Jump to content

Neverwinter Nights 2: Mask of the Betrayer


voodoo_

Recommended Posts

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

edit: pitanje. kako da miksujem esencije?

Ona ćelava ima ajtem za miksovanje. Posle sa jačim esencijama enčentuješ oružje.

jel se i kao u originalu forsiraju odnosi karaktera koji te prate? osecao sam se kao uchesnik serije "bolji zhivot" dok sam igrao vanila dvojku

Ti ako nećeš da pričaš s njima, ne moraš, ali ćeš svejedno dobijati pozitivnu ili negativnu reputaciju kod nekih u zavisnosti od postupaka tokom igre.

Link to comment
Share on other sites

Možeš ako si lud :) ali borbe umeju da budu brutalno teške, svaki saborac je koristan, naročito spelkasteri i klerik :)

Ali naravno uvek možeš da iznapušavaš nekog i oteraš ga iz partija.

edit: Zabroavih, saborci imaju bitne uloge u pojedinim delovima priče i u nekim kvestovima, pretpostavljam da je teoretski moguće da pređeš igru solo (ako imaš nagruvanog lika iz dvojke), ali ne vidim poentu toga. Ovo nije Fallout i Morrowind :)

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Pathfinding je i dalje bulja, ali su pratioci upotrebljiviji u borbi. Mada ništa dok sam ne uzmeš stvar u svoje ruke, s oproštenjem. Tipa, družina je grobu pred vratima a klerik nikako da se seti da baci masovni restoration, i onda moram sam da uzimam kontrolu, itd. Ali su ažurni što se tiče samonovanja elementala i familiara :) i da, u igri vlada gadna nestašica healing potiona :|

Problem je i što u igri ne smeš baš da se restuješ svaki čas (zašto je tako, videćete kad budete igrali). Tako da mora da se pazi kad se snima, neke borbe sam prelazio tek iz četvrtog ili petog puta.

Link to comment
Share on other sites

igra je sjajna!

muzika je FE-NO-ME-NALNA

likovi su skroz interesantni i zanimljivi

igra ima TESKI smek tormenta.

i obavezno je treba preci dva puta jer imas dva potpuno razlicita pravca kretanja(nije kao u dvojci gde ti je jedina razlika dal ces da budes ok sa lopovima ili gardom i sl.)

zao mi je sto nisu prebacili ni jednog od likova iz dvojke... bilo bi interesantno imati ponovo patuljka ili vorloka.

moja zamerka :

igra ima teski nedostatak fajtera :)

nedostatak kvalitetnog oruzija

pitanje:

kako da nabavim brilliant spirit esenciju?

kako pojacavam oruzija?

pazi igru mozes da predjes sam, koliko sam skontao nisu ti potrebni likovi ni za jedan quest(na sredini sam drugog chaptera), ali to nije zdravo da radis. neke fajtove jedva prelazim i sa druzinom a kamoli sam.

'

inace po mom misljenju neki savrseni bild za motb je

10 lvl sorc

10 lvl eldrich knight

10 lvl dragon deciple

time dobijas maga koji baca magije 9tog lvl-a i dobijas pored toga i fajtera koji moze vecinu protivnika sam da izgazi. u kombinaciji sa raznim protektivnim magijama i sa nekim heavy ofanzivnim dobijas jebeni tenk nad kojim pise neonskim slovima "bjaste kurve demoni i licimuri"

jeste da sam usrao bild jer nisam razmisljao pa sad imam lvl 9 sorc, lvl 10 eldrich knight 6 fighter i sad budzim polako devine champion, mozda i to izadje ok, ali onaj bild sa knightom sorcom i decipleom je blago receno zlo... :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Prebacili su, srešćeš vorloka kasnije u akademiji i moći ćeš da ga vodiš hohoho :) a i još jedan se pojavljuje zazidan u zid :)

Al su zajebane zagonetke tu, svu kosu počupah :|

A likovi ti trebaju (u principu) jer

kad vodiš međeda, spiriti te ne napadaju, a onaj hagspawn može da ti pomogne u dreamwalk kvestovima.

a oružja enchantuješ sa esencijama po priloženom receptu (koji dolazi uz ajtem za enchantovanje ili spajanje esencija, jebem li ga - nisam se tim bavio).

