Jump to content

GOLU ŽENU ŠETAO GRADOM


Recommended Posts

Kul, ali isto tako - ja ne kazem da liku treba dati orden zasluznog gradjanina, a ribi odseci klitoris. Za ovakvo sranje je potrebno dvoje, i ona je jedna od to dvoje.

Pljunuti i na glupachu.

Spalile su mi rodno selo i ubile najboljeg prijatelja. [:(]

Ide mi na kurac mnogo to "jadne zene". Bile su sirote i potlachene dok im je chale birao muza pre 300 godine, a sad kad mogu da biraju koga god zele, opet im je neko drugi kriv. Te zashto komshije cute, pa kakav je nechovek taj njen muz... Jebeno moraju da nauche da preuzmu odgovornost za svoj izbor. A ne da nabacuju osecaj krivice na javnost i da muzu repa za nekakve sigurne kuce koje ce sluziti kao sigurnosna mreza za njihove debilne postupke. Kad sam ja debil, gde su NVO i moja sigurna kuca dok me chale juri po kuci sa formularima za biro i radnom knjizicom zato shto ne dajem ispite!? :kalimero:

Ungh. Josh jednom, za svaki sluchaj. Imam dve rodjene sestre. Lik koji je ovo o chemu prichamo uradio je mega-kreten. Treba ga grabuljati po ledjima. Uopshte ne morate to da mi dokazujete. Ali razmislite malo i o uzrocima, nemojte samo komentarisati posledice.

ne moze da se raspravlja o uzrocima kada uzroci nisu predstavljeni, tako da tvoje pljuvanje po zenama sa argumentom da imaju kompleks star 300 godina ne pije nikako vodu konkretno sada, i ne vidim da je zena nabacila ikome kompleks, nije da je trchala ulicom i namerno to radila nego ju je debil prebio ! i naterao na to, i ti si mishljenja da je ona to zasluzila (mozda i jeste, mozda mu je sipala brashno u dop, to nije ni bitno)

niko ne zasluzuje takvu torturu, pogotovo ne nezniji i lepsi pol (nadam se da se slazes da su zene lepsi pol? :P) koliko god se one tripovale da su jednake mi znamo da nisu i da smo tu da im pomognemo i na suptilan nachin razoruzamo i bacimo u krev... err uverimo u suprotno... ne da ih bijemo

...sto automatski znaci da nije istina?

bilo je i u blicu, verovatno i u ostalim novinama, na mnogim vestima (ja sam gledala na b92).

naravno da ne, ali ako neko ima tendenciju da napumpa i iskrivi prichu onda je to kurir, zbog cega je jednim delom i zabavan na nekom najpovrshnijem mogucem nivou...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wulfi brate pa nije on bio raspala narkomanchina koji joj je pretio kad su se uzeli pobogu ...

Kako znamo da nije? Mene uopshte ne bi zachudilo da jeste... "Naime suprug je poznati knjaževački narkoman i u vreme dok je vršio ovaj čin dosad nezapamćen po brutalnosti bio je potpuno "ufiksan"." Jebem li ga, ako je bilo poznato okolini, njoj je onda bilo mnogo poznato. Kapiram da ju je mlatio i ranije, garant.

Sad je to pitanje rasprave sto je ona trebala ranije da ga sutne cim je pocela da primecuje tu notu kod njega ali opet kolko imas brakova sa problemima koji jos uvek traju zbog emocija, dece, sira i vojne muzike ...

Verovatno su svi wifebeateri ovog sveta u mladosti bili u fazonu "nikad necu udariti zhensko" pa onda kad omatore u braku lemaju zhene itekako i kako onda neka neobrazovana zhena iz nekog malog mesta u srbiji da psihoanalizira svog buduceg muza?

