Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

jel ima neki ovde dizajner enterijera ili tako nesto :) imam neku kuhinju u stanu koja treba da se aranzira a treba i neki poslovni prostor da sredim... nesto da bude lepo i manje vishe skromno bez izdrkotina ;) PM me...

kontaktirao sma 10 (deset) dizajnera i svi su me totalno neprofesionalno iskulirali jer su pretrpani poslom pa ih boli dupe dal ce nekog da odjebu ili ne

e da odoh sad na vops posle basketa... pre dve godine nisam mogo da smislim da pijem pivo posle sporta!!! doktore sta mi je???

lol jebiga, igi prvi odgovorio, ali i ja nekako to radim sad... ne for living, ali honorarno nesto, pa i mene zanimaju detalji.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

ja to radim, mislim to mi je posao za sada...

preciziraj sta ti tachno treba, mosh da se dogovorimo.

lol jebiga, igi prvi odgovorio, ali i ja nekako to radim sad... ne for living, ali honorarno nesto, pa i mene zanimaju detalji.

baci cu vam PM, samo mi objasnite kakvi vas detalji interesuju, kog tipa? dimenzije fotke sta? :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

nosila sam tortu od preko 4 kg kroz grad i autobus...ruke mi otpadaju :P

kako dunja na fin nachin nas obaveshtava o jednom vaznom dogadjaju za nju sutra [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

baci cu vam PM, samo mi objasnite kakvi vas detalji interesuju, kog tipa? dimenzije fotke sta? :)

E, i ja radim previse, ali me interesuje.

Trebale bi mi fotke postojeceg stanja, budzet, osnove (tj. ako ih imas, posto mi trebaju najvise zbog mera itd.), spratna visina, da li ima nekih greda koje prolaze iznad ili nekih instalacionih kanala (lol ako ima, jebem ti projektanta)... to sve za prvi review.. posle bih ja dosao da premerim i pogledam na licu mesta naravno.

Baci na pm neki info pa da tamo prebacimo diskusiju, ako si zainteresovan.

Edited by Pesma-mrtve-dece

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...