Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Danas sam seo za volan svog novog srebrnog Suzuki Swifta 1,3 GLX MTA \o/

Auto je do jaja - ako uzmemo u obzir da do sada nisam imao auto sa automatom i da je sa full opremom i da je prosto milina vrteti sportski volan swifta [:p] Ako 'ocesh da se izivljavash ukljuchish manual mode i cepash k'o u igricama, ako te mrzi da se smarash opalish na D i pichish.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Danas sam seo za volan svog novog srebrnog Suzuki Swifta 1,3 GLX MTA \o/

Auto je do jaja - ako uzmemo u obzir da do sada nisam imao auto sa automatom i da je sa full opremom i da je prosto milina vrteti sportski volan swifta Ako 'ocesh da se izivljavash ukljuchish manual mode i cepash k'o u igricama, ako te mrzi da se smarash opalish na D i pichish.

you, mazda!:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Danas sam seo za volan svog novog srebrnog Suzuki Swifta 1,3 GLX MTA \o/

Srbo, care, Srbo, care!

Sad je jedino logicno uraditi sledece - "Srbin blog" kao sekcija na Speed Industryju sa posebnim osvrtom na to kako se Swift ponasa na moskovskih -30 stepeni celzijusa :)

Link to comment
Share on other sites

naravno da ce da sabija i na -30, ipak je to suzuki:)

verujte coveku, jer ako se neko razume u sabijanje suzukija, to je onda dule [;)]

inache, josh jedan duuugacak dan. sutra, ako neki ispostuju obecanje, dobijam neku kintu i onda cemo da vidimo da li jedna persona moze da pojede 10 piletjih bataka za 90 minuta

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

inache, josh jedan duuugacak dan. sutra, ako neki ispostuju obecanje, dobijam neku kintu i onda cemo da vidimo da li jedna persona moze da pojede 10 piletjih bataka za 90 minuta

odustao je:(

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

5 duplih bataka u lepinji , to je neshto oko kilo i po mesa.

pa svrati lale, jedan od najboljih hasova u gradu, radi cele noci.

batak= pileci batak tj. oni ga seku u shniclu koja obuhvata batak+karabatak.

ide u somunu ofc.

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

5 duplih bataka u lepinji , to je neshto oko kilo i po mesa.

pa svrati lale, jedan od najboljih hasova u gradu, radi cele noci.

batak= pileci batak tj. oni ga seku u shniclu koja obuhvata batak+karabatak.

ide u somunu ofc.

To je nesto novi beograd, zemun, nikad mi to nije na zgodu pravo da vam kazhem, ali bih mogao overiti jednom. 'di se to tacno nalazi?

A sto se bataka tice, to je standardni taj "rostiljski batak" sa karabatakom, ali sve zajedno sa somunom ne bih mogao pojesti za 90 minuta. Bez bih mislim i mogao, jedino sto ne bih zeleo da opterecujem svoj stomak takvom akcijom :)

Link to comment
Share on other sites

Danas sam seo za volan svog novog srebrnog Suzuki Swifta 1,3 GLX MTA \o/

Auto je do jaja - ako uzmemo u obzir da do sada nisam imao auto sa automatom i da je sa full opremom i da je prosto milina vrteti sportski volan swifta [:p] Ako 'ocesh da se izivljavash ukljuchish manual mode i cepash k'o u igricama, ako te mrzi da se smarash opalish na D i pichish.

Cestitamo, cestitamo! Svakako, dobar izbor.

naravno da ce da sabija i na -30, ipak je to suzuki:)

Ti si bese jednom bio otvorio "dajte mi nekog majstora" topik, jel? :)

ontopic: Bio do grada sa dovlamobilom 2, sada cu gledam drugu epizodu Top Gear-a, pa na kunt. Aktivan dan danas.

Ah da, verovatno ima i Masters Madrid na Sportklubu, mogo bi i to gledati..

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

'di se to tacno nalazi?
u glavnoj, otprilike izmedju hotela jugoslavija i poljoprivrednog faksa, tj 50metara od pinokija ka hotelu jug, pinokio znash gde je;)) munze munze, samo kad budesh dolazio, pazljivo, zajeban je to kraj, tu je i dunja u susedstvu, a svi znamo koliko ej ona zajebana;))

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

drvce \o/

'bemti sad mi se jede batak a 3 ujutro je...

znachi vec 4 dana ustajem oko 7 sabajle...i onda sam premoren predveche pa dremnem na sat-sva...no ovaj put moji bili napolju, ja nisam navio sat tako da sam odvalio 6 sati...mashala...funily enough jedan od dream segmenata je bio 4 played free-for-all starcraft mech...auuuusta sve ima u mom mozguuu...

inache sve te prezhder akcije manje vishe (postoji individualni modifikator) podpadaju pod ono pravilo sto ga lepo objashnjava matori teskasahanin u "travel sick" - kada se chovek zasiti (zategne se zid zheluca) pochinje supresija centra za glad...i to nije trenutno nego traje 15-20 min...tako da ako jedesh parcijalno apsurdne kolichine hrane (sve iznad kilo ipo jela) ono sto pohasash za prvih 20 min je 90% svega sto cesh pojesti... + da li je stvarno uzhivanje kad ih inhalirsh tom brzinom i ne mozhesh da ih natrpash prilozima u "tator-memorijal" stilu? =o))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...