Jump to content

PLANET BIGZ


mncu

Recommended Posts

  • Replies 300
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa valjda je fenserka riba koja je fensi, tj 'trendi', tipa volim sve sto vole mladi, slusam aktuelnu ziku, oblacim se dernomo itd. barem mu to dodje neko enciklopedijsko kontanje:) u to ne ulazi ni pamet, ni lepota, ni sponzorstvo niti uopste bilo sta sto neku osobu cini takvom kakva jeste.

e sad, sto ce mozda cesce fensi riba imati majndset sponzoruse od neke nefensi ribe, to je po meni druga stvar.

al nisam vise pametan, svako ima neki svoj way of knowledge, pa sam zbunjen, mislio sam da se podrazumeva da je definicija nesto ovako ko sto sam ja reko:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Moze da bude ali ne mora da znaci ako ima sponzora ne mora da bude burzujka :)

hm,Dei,ti si punker/rocker sta vec,iako te vidjam na houseu prodajo :),i kazes da imas para,ZNACI TI SI SPONZOR OMG,TVOJA RIBA JE SPONZORUSHA,a nije fensi,sta cemo sad ?

a zar riba koja ide na splavove nije splavarusha?

Meni je smesno,sto nemamo korpu za one ribe koje slusaju metal/hip hop/nesto drugo a burzujke su

jel se onda namerno oblace skrndeljivo i po buvljaku,ne kupuju namerno skupu odecu da ne bi bile fenserke?

Ako je vec fenserka riba koja oblaci skupe stvari

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

hm,Dei,ti si punker/rocker sta vec,iako te vidjam na houseu prodajo :),i kazes da imas para,ZNACI TI SI SPONZOR OMG,TVOJA RIBA JE SPONZORUSHA,a nije fensi,sta cemo sad ?

Valjda smo prerasli te fazone prodao si HC, ja sam slusao punk od 6. razreda osnovne posle svirao u punk bendu bio anarho liberal i tada sam mislio isto kao sto sad misli mohi na primer pa opet to ne znaci da se treba toga drzati ko pijan plota zar ne, ja imam para ali to je sasvim skromno, ja nemam oca mafijasa i ne vozim skupa kola, tj. ne vozim kola uopste, kad se sve sabere i oduzme ja definitivno ne bih mogao da budem sponzor. :)

a zar riba koja ide na splavove nije splavarusha?

Zar se ne kaze splavarka? :D

Meni je smesno,sto nemamo korpu za one ribe koje slusaju metal/hip hop/nesto drugo a burzujke su

jel se onda namerno oblace skrndeljivo i po buvljaku,ne kupuju namerno skupu odecu da ne bi bile fenserke?

Ako je vec fenserka riba koja oblaci skupe stvari

Prvo treba razgraniciti sta je fenserka jer svako ima drugacije vidjenje i drugaciju definiciju, a te devojke sto se oblace skrndeljivo ne mora da znaci da je to uvek tako, neke se oblace prilicno skupo i kulturno iako nije fancy.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

da razbijemo nedoumice, evo nekih definicija reci FENSI sa vukajlije [:D]

1. Srpska devijacija italijanskog životnog i modnog stila u mladih. (voodoo)

2. Imamo male fensere čiji su roditelji nekada odrastali uz narodnjake pa ih sad oblače ,,po poslednjoj modi", a oni jadničci ne znaju ni šta je to. (Nije čudno što su Jevreji davali deci da se igraju sa zlatom.)

Imamo tinejdžere fensere kojima je jedini cilj u životu da postanu fudbaleri i nose frizuricu 'Marko pantelić'. Nose tipične patičice, jakne sa onim krznom oko kapuljače, a trenerčica malo uzdignuta na nogavicama tako da se obavezno vide bele čarapice u onim patičicama je obavezna.

Imamo fensere po izlasku iz puberteta koji su apsolvirali sve BG fensi splavove i koji su upisali menadžment na privatnom faxu. Njega nije teško završiti, a tokom studija maštaju o banci. Tamo će docnije obući odelce i glumiti intelektualce.