Bah, imaju one radar za takve stvari. Iskalkulisala je u jednom trenutku da ce ipak da gura sa njim... i jebiga, sad je ujelo za dupe. Dogadja se stalno, svaki dan. Sigurno i nekoj zenskoj osobi koju poznajesh i sam. Isto tako je i on kriv zato shto je trebao da oseti da je ozenio ribu koja nece da trpi da je svrbi pica. Ona povredi njegov ponos, on povredi i njen ponos i njeno telo. Brze, jache, vishe! I sad ja kao treba u tom konfliktu da budem na njenoj strani samo zato shto je u ovoj prilici izvukla deblji kraj? Ko je jebe, ushla je u tor sa svinjom i sad joj krivo shto je kaljava...

niko ne zasluzuje takvu torturu, pogotovo ne nezniji i lepsi pol (nadam se da se slazes da su zene lepsi pol? :P) koliko god se one tripovale da su jednake mi znamo da nisu i da smo tu da im pomognemo i na suptilan nachin razoruzamo i bacimo u krev... err uverimo u suprotno... ne da ih bijemo

To vec pomalo prevazilazi okvire ove priche, i zadire u dublje mushko-zenske odnose, ali u svakom sluchaju - soreh, tu se ne slazemo (sem za ono da su zene lepshi pol, tu se apsoshtrumfno slazem ;D). Vidish, "ja sam ti pomalo feminista". One se vec jako dugo tripuju da su jednake, iako su (u proseku) inferiorne u gotovo svakom pogledu, i ja sam za to da im dozvolimo jednaku shansu. Da same tresnu pravo na lice i shvate gde im je mesto. Tako da mi se to tetoshenje nakon pada ne uklapa u koncepciju. Izvoli, sama si ga birala. GJ n00bcake! I opet ima izbor. Koman nek' ide u tvorza, ona nek' se sredi za to vreme, trazi razvod i gg no re! Al' kitu, branice ga, ako lepo zatashkaju, bilde nece ni da lezi, a Srbija ce naci drugu zanimaciju. Do sledeceg incindenta. I shta smo nauchili iz cele priche? Nishta. Opet cemo kobajagi da se sablaznjavamo i pozivamo na linch kad bude novo sranje, zato shto se ne razmatraju uzroci, odgovornost svih ukljuchenih i kako da se ovakve stvari izbegnu u buducnosti. I zato, boli me kurac, ja cu da se kikocem. Dva kretena koji zasluzuju jedno drugog prave free predstavu. Lulz!

I prekinite da nabedjujete kako ja smatram da je riba glavni krivac, a da je lik istinski patriota kome je chast stegnuti ruku pred kamerama. [:)] Jednostavno, teshko mi je da sazaljevam ribu jer vidim u njoj deo krivice za celu stvar. Kao shto rekoh, on ne bi imao autoritet da uradi ovako neshto random ribi sa ulice.

ajde ovom wulfgaru neki suspend da se ne blamira vise.

koji je to vrhunski kompleks!

on zna da je kurva, da se ona udala za njega dok se bo u venu, da ga je varala sve on zna. treba joj pljunuti u lice.

mora da ga je neka devojka prevarila, ako je imao ijednu sa ovim odnosom prema zenama.

o mon dieu

2001166399717157083_rs.jpg

Edited by Wulfgar

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

To vec pomalo prevazilazi okvire ove priche, i zadire u dublje mushko-zenske odnose, ali u svakom sluchaju - soreh, tu se ne slazemo (sem za ono da su zene lepshi pol, tu se apsoshtrumfno slazem ;D). Vidish, "ja sam ti pomalo feminista". One se vec jako dugo tripuju da su jednake, iako su (u proseku) inferiorne u gotovo svakom pogledu, i ja sam za to da im dozvolimo jednaku shansu. Da same tresnu pravo na lice i shvate gde im je mesto.

khmm

1. da li ti otac tuce/tukao majku ?

2. da li bijes svoju devojku/zenu ?

poseti psihologa/psihijatra pre nego sto bude kasno...

Link to comment
Share on other sites

Kako znamo da nije? Mene uopshte ne bi zachudilo da jeste... "Naime suprug je poznati knjaževački narkoman i u vreme dok je vršio ovaj čin dosad nezapamćen po brutalnosti bio je potpuno "ufiksan"." Jebem li ga, ako je bilo poznato okolini, njoj je onda bilo mnogo poznato. Kapiram da ju je mlatio i ranije, garant.

kako ti znas da ga je ona prevarila!?!?

i da je tacno, kako je on znao kad je zenio da ce ga ona prevariti...

O BOZE

Link to comment
Share on other sites

Svaki nemoralan, nenormalan itd cin treba da naidje na osudu pojedinca ili zajednice.

Ovaj cin je upravo bio takav, zar ne?

