opet ima da baci svu opremu u djubre tako da itemizacija nece stvarati posebne probleme za novi pocetak (kakav on god bio).

Elem fala na vremenu za citanje i odgovore, ako neko bude teo da poradi na temi, moze me nadje na eu>aerie peak>alliance>melonica(drood)

Da bismo sprecili isprazne price, nek se jave samo ljudi koji:

a) znaju sta je high-end raiding i koliko je zahtevan

b) imaju vremena da porade na gildu na koji ce kasnije ako stvari krenu dobro da se nalepi nacionalna markica

c) oce da postuju pravila i nece otvarati dramske sekcije u pve raidingu

d) nameravaju da igraju wow do lvl90.

e) naravno imaju kesha da sve to finansiraju u RL [8D]

Link to comment
Share on other sites

Treba da se vratish u zoru wotlk sa istom idejom onda ce svi biti naprizeni onda opet ajde Jovo nanovo :)

Ja sam rekao meni ne smeta sto sma bio u Unitedu 3 meseca , bilo mi je zabavno , upoznao sam brdo super ljudi i drugara i lepo se proveo. Zao mi je samo zbog debila sto nije bilo i bolje i duze , a moglo je :D

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Prva stvar, kod uniteda je bio uzasan server. Ja sam siguran da svi nasi problemi ne bi nastali da smo bili na boljem serveru. Ali je to opet zato sto nema ljudi za 100% srpski HC guild. Kao prvo, ljudi posle nasih prica (za koje smo i sami krivi, slazem se) gube bilo kakav interes za ovakve stvari, kao drugo, nisu spremni da napuste svoje servere i ostalo, a kao trece ne zele svi alijansu ili hordu ili nedaj boze da moraju da leveluju.

To sto lurdi kaze, moze da se izvede (na serveru koji nije burning blade), ali to onda nije srpski gild. Odlucite sta hocete?

Meni uopste nije problem da budem na serveru sa srbima. Ionako ce posle svakog expansiona sve biti novo i svi ce krenuti od pocetka. Ko zeli, prebaci se na dogovoreni HI POP/PROGRESS server i pokusava nesto da se napravi. Ali nemojte nikakve pompezne najave i slicno.

Sad cu bas da vidim dal ima na forumu topic za pravljenje uniteda, da se smejete...

p.s. Storme jel ima mesta u tom gildu da raidujem preko zime?:P jos uvek sam u kz/gruul/ssc opremi ali znas da sam faca.

http://forum.klanrur.rs/index.php?s...c=41794&hl=

http://forum.klanrur.rs/index.php?s...c=42066&hl=

Pazi ti te lazhi. "Vecina je T2/T3" Ja tamo bio najjaci sa 6/8 T2... Dok nije dosha Storm:))

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Ne znam , mogu da pitam da li ima mesta :)

Inache ... Da ja mislim da je samo lethality aka Joka imao bolju opremu od mene ( ako je imao i bolju oO ) . Inache Taba je bio sexy gearovan i jedno josh 5-6 ljudi ( zato mi se i svidelo , mogao sam da pricam kao covek i da pricam pametno sa ljudima , bar u pocetku to jes' ) , ostali su dosli da se zajebavaju i kako ja volim da kazem parazitiraju :D

Druga stvar , ja lichno IRL poznajem preko 30 ljudi koji igraju black temple a znam da ih ima josh boga oca , dakle sigurno da se napravi par end game guildova sa sve likovima koji su ubili ilidana ... i to evo odma sada odma :D . Mnogi od tih ljudi pratkicno vode guildove te , imam par poznanika koji bukvalno su oficiri u stranom guildu + nekoliko josh srba ( necu navoditi ime guilda ) i oni bukvalno vode guild . Medjutim problem sa nama je sto masa te mrzi. Dakle znam to , dodje noob random i jednostavno te mrzi sto imas dobar gear i sto se trudis da igras , eto kakvi smo mi :D

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ne znam , mogu da pitam da li ima mesta :)

Inache ... Da ja mislim da je samo lethality aka Joka imao bolju opremu od mene ( ako je imao i bolju oO ) . Inache Taba je bio sexy gearovan i jedno josh 5-6 ljudi ( zato mi se i svidelo , mogao sam da pricam kao covek i da pricam pametno sa ljudima , bar u pocetku to jes' ) , ostali su dosli da se zajebavaju i kako ja volim da kazem parazitiraju :D

