Jump to content

Taktika o Mom Shazz


failedlogin

Recommended Posts

Pozdrav,

pitanje za one koji su prosli mother shazz (znam da nerf ide u patchu ali moj gild voli da obara bossa pred nerf :)

Class/Role

Circus Bear <Feral> OT u bitci

Uglavnom sve filmove koje sam pogledo su iz range perspektive, i sve sto se desi desi se u 0.11111 sek - i naravno niko ne gleda u melee smeru a kamoli fokusira OT :)

Posto stari dobri bosskillers ima svoju politiku o taktici za tog bossa - zanima me ako neko moze da mi ukratko kaze stats koji je potreban za bitku jer nisam siguran sta da odaberem od ponudjenih opcija:

Full stam/200-300SR/low defense/low armor

Regular tanking gear + Epic SR gear ( naravno odgovarajuci enchanti ) defense cap koliko oprema dozvoljava ... armor pretpostavljam da mogu okacim na zid sa strane

MT koji ce da vodi ples je prilicno dobro opremljen - napominjem jer ocekujem OT samo da sluzi kao meat wall posle dmg reduction modifikatora od MT na Saber Lash od bossa.

Nisam primetio i treba mi info o sledecem - sta je glavni teret dmg-a koji OT prima

- cleave based attack

- aoe od unesrecenih koji su preblizu melee-ju i tenkovima

- sve pomalo (ajd ubacimo neki % da imam osecaj koliko sta cini dmg on tenkove )

- raid member koji uvek u odsudnom trenuku kaze - ffs laag [xx(]

Fala unapred na info - bilo da su 3 reda ili detaljniji opis.

-------

Tema broj 2:

Posto sam video da ima ko je gde iz yu/ex-yu ne serverima - jel moze to malko bolje da se struktuira ( pretpostavljam da bi to bilo najbolje da uradi admin ili mod )

Topic sa glasanjem ( bice maaalko vise opcija :) ali da se vidi status iz novijeg vremena:

1) populacija po serveru - ubacite eng servere i nek svako ko je aktivan klikne gde je (pref raid aktivan narod) jer WotLK dolazi lagano ali sigurno - dovoljno da se transfer tajmeri resetuju pa moooozda da se napravi neki cirilicni end game gild - koji ce imati potencijal da predje vise od 10men-a i u dogledno vreme moze okaci screen sa Arthasom

Edited by failedlogin
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tema br1

Trebaju ti 2 offtanka za mother za saber lash ako se ne varam ... stamina gearovani + Shadow res , sve encahntovano i buffovano .

Tema br2

Realna sansa da takav poduhvat uspe je velika isto koliko i da se obnovi predratma Jugoslavija .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice mother sharaz,idi max. stamina/sr gear sa minimalnim avoidancom,cak sta vise trudi se da budes okrenut ledjima bossu ako krenes previse da dodgujes,tvoj jedini zadatak kao ot-a je da primis cyber lash i time sprecis 1-shotovanje tenka.

Dmg koji primas je iskljucivo od cyber lasha i minoran sa strane,kod nas shamani sa ch leche ot-ove,ako vam se desi da teleportuje ljude u melee kamp(na mt-a) onda ste najebali u 99% slucajeva,sto se tice samog mt-a kod nas lik ima normalnu opremu sa 2-3 sr itema max.

Sto se tiche teme br. 2 ,ja sam uvek protiv pravljenja cistih gildi....iz par razloga....

Prvi i najvazniji je da ne mozes da nadjes 30+hc ljudi samo sa ovog podrucja koji bi zeleli da se upuste u pravljenje gilde,a cak i kada bi nasao postavlja se pitanje klasa koje su itd....To povlaci za sobom da bi vervatno nasli 50 ljudi koji bi napravili gild i sta bi se desilo :

20 bi prestalo da igra/otislo casual posle 2-3 nedelje max. jer od nekog ozbiljnijeg raidovanja nisu videli nista,10ak su totalni retardi/devojke rodjaci ljudi iz gildi i bolje je sto ne raiduju...i na kraju bi ti ostalo 15 hc igraca koji bi se nervirali i na kraju izgoreli....zato moj je savet batalite te ideje....