I apsolutno je nebitno ko su ucesnici, sta su i u kakvim su odnosima.

Razlozi da bi se tako nesto uradilo ne prelaze u opravdanje cina vec samo u (mogucu) olaksavajucu okolnost, u ovom slucaju na sudu.

U slucaju da mi kao pojedinci ne osudjujemo ovako nesto, vec na neki nacin opravdavamo, ne razlikuje nas od upravo onih besprizornih ljudi koji su sve to "uzivo" nemo posmatrali, bez ikakve reakcije.

Podsmeh na ponizenje koje je neko proziveo je samo jedan od prikaza stanja u kome se nalazi ovo drustvo.

Upravo takve "reakcije" tja nedostatak pravih, su nas i doveli do ovde gde jesmo. Zemlja unistenih vrednosti, ekonomije i i drzavnosti.

Link to comment
Share on other sites

suvishe je malo informacija (da ne kazhem uopshte ih nema) da bi se sudilo o celoj prichi. pogotovo shto se tiche tako komplikovanog odnosa kao shto je ljudska psiha u braku. ko zna shta se sve tu zbivalo.

i ne vidim kakve veze ima to sa tim shto je lik na heroinu ?

hocesh da kazesh da je mogao biti takav sticaj okolnosti/da je zena neshto uradila pa je mozda i zasluzila?

Kul, ali isto tako - ja ne kazem da liku treba dati orden zasluznog gradjanina, a ribi odseci klitoris. Za ovakvo sranje je potrebno dvoje, i ona je jedna od to dvoje.

Pljunuti i na glupachu.

Spalile su mi rodno selo i ubile najboljeg prijatelja. [:(]

Ide mi na kurac mnogo to "jadne zene". Bile su sirote i potlachene dok im je chale birao muza pre 300 godine, a sad kad mogu da biraju koga god zele, opet im je neko drugi kriv. Te zashto komshije cute, pa kakav je nechovek taj njen muz... Jebeno moraju da nauche da preuzmu odgovornost za svoj izbor. A ne da nabacuju osecaj krivice na javnost i da muzu repa za nekakve sigurne kuce koje ce sluziti kao sigurnosna mreza za njihove debilne postupke. Kad sam ja debil, gde su NVO i moja sigurna kuca dok me chale juri po kuci sa formularima za biro i radnom knjizicom zato shto ne dajem ispite!? :kalimero:

Ungh. Josh jednom, za svaki sluchaj. Imam dve rodjene sestre. Lik koji je ovo o chemu prichamo uradio je mega-kreten. Treba ga grabuljati po ledjima. Uopshte ne morate to da mi dokazujete. Ali razmislite malo i o uzrocima, nemojte samo komentarisati posledice.

jeste trebala je da gleda u pasulj da predvidi kakav ce joj biti muz posle ko zna koliko vremena

ne znamo okolnosti, mozda se muz vremenom povampirio, dok je pre braka bio ko pamuk, mozda zena nije imala gde da ode od njega, mozda joj je pretio da ako ga shutne da ce je naci i zaklati i nju i dete pa recimo nije smela

koja god da je tema bila dalo se za ochekivati da gde god je u prichi zhensko wulfgar ce da izadje sa komentarom 'ha-ha - glupacha'

Moram da se slozim sa Wulfijem po pitanju odnosa. U bilo kakvom odnosu dvoje ljudi uvek vlada izvesna ravnosteza, onog trenutka kada se ona narushi odnos se prekida. Ako to prenesemo na konkretan slucaj (koji se mozda nije ni desio, ali to nije vazno), nije ona njemu ostala duzna. Ukoliko je ovo prelazna tacka, onda ce se oni rastaviti, ali kako to obicno biva, najverovatnije ce se (bi se) desiti ono sto je Wulfi rekao, a to je da ce se ona vratiti svom starom zivotu.

