Jump to content

Castlefest, Serbia


PrimEviL

Recommended Posts

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vudi, iskul, preuzimam. [:D]

Registrovao sam se samo iz razloga da neke odredjene osobe nesto pitam.

KOJI VAM JE KURAC BRE, BEOGRADJANI? UFURANI STE U PICKU MATERINU, "ZASTO U SD, ZAZTO NE U BG"? KAKO STE ZELJNI PICKA VAM MATERINA, JEL' TREBA MI OSTALI I GOVNA DA JEDEMO A VAMO DA DAMO SVE?! FESTIVAL JE U SD, I U SD I U OKOLINI IMA FANOVA. ZASTO UVEK SVE U BG? ZATO STO SI TI NAVEO NEKE RAZLOGE? JEBO TE CEO BEOGRAD I TREBA FESTIVAL DA BUDE U SMEDEREVU. PUTUJ TE I VI MALO STA VAM FALI? JEL' VAS NEKO CEKA DA IZADJETE VAN BG DA VAS UBIJE, CE DA TI OTPADNE NOGA? BUNITE SE ZA SVE, KAKO STE RAZMAZENI JBT TO NIJE NORMALNO. NIJE NI CUDO STO SVI GOVORE DA SMO NAJGORI NAROD KAD JE BG GLAVNI GRAD A NJEGOVI STANOVNICI SVE BUDALE DO BUDALE.

VI STE BUDALE JEBALE VAS PARE

2003252041824645314_rs.jpg

Edited by Wulfgar

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

e moji ljudi

mi smo jedna zemlja zar ne

a ja koliko sam do sad primetio u zivotu

svi koji zive vam glavnog grada seru po njemu i njegovim ljudima prakticno bez osnove

naravno da necu dolaziti u zaseok gde cu morati da placam hotele i ko zna sta da bi video neke bendove

od kojih pola jos uvek nije ni sigurno a ostala polovina sranje :)

akcija ovog tipa bi bila moguca po sceniariju

da svi ovde imamo kola sa kojim moze da se putuje i koja mogu da izdrze jos ljudi

da imamo 500e na bacanje za hranu i mesto gde se spava i slicno

ko sto rece vudu sta raditi kad niko ne svira

da gledamo krave kako pasu travu ?

a svo to psovanje pokazuje koliko imas/te kulture

Link to comment
Share on other sites

1. svi koji zive vam glavnog grada seru po njemu i njegovim ljudima prakticno bez osnove

2. naravno da necu dolaziti u zaseok gde cu morati da placam hotele i ko zna sta da bi video neke bendove

3. od kojih pola jos uvek nije ni sigurno a ostala polovina sranje :)

4. a svo to psovanje pokazuje koliko imas/te kulture

1. ja ovde ne vidim pljuvanje bez osnove.

2. smederevo ti zaseok? gz

3. divno je pljuvati iz zavisti, zar ne?

4. tu bih se slozio.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Cradle Of Filth na Castle festivalu

Ponedeljak, 3. mart 2008. 18:55

Britanski heavy metal bend Cradle Of Filth pridružuje se line upu za Castle festival, koji će biti održan na Smederevskoj tvrđavi od prvog do petog jula.

Bend koji je "Metal hammer" časopis nazvao "najuspešnijim britanskim bendom pored Iron Maiden", ne voli sebe žanrovski da svrstava. Etikete kao što su gothic, death, symphonic i druge, njima ne prijaju - više vole da ih zovu samo Cradle Of Filth.

Prvi album "The Principle of Evil Made Flesh" izdali su 1994. godine, a Deni Filt i ekipa za ovo leto najavljuju i novi album, koji još uvek nema ime.

"Imamo spremne već četiri pesme, i mnogo su brže nego stvari sa "Thornography" (2006). Želimo da ubrzamo, a da fanove podsetimo na naš stari zvuk" rekao je gitarista Pol Alender u jednom intervjuu

sa monda...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...