@Jumper: uopste nije problem do nas srba vec je problem sto nas nema dovoljno kvalitetnih igracha da igramo jednu stranu u wow-u vec smo rastrkani i naravno onda moras da primas retarde koji bi ulazili u gild samo zato sto su srbi(sa ovih prostora) i tu bi se sve sjebali,jer da ima vise nasih igraca koji su totalni dementi to stoji....pogotovo kada me lik pozdravi sa : GDE STE BRACO u orgrimaru...

Edited by Figl
Link to comment
Share on other sites

figle ... uz svo duzno postovanje .... veruj mi zna jumper kakva govna mozemo da budemo ... dakle nikada dirigentsku palicu nama u ruke ... dojaja smo samo kada nama neko diriguje ... trust me uvek je tako. Jebeni malogradjanski mentalitet eto sta je to .

To je najgore ... stoka bre ... STOKA JEBENA ETO STA JE TO SPIT BRE SPIT

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ima jedna stvar godiste 20+ samo u gildi ,razumni ljudi,ne deca od 20g ,vec neko ko igra igru zbog zabave i ako se svi trude da ne slackuje vec da se i on potrudi etc.. i nista ti vise ne treba,a ako bi se pravilo ili sta li vec trebalo bi ici obavestenje bar nekoliko meseci ranije,i ko stvarno hoce, docice ce,a ne ono tipa e ja cu da udjem ako bude vise od 20 likova u gildu ubaceno,e necu da idem na taj server dok ne vidim kako ce da im ide etc....

A to "nema teorije napraviti srpsku gildu" pa kako mogu Turci,Norvezani,svedjani koji li sve vec nismo ni mi sa Marsa sashli jbt....

@Killy

To ne da stojito, nego po mom misljenju,necu da hvalim sebe noob sam Crnogorac sta da radim,vec stvarno 90% ljudi koje znam da su iz SCG su mnogo poznati likovi i extra igraci koji imaju mozga...

btw Failedlogin wellcome

Link to comment
Share on other sites

kili, to sve stoji, ali kolko ja znam sve su to sluchajevi kad je nash chovek oficir/lider, a ostatak gilde je internacionalni.

sasvim je druga stvar voditi kad su sve srbi :]

e pa to je vec druga prica

koja se dokazala vise puta kako je prosla nema tu sta da se prica vise

a drugo nisam ni procitao prvi post jer samo pretpostavio da je tako nesto :/

Link to comment
Share on other sites

oces da kazes da neo nije vodio pve guild dovoljno dobro vise od 6 meseci

ili ja koji sam bio guild master pvp guilda vise od 8 meseci

ili ko zna koliko ljudi koji su oficiri/class lideri sta god a nasi ?

Kili idiote sta si se sada uzjogunio kao neko prasence . Nemas pojma sta pricas . Ovde se govori o ideji full srpski guild , a bio sam u 5 pokushaja takvih . DAKLE 5 , I RECIMA , PET ( naravno da postoje izuzeci gde su uspeli ozbiljni nashi guildovi ali na svakih 1000 tu je jedan i uvek su prosecno uspesni tj ja znam samo za 2 guilda u 3 godine istorije oba su se raspala a nikada nisu recimo ubili KTa) . I ne da su se zavrshili neslavno , nego se uglavnom zavrshavalo psovanjem , jebemanjem majki oceva striceva i krvi , pretnjama da ce neko nekoga ubiti itd , i to se uglavnom deshavalo zbog 50 , 100 , 1000 golda. Cisto da se pokaze ko je vece jaje.

Onda neko vidi da ne mozes da radis sa decom ... napaljenom decom ... bezobraznom napanjenom decom ... a posle nekog vremena shvatish da su i ovi stariji uglavnom kao napaljena bezobrazna deca... Tada on ode , a svi ovi slackeri kojima se wow svodi na to da pokazu kako su veliko jaje a ne znaju nista a pored toga se nista ni ne trude niti postuju bilo ciju trud i rad onda pocu OMG IZDAO JE SRBIJU PREKLACEMO TE PICKO JEDNA ODJEBI MAMU TI JEBEM NACICEMO TE I UBITI ... itd

0 respect , 0 trud , 0 poshtovanje ni prema starijima ni prema ljudima koji se zaista trude ... i to uglavnom dolazi od ljudi sa 0 skila.

zato SPIT SPIT SPIT SPIT.