Naravno, ne kazem ja da je lako prekinuti svaki odnos (cak ni koitus), medjutim, treba imati u vidu covekovo psiho-fizicko stanje u datom trenutku. A onda dolazimo da najproblematicnijeg pitanja: da li je taj i taj zasluzio to i to? Sto je pitanje koje ima vise validnih odgovora.

ajd molim te daj neku teoriju shta je to ona mogla da mu uradi pa je zasluzila ili 'mu nije ostala duzna', a da je relativno moguc (slikala ga sa drugim tipom pa stavila slike na net? ubila mu kevu?)

oO

 

Link to comment
Share on other sites

izvinite, a vase "OMG KAKVO NECOVESTVO!!!!" radi ista kvalitetno po tom pitanju ???

ajde ne serite leba vam... ko zeli da zaista pomogne, nek uleti svaki put kad tip pocne da ponizava ribu pred drustvom, a siguran sam da bar jednom mesecno prisustvujete takvim scenama...

nemojte glumiti dusebriznike po RUR-u, a ovamo cenim da bi od vas koji napadate wulfija zbog ravnodusnosti, jedno 80% izvadilo mob da snima.

wulfi makar otvoreno kaze "boli me kurac".

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Ko god da je Black Knight ciju mudrost prenosis po Zemlji, siguran sam da je sad ponosan na tebe. [:D]

I prekinite da nabedjujete kako ja smatram da je riba glavni krivac, a da je lik istinski patriota kome je chast stegnuti ruku pred kamerama. icon_smile.gif Jednostavno, teshko mi je da sazaljevam ribu jer vidim u njoj deo krivice za celu stvar. Kao shto rekoh, on ne bi imao autoritet da uradi ovako neshto random ribi sa ulice.

Nije stvar u tome da li je ona krivac ili nije. To da neko prebije zenu ili da zena prevari muza ili muz zenu se desava svaki dan, samo sto se za varanje muza / supruge ne mozes krivicno da odgovaras. Za prebijanje i ponizavanje mozes.

To sto je ona debil nema nikakve veze s tim. Isto nema veze sto maloumna deca slikaju mobilnim dok se to desava. Ono sto je problem je sto su jedno 3 pandura preko puta jela burek i sto nikome od onih bar koji nju znaju i rade sa njom nije palo na pamet da zove panduraciju ili ista nije dosla. Ako tebe boli kurac tog pandura ne sme da boli kurac ni pod tackom razno.

Ta tvoja prica mu dodje kao da se druzis sa nekim narkomanom, jbg bili ste ortaci mozda i jos pre toga, ili ti je gotivan iz nekog samo tebi poznatog razloga i on jednog dana istripuje da ti opljacka gajbu. Policajac dodje na uvidjaj i kaze ti "e pa da, vi ste bili ortaci, sto si bio glup - ko te jebe". Jesi ti bio glup i mozda i jesi zasluzio sto si se setao po stanu i verovao mu dok je on nosio stvari, ali to sto si glup ne daje njemu pravo da pljacka.

To sto tebe licno boli kurac sto su nju prebili mene apsolutno ne zanima kao ni to sta ti mislis o zenama, imas koliko zelis prava na svoje misljenje kao i svi koji bi glumili osvetnike, ali ovo sto se desilo ako se ne sankcionise je fantasticno divan primer kako drustvo ne funkcionise. Ne zanima ni mene ona pojedinacno, ali ima jbg ljudi koji su placeni da ne sme da ih boli kurac i meni jako smeta kada se ponasaju kao da nije tako.

Prica "ko je jebe kad je sebi sama sjebala zivot" njega ne opravdava ni malo. Moze ona ako zeli sebi da sjebava zivot koliko hoce on i dalje nema nikakvo pravo da je bije i ponizava na ulici bez da snosi posledice.

edit : ok, nism uocio ovaj deo i par recenica pre, pa mi je ovaj zadnji komentar manje-vise otiso uzalud :)

Imam dve rodjene sestre. Lik koji je ovo o chemu prichamo uradio je mega-kreten. Treba ga grabuljati po ledjima. Uopshte ne morate to da mi dokazujete. Ali razmislite malo i o uzrocima, nemojte samo komentarisati posledice.

