Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

Ma ono, necu da se verem kao koza ;) Trebale mi samo neke patike, da mozda mogu i jos koji dan da ih obujem, a ne neke planinarske koje cu da koristim jednom :) Logorske vatre verujem nece biti. Ali cu videti da napravim neke fotke, pa da ih podelim sa vama drugarima! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

i have no idea what this man is talking about ninety percent of the time

that means you understand me 10% of the time...that's 8-9% more that the average bear, respect! ;o)

finska grupa bashunter, ima pesmu o doti...pa ti vidi =o)

G! tako je! kad nadjesh charlija bez GPSa mnogo je sladje da mu zapalish selo nego ovako da imash unapred sve nacrtano...

inache udobne patike za uz planinu FTW...mi kad smo se verali na olimp stazom za "entuzijaste" ortak je imao patike sa tankim djonom (cycling/walking shatro) i njegovi tabani su posle bili najmanje sretjni...

Link to comment
Share on other sites

omg, olimp! mi smo imali zakazanu akciju ali je otkazana/odlozena zbog manjka zainteresovanih :(

I mi smo se pentrali na Olimp pre x godina. I penjes se, penjes, penjes i dodjes do nekog kafica na brdu i kao super, kad ono posle toga imas jos da se penjes, i penjes, i penjes ;)

Link to comment
Share on other sites

moja olimp-akcija nije komplenta nazhalost =o(

problem je bio u 3 stvari

1. - verovali smo neinformisanoj osobi:- "osoba Q" se vec popela na olimp, kada je izashao iz JNA i bio u najboljoj kondiciji svog zhivota, bio vodjen vodichem najlakshom od 3 glavne staze uzbrdo i sve to u septembru

2. - nismo dovoljno razmislili i koristili svoja chula:- da smo bacili pogled ka vrhu olimpa videli bismo da je isti 5. maja, pod snegom, zatim koriscenjem mozga povezali da sneg+mi obucheni za letovnaje nije dobar kombo, takodje mozak bi nam rekao da treba kupiti mapu za uspon, chisto da ne krenesh staozm za "entuzijaste" il ne daj bozhe za profi-planinare

3. - entuzijazam can get you only that far: - od 8oro koji su se uputili ka vrhu, 5oro je odustalo na putu do bazne stanice A, to je taj "lokal" o kom laki prica, nalazi se na 2100 nadmorske, staza kojom smo mi isli ka njoj je oko 9km uzbrdo, preko 4 senzhna nanosa...nerealno totalno. Ono sto je najveci show program u toj prichi je sto kad smo dosli gore taj kompleks kuca je zatvoren, zato sto je zatrpan sa sih strana nanosima snega od pola do 2 metra visine =o) da stvar bude josh bolja, oko chesme koju smo tamo na opste zadovoljstvo nasli su shatori! a gore preko snegta ide povorka ljudi...u pitnaju su rusi, alpinisti koji su krenuli ka vrhu u 9 ujutro, sa sve cepinima, krpljama, gortex zimskim odelima 'n' stuff - silaze sad, oko 4 popodne...zaboga! =o)

kad smo sisli, kupili smo mapu i saznali sve ovo sa 3 staze i da smo mi trebali ipak onom najlaksom =o), na olimp se opusteno penje u septembru (ili bilo kada nakon sto se sneg otopi!) uz struchnog vodicha ili mapu koja vas vodi dobrom stazom...

takodje ako se ide u takvu akciju treba se smestiti u larisi, da si rent-a-carom pod olimpom izmedju 8 i 9 i da ustanesh izmedju 7 i 8...mi smo iz pefkohorija krenuli oko 6, bili tamo uz ne znam koliko zaustavljanja na par mesta mislim oko 11-12...i onda krenuli gore ko najkvalitetnije jedrilice klase "optimist"

saveti za penjanje su

-udobna obuca

-nikad ne idi sam (zbog razlichite spreme ljudi grupa ima tendenciju da se razvuche, generalno je bolje imati bar jednog partnera za penjanje da "vuchete" jedan drugoga...lol, rekao sam vuchete ;oP)

-naochare za sunce i dobar kacket/shesir - pomazhe mnogo, takodje dobro je imati sheshir koji ima nesto da chuva vrat, tj bez obzira koliko zadizhete kragnu ima da vam vrat izgori ako se ne pazite - krema za sunce je cool za imati

-voda i neki suvi keks da prezalogajish - ni frodo nije ishao u mordor bez lembasa ;o)

i najbitnije

-da znash kuda prokleto idesh a ne "rekao ortak da je lako i sve je super lako" i onda on odustane a mi pichimo do snezhnih nanosa...strashno =o)))

eto g, to ti je moja olimp pricha...da mi se cima sa smanjivanjem slika i kachenjem istih negde mogao bi i da ilustrujem...

Link to comment
Share on other sites

josh malo pa kod mame na selendru na psiho-fizichki odmor... preko mi je potreban posle svih ovih sranja koja sam prozivela u protekle dve nedelje...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

haha, ovaj kole i njegove price :) Vidi se da nije bio bas najsrecniji zbog tog poduhvata ;)

pa ti znash kako ja volim da me ispaljuju i lazhu, to je bilo loshe u celoj prichi...inache nije mi zhao nimalo penjanja i izgorelog vrata i bolova sutradan, vredelo je, totalno jasno choveku dok se penje zasto su grci mislili da gore zhive bogovi =o)

Link to comment
Share on other sites

Drugari, krecem lagano, vidimo se u nedelju uvece Boze zdravlje! :)

pa ti znash kako ja volim da me ispaljuju i lazhu, to je bilo loshe u celoj prichi...inache nije mi zhao nimalo penjanja i izgorelog vrata i bolova sutradan, vredelo je, totalno jasno choveku dok se penje zasto su grci mislili da gore zhive bogovi =o)

Haha :)) Da, to jeste tacno :)

Link to comment
Share on other sites

Ivane da nisi bio u merkatoru juce ili beshe prekjuce, ucinilo mi se da sam te video [:)]?

bio sam i juče i danas, zapravo. to mi je najbliža prodavnica, jebi ga. :)

ivan da se odvojio od kompa ? nemogutje

[:D] [:D] [:D]

evo još jednog zeke koji me zamišlja kao nekog pogrbljenog cvikeraša... slatki ste kad me vidite irl pa se iznenadite :)

Link to comment
Share on other sites

^Domi, iscimaj me na msn kad me vidish.

Juche sam se video sa vuduom, da uzmem neke diskove! Bio je sa devojkom, a-ha!

Primetio sam da bar 3h dnevno igram stoni tenis prethodne 2 nedelje... al` nije ni malo smorilo.

Sad gledam vesele 70-te, jedem picu, i chekam neku dotu u 17h.

Samo lagano... [:)]

Link to comment
Share on other sites

blah.. http mi uopste nije radio par dana... a i sad kako radi bolje da ne radi...

sutra svatovi, krecemo za bg u jebenih 7 sati izjutra... smor u najavi...

posle toga cim dodjem za zr, bezim na neki rodjendan, ima da bude jebeni holokaust sutra...

a najradije bi spavao do 4 popodne.

mrzim ama bas sve redom.

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...