(simke)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Imamo tinejdžere fensere kojima je jedini cilj u životu da postanu fudbaleri i nose frizuricu 'Marko pantelić'. Nose tipične patičice, jakne sa onim krznom oko kapuljače, a trenerčica malo uzdignuta na nogavicama tako da se obavezno vide bele čarapice u onim patičicama je obavezna.
to je on video od pedje mijatovica;).kilo gela cheshalj i cepaj:)

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

@gruja

otkud ti ideja da se hoperke i metale oblace po buvljaku i oblace skrndljivo? znam tonu riba koje su metalke i koje kupuju stvari iskljucivo u mis sikstiju i dzegeru... kao i tonu riba koje furaju new age fazon i tu jednostavno ne mozes kupiti neku jeftinu stvar jer se sve prodaju po skejterskim prodavnicama gde su skupe stvari... a vidis ja idem u skolu gde je 90% fensi riba i vecina ima one tigraste i leopardske maje koje kupis na ulici za 200-300 dinara. Mada sam primetila da su se u poslednje vreme otvorile, pokupovale sve zlatne i srebrne NIKE patike...

A kad smo vec kod fensi riba... Prolazili Hide i ja u subotu pored Tasmajdanskog stadiona i vidimo toooonu devojcica od po 12 god plafon, izbacile sisice, obukle helanke i na helanke stavile zlatne i srebrne kaiseve!! i svaka od njih ima zlatne/srebrne tike i tonu sljasteceg nakita, uglavnom playboy zeka privesci... (isle valjda na zvezde granda) Longli, jel te loze i takve ribe? Misim, drze do sebe...

Link to comment
Share on other sites

nekima je dovoljna samo i prva informacija (ona da imaju po 12 godina) da bi se nalozili.

A to za skrndljivo oblacenje... nema to veze gde se oblace i kolko im kosta garderoba nego kako izgledaju kad se obuku... fenserke izgledaju jeftino, kao sponzoruse itd. retko koja izgleda skocknana lepo i sa merom, dok metalke obuvaju martinke i crne majice (one shiroke) na +25 stepeni itd.. da ne pominjemo shminku, kosu, kozhu itd.

jebo sve, necu vise da pisem o ovome .

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

ali pazi ti te slike, kao naslonjena na corsokak, a ispred nje je gladna seksualna zver, a na drugoj slici guza i "uzmi me" pogled hahha [roflmao]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

A kad smo vec kod fensi riba... Prolazili Hide i ja u subotu pored Tasmajdanskog stadiona i vidimo toooonu devojcica od po 12 god plafon, izbacile sisice, obukle helanke i na helanke stavile zlatne i srebrne kaiseve!! i svaka od njih ima zlatne/srebrne tike i tonu sljasteceg nakita, uglavnom playboy zeka privesci... (isle valjda na zvezde granda) Longli, jel te loze i takve ribe? Misim, drze do sebe...

Ne loze me takve ribe, ocigledno si glupa kad nisi shvatila iz moje price na kakve devojke mislim, a ako po tvom misljenju neko drzi do sebe ko ima brdo sljasteceg nakita i playboy priveske, onda to govori o tvom ukusu...

Uostalom, sta tebe boli kurac kakve se meni devojke svidjaju...

I pesmo za mene to nisu fenserke, vec skrnavushe, to sto vi ovde imate svako drukcije vidjenje fenserki i to svako ih samo skrnavi, to je vash problem...

Za mene fensi devojka je ona koja:

1.Drzi do sebe (u svakom pogledu, oblacenje, ljubav, izlasci...)

2.Zna da se ponasa u drustvu

3.Zenstvena je (znaci da ima takvu mimiku, govor tela, da ne uzme u izlasu pivo u jednoj ruci, cigaru u drugoj)

4.Lepo se oblaci (najvaznije da nema skejterske patike, ovo ostalo je subjektivno)

5.Nije laka (el treba ojasnjavati- znaci nece biti sa svakim likom koji pridje, vec bira i bude sa onim koji je zasluzuje)

6.Ponosno se drzi

Dakle, kao sto vidite, moje vidjenje fensi ribe se dosta kosi sa vidjenjem ostatka ljudi....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...