Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Zapravo nisam obrisao, jos uvek razmatramo sta da radimo sa tim topicom. Dok sam ja za to da on ostane, ipak moram da razmisljam o tome da li bi lice te devojke trebalo da se pojavi na monitorima surfera. U slucaju da je "zamagljeno", onda ne bih imao dileme, jer smatram da ljudi treba da znaju sta se sve nalazi oko njih, posebno sto sam video nema krajnje eksplicitne scene ili scene brutalnosti.

sklonite link i filmic onda

a ja cu ubaciti vest iz novina, u fullu

ako vec filmic ne moze.. :/

Link to comment
Share on other sites

Vratih se sa poganog faxa , sledecih par dana se sve lomi . . .

omg ne mogu da sacekam ...

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

mora da je smorena otisla da se baci sa mosta jer je ovaj dan previse ciganski za boravak u klejbezablama gde ce gomila izdrkanih i malo manje izdrkanih pricati kojesta o tom istom skenjanom danu, dok ce exi reci da sedi na stolici.

Ko te je naljutio Niki?

@topic

Chekam da mashina zavrshi pranje vesha, pa da prostrem isti i onda mogu da spavam...nesto sam jako umoran...

Link to comment
Share on other sites

sutra na razgovor za posao,valjda u 15 do 1 ololo

uspeo sam da obnovim godinu,divim se sebi koliki sam idiot

skontao sam da sam u zivotu uvek odustajao na prvoj prepreci

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ah...biti mlad u beogradu.....what's it like?.... ;oP

elem juche sweet dan bio...prvo novi house, sweet, onda novi BL, odlichno, onda napilje do narodnog pozorista, moderni balet i ja se ne volimo, onda se nashao sa drugarima, ja i kokteli se volimo, ivan me izignoriso najgore 3x...shatro buka je u daliju...dooobro...onda dodjem gajbi vidim telekom mi opet prekinuo net vezu...legnem...probudim se u 6 ko vampir...pogledam pilot reapera, simpa mnogo...i tako....sad pijuckam chaj i razmisljam kako je ovo jutro mnogo ubavo...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...