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Kili idiote sta si se sada uzjogunio kao neko prasence . Nemas pojma sta pricas . Ovde se govori o ideji full srpski guild , a bio sam u 5 pokushaja takvih . DAKLE 5 , I RECIMA , PET ( naravno da postoje izuzeci gde su uspeli ozbiljni nashi guildovi ali na svakih 1000 tu je jedan i uvek su prosecno uspesni tj ja znam samo za 2 guilda u 3 godine istorije oba su se raspala a nikada nisu recimo ubili KTa) . I ne da su se zavrshili neslavno , nego se uglavnom zavrshavalo psovanjem , jebemanjem majki oceva striceva i krvi , pretnjama da ce neko nekoga ubiti itd , i to se uglavnom deshavalo zbog 50 , 100 , 1000 golda. Cisto da se pokaze ko je vece jaje.

Onda neko vidi da ne mozes da radis sa decom ... napaljenom decom ... bezobraznom napanjenom decom ... a posle nekog vremena shvatish da su i ovi stariji uglavnom kao napaljena bezobrazna deca... Tada on ode , a svi ovi slackeri kojima se wow svodi na to da pokazu kako su veliko jaje a ne znaju nista a pored toga se nista ni ne trude niti postuju bilo ciju trud i rad onda pocu OMG IZDAO JE SRBIJU PREKLACEMO TE PICKO JEDNA ODJEBI MAMU TI JEBEM NACICEMO TE I UBITI ... itd

0 respect , 0 trud , 0 poshtovanje ni prema starijima ni prema ljudima koji se zaista trude ... i to uglavnom dolazi od ljudi sa 0 skila.

zato SPIT SPIT SPIT SPIT.

Laki je malo nervozan [:D]

JumpeR

Link to comment
Share on other sites

Ne znam za vas al ja sam nekako u figlovom postu video <United> :)

Tacno se to desavalo.

ima jedna stvar godiste 20+ samo u gildi ,razumni ljudi,ne deca od 20g ,vec neko ko igra igru zbog zabave i ako se svi trude da ne slackuje vec da se i on potrudi etc.. i nista ti vise ne treba,a ako bi se pravilo ili sta li vec trebalo bi ici obavestenje bar nekoliko meseci ranije,i ko stvarno hoce, docice ce,a ne ono tipa e ja cu da udjem ako bude vise od 20 likova u gildu ubaceno,e necu da idem na taj server dok ne vidim kako ce da im ide etc....

Jel si ti nekad probao da uradis to?:) Ja cu ti reci da je nemoguce. Ne mozes da nadjes dovoljno bilo kakvih ljudi, a kamoli HC, pa jos 20+ Sto se tice najave, United je bio najavljen dosta ranije koliko se ja secam. Ali je imo bio problem sto je jedan pametnjakovic to organizovao na najgorem serveru u igri (na koji kapiram da dosta ljudi nije htelo da dodje) kako bi on u carstvu slepih bio car jer ima jedno oko. Jos jedan primer srpskog kompleksa. I onda prestane da igra 2 nedelje posle pravljenja.

Ne samo sto se posvadjaju oko loota, golda, sranja, Srba ni nema dovoljno. Prosto i jednostavno. U Svedskoj, Norveskoj WoW igra pola zemlje.

Najbolje sto moze da se uradi je da se ljudi koji necemu valjaju i cene jedni druge, a oni se znaju medjusobno i lako ce se dogovoriti, transferuju na neki od najboljih servera, jednostavno kako bi igrali zajedno.

Edited by taba

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Taba car /bow /kneel

Laki je malo nervozan [:D]

:)))

ma ne nego se uvek malo iznerviram kada se setim ... znash i ti sam verovatno bolje nego i ja kako je .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

E, sad imam ja jedno pitanje na ovoj izblajhanoj temi. Da li je moguće organizovati sprski gild na način na koji do sada, pretpostavljam, nije radjeno. To jes', da se oformi oko GM-a koga svi cene i poštuju. Na primer, sada storm odluči da napravi srpski gild i postavi pravila i organizaciju i ostalo, svi ga znaju, svi mu veruju - dakle, poštuju i samim tim ne prave frku što ne ulaze braća, devojke, ortaci i to. Kako bi to izgledalo? Čisto informativno.

