Jump to content

Usred bela dana


AlexG

Recommended Posts

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

...da vecinu njih ispravi vreme provedeno u zatvoru...

vecina =/= svi

na osnovu jednog primera zakljucicete da dei laze?

mislim, mozete reci, dei uvek izmislja, ali onda nemojte kvoutovati gore-navedeni primer da oborite deijevu tvrdnju, vec prim.: "dei slagao si to i to, zasto bi bilo drugacije i ovaj put?"

rur, hate never changes.

Edited by a new display name
Link to comment
Share on other sites

Beogradski silovatelj Igor Milošević uhapšen je danas u 18.30 u beogradskom naselju Višnjici. Ranije, danas oko 13.30 on se pojavio u jednom solarijumu na Vračaru, ali je radnica uspela da izbegne napad, zahvaljujući mušteriji koja se u to vreme sunčala.

- Ušao je i pitao da li može da u salonu sačeka svoju devojku koja će stići oko 14 časova. Naravno, rekla sam mu da može. Seo je, ja sam prošla iza pulta. Sedeo je dvadesetak minuta, gledao na sat i gledao put vrata i ništa mi najpre nije bilo sumnjivo. Odjednom je iz kabine sa solarijumom provirila mušterija koja se sunčala. Žena je zatražila da joj nešto dodam, a mladić je odmah počeo da se vrpolji. Odjednom je ustao i nepovezano objasnio da ide da doručkuje, pa će da se vrati. U tom trenutku mi je proletelo kroz glavu ono što sam čitala u novinama - kaže radnica iz tog solarijuma.

Radnica je zatim pozvala policiju, koja je počela potragu, ali je Milošević uspeo da se udalji niz ulicu.

- Bio je u maslinastozelenoj dukserici, sa bradom od bar tri dana i nešto dužom, masnom kosom. Kada je policija stigla i pokazala mi fotografiju koja je, kako su mi rekli, stara pet godina, uprkos kratko ošišanoj kosi, bila sam sigurna da je to on. Ne smem ni da pomislim šta bi se desilo da nije bilo mušterija ili da se to dešavalo uveče - kaže vidno uznemirena radnica.

Hteo je i trecu da overi.....uzas....

Link to comment
Share on other sites

Mene ste skroz pogresno protumacili ja sam govorio o tome da vecinu ljudi ne ispravi on vec vreme provedeno u zatvoru, nije se to odnosilo da ispravljanje ljudi nego na one koje zatvor "ispravi" da je vecinu te grupacije vreme provedeno u zatvoru ispravilo. Sledeci put malo bolje citajte ono sto napisem umesto da odmah bacate hejt.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Mene ste skroz pogresno protumacili ja sam govorio o tome da vecinu ljudi ne ispravi on vec vreme provedeno u zatvoru, nije se to odnosilo da ispravljanje ljudi nego na one koje zatvor "ispravi" da je vecinu te grupacije vreme provedeno u zatvoru ispravilo. Sledeci put malo bolje citajte ono sto napisem umesto da odmah bacate hejt.

ja uopste ne kazem da ti lazes, ali to da se vecina ljudi koji ode u zatvor u isti ne vrati je - statisticki gledano - glupost

edit:

da se ogradim, i nije toliko glupost ako pricamo o prostoj vecini ... verovatno da se pola njih stvarno ne vrati tamo vise, ali to ima mnogo vise veze sa raznim drugim sticajima okolnosti nego sa rehabilitacionim uslovima u zatvoru.

Edited by GcV.Bjeli
Link to comment
Share on other sites

koji retard, jedno silovanje i dva pokusaja silovanja u 3 dana. da je odradio samo prvo i posle iskulirao, ne bi ga uhvatili nikad. ali posto je glupi ganci, jeb'o je jeza.

nesto sam razmisljao, i skapirao da kod nas samo treba da si talentovano glup da bi te uhvatili u zlocinu. uz malo mozga nasi organi reda mogu, pa, da ti dunu organ.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ja uopste ne kazem da ti lazes, ali to da se vecina ljudi koji ode u zatvor u isti ne vrati je - statisticki gledano - glupost

edit:

da se ogradim, i nije toliko glupost ako pricamo o prostoj vecini ... verovatno da se pola njih stvarno ne vrati tamo vise, ali to ima mnogo vise veze sa raznim drugim sticajima okolnosti nego sa rehabilitacionim uslovima u zatvoru.

Jel vi citate sta ja napisem, ja uopste nisam pisao o svim ljudima tamo vec samo o onim koji se "izlece", pa sam rekao da je vecinu te grupacije ljudi izlecilo vreme a ne vaspitaci...

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

A imas li ti neku fobiju da te neko proganja ili svaki put kad te neko spomene / citira moras to da shvatis kao licni napad ? [:p]

Laki je napisao da to otvara novi aspekat diskusije, a ja citirao komentar tvoga kuma koji si ti ovde preneo, a koji sad sa odredjene strane izgleda smesan, s tim da me pri tome apsolutno boli da li se ti slazes sa njim ili da li on postoji ili ne, sto su odmah morala da ti budu prva 2 zakljucka ("ne citate, ne mislim ja tako" i "ko kaze da lazem?").

Sledeci put cu se obecavam potruditi da napisem "Deijev rodjak misli da ..."

Tacnije, ako se opet neko zajebe pa te citira posto vec mesecima inace ne mogu da vidim tvoje postove [:D], a ovde sam kliktao na onaj "show post" link cisto jer sam znao da se radi o meni [:)]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...