Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Omg fanki slika!

cv-go.jpg

Edit : Loš link.

Mislim kapiram ja da je ovo bilo jako glupo od mene, ali tražiti sliku za posao sysadmina je drskost

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Bogami prvi dan na poslu gotov, stanovan sam iskreno

Cudan je taj zivot. Neki geek se ceo zivot pali na linux, gentoo i tako i zavrsi na hardkor mikrosoftu.

A neki dobiju ponudu da biraju oce li totalni ccna,ccnp,ccnie ili ce da odu na sql i orakle i da polako razmisle :))\

E statore druze moj *:

:* (Danas me napusio generalni menadzer jer sam jednom instalirao google desktop search, kada MS ima savrseno dobu alatku za to :( )

Danas sam na poslu reko da idem na cisco kurs, na ciscku sam reko da sam bolestan a ribi sam reko da sam na cisku. a ja kuci spavam [:D]

Link to comment
Share on other sites

gledam malo ove mtv nagrade

amy winehouse ili kako vec

na kojim je ona drogama jbt, kako su jen pustili onakvu na scenu, sve je zvuchalo otprilike kao mmmamavaaa mvaaaaaaioooo, a kontam da je to trebalo da bude neshot na eng

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

@balkonski

haha :)

jesu to oni što si im poslao fani sliku uz cv? i pazite, keve vam, kako ga je usralo. em radi "u struci", em za dobre pare, em pet metara od gajbe.

A koje su pare u pitanju, jel imamo tu informaciju? ;)

gledam malo ove mtv nagrade

amy winehouse ili kako vec

na kojim je ona drogama jbt, kako su jen pustili onakvu na scenu, sve je zvuchalo otprilike kao mmmamavaaa mvaaaaaaioooo, a kontam da je to trebalo da bude neshot na eng

Haha, kako je to bilo do jaja, sa'cu otvorim topic :))

edit: Otvorih ga - http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=46963

Link to comment
Share on other sites

Odo da jedem, pa da spavam. Beshe naporan dan... :)

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Zdravo drugari, zdravo ... isprepadali me neki sto je trebalo da svrnu tek popodne a oni udarili ranom zorom, pa malo dok sam se tu povratio :) Malo rek'o da vidim sta se desava po forumu, pa cu da nesto calabrcnem (DORUCAK OMG), pa onda sastancic kakav i tako.

Link to comment
Share on other sites

Kole je izmislio obrok izmedju bruncha i rucka :)))

Jutros pre posla odem da izvadim uverenje o drzavljanastvu kad ono - prezime glasi na moju "ex-wife"!

Nabedili da sam uzimao njeno prezime! Kako sam ih doveo u red posle toga....sada je potpuna nirvana...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...