Link to comment
Share on other sites

Evo ja sam govno, raid leader guilde, upravo sam izgoreo zato sto ko retardi ginemo 4 puta za redom na lurkeru jer imbecili ne obracaju paznju iako im se derem na ventu SPOUT SPOUT, DIVE DIVE, WHIRL WHIRL opet umru imbecili, i jos im je tenk umirao...nek se nosi sve u picku materinu...a inace farmujemo lurkera mesec i kusur dana

Kad sam fin i sve ok ljudi ginu na trashu niko ne radi nista kako treba, sve traje duplo duze... Kad urlam, glava me zaboli od toga ... Kad ne pricam nista onda krenu pitanja tipa "What boss are we killing first?"....Svaki put kad se ulogujem dobijam 10 whispera "What are we raiding today?" a UVEK ALI UVEK STOJI U GMOTD sta se raiduje.......znaci biti bilo kakvo u mudo u guildi nije posao za mene ...dacu otkaz prvom prilikom nek se goni u kurac idiotski sloj populacije ove igre, sto cu polomiti od udaranja...

SRBI SU DEBILI, PICKA IM MATERINA!

Link to comment
Share on other sites

Evo ja sam govno, raid leader guilde, upravo sam izgoreo zato sto ko retardi ginemo 4 puta za redom na lurkeru jer imbecili ne obracaju paznju iako im se derem na ventu SPOUT SPOUT, DIVE DIVE, WHIRL WHIRL opet umru imbecili, i jos im je tenk umirao...nek se nosi sve u picku materinu...a inace farmujemo lurkera mesec i kusur dana

Numete, trebaju ljudi kao ja kad rajdujem pijan, zabodes stubic i ne moras da se pomeras ceo fight uopste, jedini uslov je da imas oko 9k hp!

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

khm khm... im up for new serbian shitys... and thb im experianced in that like hell!!!!

:-)

gieg Stormscion for GM or pala CL i ja sam tamo (da mu bar dam shansu da mi se osveti hehehe)

Nemam sta da si se svetim ... samnom bi ziveo kao grof ! Sedimo na stolici i mlatimo klince bichevima da farmuju ... ftw

@jabre ... jbg kako kome ... i vi imate blood elfove a oni su van konkurencije sto se gejosti tiche :) evo pitaj figla on ce ti reci

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

aj agri vid neo shto se tiche organizacije glde koja ima shansu. i to ne samo za nacionalne (sprsku u ovom sluchaju) gilde.

dkp je inferioran u poredjenju sa nekom hibridnom verizjm greed/need sistema u kojoj se najvishe/iskljuchivo pitaju oficiri, i vagaju dobrobit gilde i igracha.

e sad, druga stvar shto ne verujem da je to izvodjivo sa nashim ljudima, pa sve i da ficiri budu sve istaknuti chlanovi ovog foruma.

nhf, ali iskustvo mi govori da bi i ss i vetjina drugih pravila greshke tu. greshke same po sebi nisu problem, ljudi smo. frka je kad umesto da neko prizna greshku i trudi se da je ispravi, on ustrajava na svojoj greshci, misletji da je to jedini nachin da ochuva autoritet.

Link to comment
Share on other sites

aj agri vid neo shto se tiche organizacije glde koja ima shansu. i to ne samo za nacionalne (sprsku u ovom sluchaju) gilde.

dkp je inferioran u poredjenju sa nekom hibridnom verizjm greed/need sistema u kojoj se najvishe/iskljuchivo pitaju oficiri, i vagaju dobrobit gilde i igracha.

e sad, druga stvar shto ne verujem da je to izvodjivo sa nashim ljudima, pa sve i da ficiri budu sve istaknuti chlanovi ovog foruma.

nhf, ali iskustvo mi govori da bi i ss i vetjina drugih pravila greshke tu. greshke same po sebi nisu problem, ljudi smo. frka je kad umesto da neko prizna greshku i trudi se da je ispravi, on ustrajava na svojoj greshci, misletji da je to jedini nachin da ochuva autoritet.

oficiri ovog foruma had there chance ... more then 2 yearz ago ! :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...