Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

...pogledam pilot reapera, simpa mnogo...

Nije loshe, ali ajde da prebacimo tamo negde u sta ste gledali.

Sinoc sam spavao mnogo nesto loshe ... odnosno ne toliko loshe koliko sam gledao taj neki glupi film na prvom, posle sam se probudio oko tri i mnogo mi se islo u wc, pa sam onda bio zhedan, i onda sam opet zasp'o, pa se nesto probudio oko sest, i nemam pojma. Ajd' barem je suncano vreme, pa je lepo to ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

sad cu da zakuvam jednu tursku mmm. jos kad bih mogao i cigaricu da zapalim uz kafu, gde bi mi kraj bio, hehe. al nema veze, kupio sam integralne grisine...upravo sam saznao da mi je novozaposleni radnik dao otkaz. niko nije hteo da ga zaposli jer zivi daleko, i rekao je da mu ne predstavlja problem da dolazi. sad mi dolazi sa pricom "jao daleko mi". e koji su ljudi slepci ne mogu da verujem.

Konacno sam zavrsio sve za burazerovu svadbu, samo jos da razgazim cipele i oshisham se. smorio sam se vise, jedva cekam da prodje cela ta idiotarija i da se stvari vrate u normalu.

sto se tice gorepomenutih cipela, ukoliko zelite da kupite cipele u beogradu, imate ukusa, ali nemate 300 evra za normalan dizajn, bolje idite preko u kupovinu, necete se ovajditi ovde. najveci hit koji sam video, u sava centru, su zlatne zenske patike sa krstom od cirkona...samo za prave vernice [roflmao]

i tako, smorki..

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Krule priznaj da si bichevao radnika pa je muchenik pobegao [:D]

@topic

Danas neshto nemam posla, chekam da se dogovore oko nekih mailova, pa da to poshaljem, a u medjuvremenu blejim....

A, da, prosla je i litija nashom ulicom sa gomiletinom dece...bas nekako lepo i veselo izgledalo [;)]

Link to comment
Share on other sites

wtf, video si me sinoć? što se nisi javio, geju?

zato sto si vglu i ravtjo? ili je javljanje nesto opsezhnije od dranja uz mahanje rukama? tri puta svi oko mene u daliju misle da sam blesav da mashem choveku koji me ne poznaje jer si gledao u mom pravcu...nevermind...garant si bio mislima odsutan...

gledam i dalje ove pilote...razmisljam hoce li ovo moci ovako stihijski ili cu ove godine morati da planiram gledanje svih serija koje me interesuju... =o(

Link to comment
Share on other sites

sad cu da zakuvam jednu tursku mmm. jos kad bih mogao i cigaricu da zapalim uz kafu, gde bi mi kraj bio, hehe. al nema veze, kupio sam integralne grisine...upravo sam saznao da mi je novozaposleni radnik dao otkaz. niko nije hteo da ga zaposli jer zivi daleko, i rekao je da mu ne predstavlja problem da dolazi. sad mi dolazi sa pricom "jao daleko mi". e koji su ljudi slepci ne mogu da verujem.

Konacno sam zavrsio sve za burazerovu svadbu, samo jos da razgazim cipele i oshisham se. smorio sam se vise, jedva cekam da prodje cela ta idiotarija i da se stvari vrate u normalu.

sto se tice gorepomenutih cipela, ukoliko zelite da kupite cipele u beogradu, imate ukusa, ali nemate 300 evra za normalan dizajn, bolje idite preko u kupovinu, necete se ovajditi ovde. najveci hit koji sam video, u sava centru, su zlatne zenske patike sa krstom od cirkona...samo za prave vernice [roflmao]

i tako, smorki..

Uaaaaaa mober!!!!1111

otpale mi noge joce od setnje gradom :/ Sada idem da skuvam sebi jednu jacu kafu (abortusu, narodno receno) pa onda na cisco :)

Link to comment
Share on other sites

haha ivke iskulirao koleta, rofl

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

em sam tužan što je umro čovek (što kažu drugari), em sam tužan što će na mesto jednog alavog korumpiranog gmaza koji je ipak držao neki nivo doći petorica još alavijih korumpiranih gmazova bez imalo šlifa.

Link to comment
Share on other sites

polozio sam danas ispit iz spanskog pa sam se castio zippo upaljacem :)

dobio sam neku sljakicu koja se radi 4-10 dana(nije tacno definisano), sljaka se po 12 sati dnevno ali boze moj za 50 jevreja dnevno... milina bozja :)

/me loves my fax :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Mrzim banke, mrzim administraciju! "Nije ovaj salter. Stanite iza linije. Ne popunjavajte formulare na salteru" :@. Sad se opet zickam od keve za net :/.

Inace sam prehladjen, kljukam se strepsilsom, sjebao sam zube skroz... Jos nista cvrsto ne mogu da jedem, ceo dan samo musli, supe i plazma + mleko.

Video Vukasina kad sam se vracao gajbi...

Sad ucenje...

Link to comment
Share on other sites

gde je ta banka sto spominjes, odmah idem tamo!:)

ja bre ne znam vise kako da se ponasam po bankama i opstinama, sve neki mladi, lepi, kulturni ljudi, ne moras ni da ih pitas, oni ti sve kazu, jebote, osecam se ko u matriksu nekom...taman udjem i ocu da jebem mater svima po salterima sto nisu napisali nista na oglasnoj tabli kad ono neki nasmejani lik me saceka i kao sta zelite i ja kao to i to i on mi lepo objasni...ma terajte se u kurac:)))

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...