Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

tako sam se iznervirao danas da je to strasno...idioti otvaraju banku kod mene u prizemlju u zgradi...i ajde sad sto vec dva meseca ne mogu da spavam od njihovog burgijanja, nego pre neki dan gospoda resila da okrece spolja...sve bi to bilo lepo da ja ne parkiram kola ispred svog ulaza u zgradu i da se su se oni setili da lepo udju u zgradu i pitaju cija su kola da ih pomeri...ja taj dan nisam bio kod kuce i idioti su mi isprskali celu haubu krecom...otisao ja u perionicu, onaj lik kaze kao tesko se skida ajde probacu ovo-ono...i kao opere on to lepo kad prc...vratim se kuci i kad su se lepo osusila kola vidim da mi je izgrebao haubu...mislim nije to nesto mnogo, ali se na suncu iz blizine kad gledas pod uglom primecuje...jebem ti narod, covek ne moze da ima kola ako nema garazu da ih parkira...popizdeo sam...

I ja od kako sam se preselio u bg ich ne mogu da spavam.Prvo shto zivim na 300 metra od Gazele,drugo shto mi takodje u prizemlju nehsto prave,pa od 6 ujtru pochne orkestar bushilica,macola i ostalih sprava sa neverovatno iritirajutjim zvukovima...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

LOL hiljaduiprvi!!!ONEELEVEN@#@$~

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

...vratim se kuci i kad su se lepo osusila kola vidim da mi je izgrebao haubu...mislim nije to nesto mnogo, ali se na suncu iz blizine kad gledas pod uglom primecuje...jebem ti narod, covek ne moze da ima kola ako nema garazu da ih parkira...popizdeo sam...

Polir-mleko u ruke i udri!

(postoji posebno za metalik boju)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Sutra kontrolni iz rachunara, odo josh malo da prochitam teoretski deo pa da spavam...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Zatvorili mi stari most :(

Pozitivna strana - Sad je Nemanjina mnogo prazna i proshao sam je u zelenom talasu i tri sekunde (zajedno sa Karadjordjevom).

Negativna strana - Alternativa je relativno prohodni Brankov ali i onaj prilaz koji je zakrcen i pun rupa, kao i katastrofalna Gazela.

Link to comment
Share on other sites

- ustao i kao sto kaze moj ortak SAD TJU DA SHLJAAAAAAAAAAAAKAAAM!1

- mislim da obicni ljudi sljakaju ali on SHLJAAAAAAAAAAAAKA.

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...