Bez obzira na sve, igra razbija.

Link to comment
Share on other sites

mogu da pomognu ali daleko od toga da su neophodni

kontao sam nesto da su vorloka prebacili ali nisam bio siguran(tu sam inace umro od smeha kad oni gargojli kazu kako je patuljak preziveo i proklinjao ih i kako su bezali kroz shadow realm od "the scary one-a" odmah sam skontao da je u pitanju jerro. mogu da zamislim scenu ovi bednici kako me nose i za njima jurisa amon jerro sa vatrom u ocima a ovi mali se usrali i beze k'i da ih sam vrag vija) :)

EDIT: jos jednom FANTASTICNA IGRA! :)

pitanje: cemu sluze ogledala u akademiji? i kako ih resiti?

takodje se nerviram sa tim kako da uzmem dusu za jerroa

Edited by Joe Kerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Prešao sam (jedva, trebalo mi sat ipo za zadnju borbu :\ )

Šta reći osim vrh brate.

Oko ogledala:

Mirror puzzle ti daje jednu od četiri duše. Idi gore na zadnji sprat i u knjizi nađi ključ. Potom sa ključem otključaj vrata u podrumu koja su desno od ulaza kad uđeš sa stepenica iz srednjeg sprata. Uđi do nekakvog "portala", i tad treba da ogledala obrneš tako da se refleksijom spoji putanja sa istom takvom sobom na drugom kraju podruma (treba da razvališ neki bookshelf koji smeta tamo), potom staneš na centralni deo prvog "portala", upotrebiš globe koji si našao da lebdi u istoj sobi, svetlo će se odbiti do drugog kraja, odeš tamo, nađeš svoj imidž i pokupiš od njega dušu.

Dušu za Jerroa otkupiš od ona dva džavola zajebanta što valjaju raznu robu.

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Prešao sam (jedva, trebalo mi sat ipo za zadnju borbu :\ )

Šta reći osim vrh brate.

Bogami bas su sve svojski potrudili da nama, obicnim smrtnicima zagorcaju zivot.

Cenim tvoje misljenje i ocenu i jedva cekam da i ja dodjem do kraja i vidim da li je ova expanzija toliko bolja od prethodnih delova, narocito jer sam fan svih NWN serijala.

Link to comment
Share on other sites

zadnji fax je opet iznenadjujuce lak ako umes da citas sta ti kazu pre fajta...

za glavnog baju ides samo devouer spirit i stalno lecis svoje sa onim sto daje spirit power u healing, kad se mali izrodi ubijes ga sto brze...

stvarno nije tesko uzbio sam ga iz druge za 5

minuta...

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

znachi chitam ocene sa sajtova ( tipa gejspot i eurogej ) i svi u glavnom kenjaju kako je super igra a loshe strane su joj sto ima par momenata koji previse rpg-erski ?!?!? wtf? jebote koliki retard mozes biti ? igra je losa ako pretenduje na nesto vise od pukog lvlovanja ubijanjem monstera da bi posle toga samo jos vise ubijao monstera? igra je losa ako nece zadovoljiti najshiru publiku??? pa to je jebeni rpg ni ne treba da ih zadovolji ...u pizdu materinu i internet novinarstvo.... ono i ubija i izjeda svakog iole sposobnog rpg developera...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

mda, kako da ne chitam... upravo nwn1&2 i oblivion su stovrili tu atmosferu da rpg moze da igra svako i da je za shiroke mase koji su pre toga pikali samo fps, pa mene zivo interesuje kakvi mozgovi i sa chijom dozvolom o tome baljezgaju, sad zaboga ako je nesto i dobro i lichi na dobar rpg je zapravo loshe za rpg zanr... retardi... najbolje da je sve fps i diablo-like i to ce sigurno voditi ka daljoj evoluciji igara....

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

necu da spamujem i otvaram novi topic, samo kratko pitanje, jel zna neko da li moze da se igra muliplayer bez originala. Igra mi se u lanu sa ortacima.

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

ce da probam! [:D]

PS:apsolutno se slazem sa G!!!-manom,sve je postalo u komercijalne svrhe...pitaj sve danshnje "igrache" rpg-eva shta znachi sistem d20 75% odgovora ce biti neka stranka ili neznam!

katauzas...

Edited by twisted system

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...