Jump to content

Starcraft pricajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

Naravno da kampanja nema veze sa multiplay-om i ne morash nikad da je upalish a mozesh biti dobar :), mada mislim da je voodoo samo zajebavao [:D].

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

www.sc2gg.com ako neko nije overio ... ima dosta komentatora i novih vodova. Ok komentatori nisu bas ultra proovi ali je opet kul :) prate te lige tamo msl osl wcg kvalifikacije msl survivor itd.

u svakom slucaj respect za ovo sto rade :D

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ne mora da znaci vudu, znam ljude koji nikada nisu presli kampanje, a sabijaju u multiju...

Mislim da je on mislio za nekog ko krece da igra. Dobro je za vezbu i upoznavanje nacina rada jedinica jer se misije uglavnom zasnivaju na ociglednom koristenju neke ili skupa nekih jedinica. A mislim da je realno ko predje zadnju misiju sa zergovima u ekspanziji spreman za bnet.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

poceo je da me jebe bnet...prvo mi je rekao kako je izasao novi patch, koji je onda kao skinuo, ali je fejlovo da ga instalira

dalji pokusaji su takodje fejlovali

onda sam obrisao, instalirao (imam neki osakaceni sc+bw od 100mb (koji btw radi oduvek)), skinuo sa sajta rucno patch najnoviji, instalirao i onda je radilo....

evo sad ocu na bnet i kaze da ne moze da utvrdi verziju...nije valjda da su uveli neko sranje da mi sjebava moj voljeni stomegabajtni sc :/

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...