Druga stvar , ja lichno IRL poznajem preko 30 ljudi koji igraju black temple a znam da ih ima josh boga oca , dakle sigurno da se napravi par end game guildova sa sve likovima koji su ubili ilidana ... i to evo odma sada odma :D . Mnogi od tih ljudi pratkicno vode guildove te , imam par poznanika koji bukvalno su oficiri u stranom guildu + nekoliko josh srba ( necu navoditi ime guilda ) i oni bukvalno vode guild . Medjutim problem sa nama je sto masa te mrzi. Dakle znam to , dodje noob random i jednostavno te mrzi sto imas dobar gear i sto se trudis da igras , eto kakvi smo mi :D

Ne Storme,to samo tebe mrzimo :P

Link to comment
Share on other sites

30% ljudi je doslo u united da se penzionise,

40% ljudi je doslo da leechuje sa laznim nacrtanim pre tbc iskustvom,

20% ljudi je doslo sa brutalnim iskustvom pre tbc da bi se ponasalo kao elita i omalovazava ostale,

10% ljudi koji su dosli samo da bi nabudzili nabrzaka accounte za prodaju leechovanjem.

United je propao recenicom "Idemo na Burning blade da budemo najjaci na propalom serveru".

Link to comment
Share on other sites

A sa kakvim si ti plemenitim ciljem doshao na BB?

I ko je to omalovazavao u Unitedu ?

Nemoj da pricas neistine .

Ne Storme,to samo tebe mrzimo :P

Idiote jedan no liferski imash bolju opremu od mene I JEBENO TE MRZIM ... I DODATNO TE MRZIM STO SI JEBENA KURVA BE /SPIT /LICK

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

A sa kakvim si ti plemenitim ciljem doshao na BB?

I ko je to omalovazavao u Unitedu ?

Nemoj da pricas neistine .

Iskreno nemam pojma zasto sam dosao, pokusao sam da raidujem sa svojim gimped iskustvom i imao puno problema u rl i presao sam na pvp uopste nisam uticao na gild u losem smislu.

Oko omalovazavanja pa nekako sam imao osecaj kad god sam nekog nesto pitao koje bio extra PvE-er da mi je odgovarao preko kurca i sa mrznjom, mozda uzrokovano laznim obecanjima i takvim sranjima.

Doduse dobra strana celog bb iskustva je barem sa moje strane : Jumpy, taba, kumiko... Bilo je extra odvala i smejanja , jbg bilo je i nerviranja i sranja na kraju je ambicija > drustvo.

Link to comment
Share on other sites

To je to ... nije ni cudo sto si se tako osecao ... ti ni sam ne znas zasto si dosao u guild , zasita sta si ocekivao ? Bolje isplaniraj sta hoces i sta zelis :)

ambicija > drustvo wtf?

svi vole epixe ... samo ih neki vole vishe od drugara ... kao recimo figl i deepdish ;)))

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

pa na kraju ispade killy u pravu nazalost... igra se raspada:P

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Ljudi nas najveci problem jeste GORDOST.To ne samo da je u WoW-u nego je bilo jos i za vreme Kosovskog boja,I i II Srpskog ustanka sve preko I i II Sveckog rata pa chak i u ratu 91'.Jbg sta cemo kad smo takav narod i svi se drzimo one teze:"Ne mora mene biti bolje,samo da komsiji bude losije" i uvek se svadjamo i zavrsi se teskim recima na kraju umesto da se lepo pozdravimo i kud koji mili moji.

Ali ta ideja nije losa o guildu.Sto se mene tice dogovorimo sastanak u nekom net caffe-u u BG-u i svi oni koji misle da bi mogli biti ozbiljni dodji i napravimo dogovor.A sto se tice realma zasto ici na velike servere tipa Magtheridon/Frostmane bolje otici na neki novi server i biti najbolji menju losijima,nego najlosiji medju najboljima.

NEMA JAKO I NEMA U GLAVU!

[19:12:21] [W From] [80:Primevilka]: ja to zato shto te volim <3

Pa ne znam,pola shljive,njivik i bashtu

Link to comment
Share on other sites

joyride /renejmovo

Ragnaros

Mox

Edited by Dulac

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

Jedan od glavnih razloga propasti uniteda kao Srpskog gilda je manjak srba koji su voljni da se prabace, a razlog za propast guilda kao internacionalni je server Burning Blade...

/Pedja {

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...