Kad napises "Ko je jebe, ushla je u tor sa svinjom i sad joj krivo shto je kaljava..." to ne znaci to sto gore pricas :)

Brate, sad ispade po tebi da je feministicki pokret uzrok sto je nju muz prebio [;)] kao i da je i ona glupaca, ali je imala radar za ponasanje muskaraca u braku [:D]

Koletova prica o vanzemaljcu postaje sve realnija [:)]

P.S. Izem ti uzroke :))

Edited by GcV.Bjeli
Link to comment
Share on other sites

jedno su panduri, drugo su forumashi. pandur je placen da (cak i ako ga boli patka), mora da odreaguje na takva sranja.

ja kao forumash mogu opusteno da kazem da me boli patka (a cak necu ni slagati) sto je neki lik ispeglao i ponizio neku tamo ribu u nekom tamo knjazevcu, za koji me savrseno boli kurac...

ffs, pa da se desilo u bg-u ili ns-u, i onda bi me boleo kurac...

da se desilo u zr-u, ne znam sta bi uradio, ali cenim da bi odreagovao (ne garantujem doduse), ako nista, onda nekim inventarom u glavu...

zene ne treba dase udaraju, koliko god umele to da zasluze, zato sto je jednostavno ghay fora mlatiti devojku...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Mogu i ostali da napisu da bi jebali lika vilama u dupe zbog toga, a mogu i ja da napisem da bi mene (i ne bih slagao) bolelo dupe da sad tebe prebiju nasred Zrenjanina ili Beograda (ne bih zeleo, ali me ne bi previse tangiralo ako ne bih morao da gledam jer si ti za mene isto tako neki random lik), ali nikada ne bih rekao "lol zasluzio je, bio je metalac" [;)]

Link to comment
Share on other sites

....

jbga znam da sam na tvom terenu i znam da cu izgubiti, al je bar na naki nachin zabavno [:D]

vidish ja mislim da zene nisu toliko nesposobnije od nas koliko ti tvrdis i koliko si ti u to ubedjen, al se slazem da se ta pricha previshe inteziviria u ovo nase moderno vreme... i naravno uvek mi je slatko kada pustish devojku da samostalno izvuche deblji kraj, ali to je daleko od toga da je neko umlati i da kazem zasluzila je... jer fizichko nasilje prevazilazi ta sranja o kojima ti prichash, prevazilazi sranja o iskompleksiranosti zena na neki nachin, a samim tim i iskompleksiranosti muskaraca da zena ne sme da bude bolja po bilo kom pitanju.... za linch i za svaku osudu je svako nasilje nad slabijim polom (mislim fizichki slabijim polom, jer mislim da i ako su zene u jos necem slabije ta razlika je mizerna), ako si retard toliki da ne mozesh da iskontrolishesh zenu na inletignentan nachin (bilo da je preljuba ili bilo sta u pitanju) ni ne treba da imash zenu (ili progutaj knedlu i reci zena je pametnija/snalazljivija od mene) i treba te kastrirati i zapaliti na lokalnom trgu da se ne bi vodila ovako tupave rasprave na forumima...

zasto necu da se smejem ovoj tragediji, jer ce biti mutiranih pavijana po zabiti ove smrdljive srbije kojima ce ovo isto, iz ko zna koliko glupljih razloga, pasti na pamet, jer zaboga to je bilo u novinama!!!!!111 bila je slika!!! svi su se smejali haha grok grok!!!

da je ovo neka drzava, tog debila bi poslala u mentalnu instituciju i o tome napravili poseban sluchaj

za chizru se ne chudim sto mu seva paja za sve, samo da ne skochi cena piva! ;)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ja se potpuno slazem sa wulfgarom. ima zena koje u dubini duse vole taj sado mazo i na kraju ako pokusas da je spasis od muza ona ce da nasrne na tebe da brani muza. ne znam jel gledo neko film brat(ruski) ali to je taj neki rad. svaka tebi cast wulfi sto si imo volje da objasnjavas nasiroko.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Arrrghh ljudi, pocheo je AB vikend! Pustite me da se igram! Treba mi honour za pvp trinket! [:)]

@Gcv

Shto se tiche te priche sa murijom, to je tek jebeni lulz! Lik je proshetao ribu golu od periferije do centra 2 puta dok su oni jeli burek preko puta, ako je stvarno tako bilo. Treba da ih bude sramota i treba ih pozvati na odgovornost shto su se pravili blesavi. Tako da tu nemam stvarno shta da dodam vishe, moja pricha do sada nema nikakve veze sa murijom i njihovim nedostatkom reakcije.

