Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Neki lik je parkirao auto jedno 200 metara dalje od moje pozicije, ali je ovo malo sunca kad je izaslo uspelo da udari u staklo i odbije se pravo meni u oci, i pokrije jedan lep prostor od oko metar, tako da kako god se pomerim, sunce mi jos uvek ide u oci :) Sad je kao zaslo pa je lakshe, ali se vec "plasim" ako izadje ponovo. Ako dodje kasnije, pomerice se sunce pa nece biti frke ;)

i've heard abbout this new fad invention, see...it's kind of radical, see...but the youth love it and i belive it has potential, see...maybe we could market it and get filthy rich...maybe it should get some new name because this "Shades" business is a bit creepy...

roletne, zavese, nzs...mis'im stvaarno...

i dalje otaljavam ovo svoje zakasnelo pisanje...sta napishem do 13h najcheshtje je 90% svega sto cu uraditi u toku dana pa se kao trudim da povecam kolichinu istog...

Link to comment
Share on other sites

I punije nego oko. Drugarici skroz na skroz izgazili nove novcijate "fensi" cipelice :o)))

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, ono, mogu da ih slusam jedno vreme jer im je muzika, u osnovi, lepa.

Ali da idem na koncert mi je nekako suvise emo, nije to taj tip energije koji mi na koncertu treba. :)

Pa nista ako definite choice ili Tibia odrade reunion idemo :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...