Kad napises "Ko je jebe, ushla je u tor sa svinjom i sad joj krivo shto je kaljava..." to ne znaci to sto gore pricas :)

To znachi da mi nije narochito zao nje lichno zato shto je izvukla deblji kraj. Ishli su na to ko ce ispadne veci debil i njen muz je "pobedio". Mogao je da ispadne gospodin, da je uslika na delu, razvede se, zadrzi dete i izbaci je na ulicu bez alimentacije k'o najgoru polovnjachu (teoretski barem, mada i u tom delu zakon previshe shtiti zene). I to bi bila pravedna kazna za to shto ga je varala. Medjutim, to shto se on odluchio da padne josh nize od nje i da zaseni njenu promiskuitetnost svojim sadizmom i dalje ne brishe njen greh. Moje mishljenje, kranje uproshceno - devojka je kreten, lik josh veci. Spojish ta dva - hilarity ensues!

Da li je moguce da nikom sem meni nije smeshno dok se dva debila nadjebavaju i kako ce na kraju mozda oboje da izvuku deblji kraj zbog toga? Mis'im, riba je vec najebala, za lika cemo tek da vidimo...

@Dzidzi

...

i naravno uvek mi je slatko kada pustish devojku da samostalno izvuche deblji kraj, ali to je daleko od toga da je neko umlati i da kazem zasluzila je...

...

Jao Dzidzi, jel' treba sad da ti nabrajam sluchajeve? Moje drugarice/poznanice koje su mlatili njihovi likovi? Neke od njih su u startu znale u shta se upushtaju. Neke nisu. Ono shto im je zajednichko - sve su se vracale po josh. I posle jurile slichne tipove, bez obzira na to shta im je savetovala okolina.

Brate, pa ortaci koji se posvadjaju sa ribom, nashamaraju je da se isprazne i onda pozovu posle tri dana na kres i ona dolece sva u kuco-maco fazonu. [roflmao] I meni sad tu treba kao da ih bude zao? Da, da - generalizacija. Naravno da ne tvrdim da su sve devojke takve! Ali mi ovde ne govorimo generalno, zar ne? Imamo specifichan sluchaj drolje koja je prevarila muza, koji je pritom sadistichki koman. I vi ste svi nakon ovog sranja automacki u fazonu da je ona nezni cvet koju je zlotvor pod plashtom plemenitog princa, zbaaaaaaaario (copyright Kristijan) pre nego shto se brze-bolje premetnuo u krvolochnu zver? Dzidzi, seti se PS:T-a. What can change the nature of a man? Ne ide to tako lako... i nije ona tu sasvim nevina, kao shto ni Nameless One nije bio.

Ne opravdava nju to shto je njen muz svojim postupkom pao nize od nje, kao shto ne opravdava njega to shto je imao povod za to shto je uradio.

Shto se tiche metalaca, meni bi bilo smeshno kad bi Chizrin chale njega savatao, metnuo sherpu na glavu i oshishao, pod izgovorom "da ne brukash vishe familiju, sine", iako bi to bilo krshenje ljudskih sloboda. [:D]

A ti se Vudi ne javljaj. Ti i tebi slichni, koji igraju "pick-up and play" kvazi RPG-ove, snose deo krivice za ovakve stvari. Da je ova riba pikala Fallout, znala bi da postoji mogucnost da snosi posledice za to shto muzu nabija rogove i da on nece da se scale-uje prema njenom nivou kad krene da mlati. Sad verovatno bleji kuci i cheka Oblivion quest compass da joj pokaze shta treba da radi...

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

1. zhene jesu nesposobne (evolucija)

2. slazhem se sa vulfijem. trazhe sva moguca prava sveta, trazhe jednakost a onda su "jadne i nejake" kada stvari postanu zajebane. a) glupa je shto ga nije napustila kad se vec zna da je narkoman i seljak. it takes guts, ali "poznato je da su zhene inteligentnije i zrelije", tako da je sama kriva. b) ako ne pishe da ga nije ona sama vec tuzhila (a ne pishe) retard je jer joj ovo nije dovoljno da preuzme odgovarajuce mere c) ko zna shta je ta radila da je gari tako popizdeo.

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

@lag

najveci trik koji je djavo izveo je da ubedi ljude da ne postoji

najvici trik koji su zene izvele su da ubede muskarce da su "slabiji pol" i da su "nesposobnije"

trust me on this one...

uostalom kako ide ona poslovica? "ni pakao nije ravan ljubomornoj/prevarenoj zeni" tako nesto u svakom slucaju.

Edited by Jokerman

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...