Jump to content

Koliko ste depresivni?


SavKe

Recommended Posts

Znachi neverovatno koliko ubija u pojam ovaj test.I mene i moju kevu je pogodilo u sushtinu.Mozda na nekim pitanjima necete da nadjete bash ono shto bi vi uradili,ali se onda poutrudite da stvaite no shto vam je najblize od ponudjenih i garantovano dobijate neverovatno realan rezultat.Evo shta su meni rekli(da ne kazem odgonili :)) :

Super. Biće nešto od vas. Ili već jeste? Lepi ste, preplanuli i u odličnoj fizičkoj formi? To smo i mislili. Vole vas svi osim onih kojima ste šef? Takvi tipovi su potrebni društvu u kome su zabava i uvežbani laktovi najvažniji. Ali, nama nisu: Gubite nam se s očiju!

Ovde se testirajte!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

5. Mislili ste da ste talentovani za alpinizam, a sada upravo padate sa stene.

- Ionako sam mrzeo život.

- Izgleda da sam opet preterao sa drogom i da mi se sve to samo pričinjava.

- Panično dozivam u pomoć.

- To je bio samo trik.

lol?

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Koliko glup test, neverovatno. Pokušah da ga uradim i ne vredi, kad je došlo do ovog s alpinizmom, prekinuh. Pitanja su sva crno-bela, jedan normalan odgovor i ostali za osobe sa teškim psihološkim problemima...

A što je najbolje, već sam rešavao slične testove na engleskom, koji su pritom daleko kvalitetnije napravljeni.

Link to comment
Share on other sites

nisam depresivan uopste

ali sam emo lol :)

Za vas je depresija neka vrsta hobija. Ipak, da ne budemo nepravedni: ponekad se zaista loše osećate. Želite samo da se pokrijete preko glave i da spavate? Razmišljate o samoubistvu? Slušate samo bluz? Ali, budite iskreni i recite kada se tako osećate. Možda u novembru, kada je napolju sivo i hladno? Ili kada vas ostavi devojka/dečko? Kada danima radite prekovremeno, a šef vas posle toga iskritikuje? Šta kažete, to će proći? Uskoro će sinuti sunce, neko će vam uplatiti novac ili ćete videti nešto lepo na televiziji. Ova simptomatika ukazuje na izraženu egzogenu depresiju, to jest, uticaj spoljašnih faktora na stanje duše. Nažalost, time ne ispunjavate naše stroge kriterijume o kvalitetu.

a test je sranje

sad zato sto nastavim da spavam i iskuliram budilnik,ispada da sam egzogeno depresivan lol :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

i meni je palo na pamet kad sam video u novinama i otishao uradio .. na pola sam umro od smeha. kako ih nije sramota.

druga stvar je shto kod nas psihijatriska praksa nije razvijena i to je ozbiljan problem i mozhda jedan od razloga shto se deshavaju sve vetja i vetja socioloshka sranja (a kako i ne bi sobzirom kroz shta smo proshli u poslednjih 10-15 godina), zbog manjka kulture i informisanosti oko problema, a i prakse nashih psihologa/psihijatara da ti odmah prepishu lekove koje te josh vishe sjebu.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

nije sto je jedan normalan, a tri za problematicne, nego sto cesto nijedan nije normalan:) recimo, totalno sam izrandomovao ono sa onom iskrivljenom fotkom, bio sam u fazonu 'brate sto je ovo ruzno', ali nablize tome je bilo 'brate sto je ovo ruzno. tako zamisljam nasu omladinu' mislim wtf, sta ce im to sa omladinom:)

za alpinizam sam odgovorio da panicno dozivam u pomoc, ali da nije bilo toga ponudjenog, totalno bi se smorio:)

a rezultat - za mene je depresija neka vrsta hobija, znaci kao neka povremena egzogena depresija, u fazonu da spoljasnji tripovi uticu dosta na moje stanje duse i da sam kao smoren tipa kad je ruzno vreme ili kad me neko konkretno smori, a inace i nisam:) e sad, poenta ovoga sto sam ja napisao sta sam dobio je u tome da nisu zadovoljni sa mnom:))) i mene su oterali kao untr00, izgleda da bas moras da budes u kurcu da bi gotivno uradio test:) patka za nas vikend emoe:)

edit: glup sam, procitam pola strane i onda odgovaram na poslednji post, nisam video da je vec pejstovan ovaj rezultat sa hobi depresijom:)))

Edited by Doolio

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

i meni su to rekli...

edit: da su meni rekli da sam lep, preplanuo i u odlichnoj formi i ja bih se primio :)))

Ali ja jesam lep,preplanuo i u odlichnoj formi [:D]

Inache da, verovatno sam se primio da je test ok upravo zbog toga shto su mi to pogodili [:D] [:D] [:D]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ko ti to rekao?Mama?

Mojne sad da vam krivo shto samo meni to ispalo :P ;)

Inache da teste je ona tipichna glupost iz chaspoisa sa 3 zavrshnice,vishe razlichitih krajeva chovek moze da vidi chak i Oblivionu :)

Edited by Savkeeeeeee...e!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ovo su mi uboli ko prstom:-)

10. Zaljubljujete se. Šta vam pada na pamet?

O, ne. Opet ti hormoni. Mogu da se pomirim s tim da ću u narednih nekoliko nedelja misliti samo na to i gajiti lažne nade. Posle toga četiri meseca neću moći da mislim ni na šta drugo i živeću u strahu.

Za vas je depresija neka vrsta hobija. Ipak, da ne budemo nepravedni: ponekad se zaista loše osećate. Želite samo da se pokrijete preko glave i da spavate? Razmišljate o samoubistvu? Slušate samo bluz? Ali, budite iskreni i recite kada se tako osećate. Možda u novembru, kada je napolju sivo i hladno? Ili kada vas ostavi devojka/dečko? Kada danima radite prekovremeno, a šef vas posle toga iskritikuje? Šta kažete, to će proći? Uskoro će sinuti sunce, neko će vam uplatiti novac ili ćete videti nešto lepo na televiziji. Ova simptomatika ukazuje na izraženu egzogenu depresiju, to jest, uticaj spoljašnih faktora na stanje duše. Nažalost, time ne ispunjavate naše stroge kriterijume o kvalitetu.

Tja, sta znam, pogodili, su, mozda malo vise od pola, ili bolje, kad bi zamenili bluz za metal.

Solidan i prilicno precizan krajnji rezultat, nasuprot retardiranim pitanjima i jos retardiranijim ponudjenim odgovorima.

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

odustao sam kod onog posle budjenja.. zaboravio sam pitanje.. znaci nikad GORA anketa, mrzelo me da odradim zadnja 2 pitanja kolko je ocaj .. T_T

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

LAL blic blic :))

Za vas je depresija neka vrsta hobija. Ipak, da ne budemo nepravedni: ponekad se zaista loše osećate. Želite samo da se pokrijete preko glave i da spavate? Razmišljate o samoubistvu? Slušate samo bluz? Ali, budite iskreni i recite kada se tako osećate. Možda u novembru, kada je napolju sivo i hladno? Ili kada vas ostavi devojka/dečko? Kada danima radite prekovremeno, a šef vas posle toga iskritikuje? Šta kažete, to će proći? Uskoro će sinuti sunce, neko će vam uplatiti novac ili ćete videti nešto lepo na televiziji. Ova simptomatika ukazuje na izraženu egzogenu depresiju, to jest, uticaj spoljašnih faktora na stanje duše. Nažalost, time ne ispunjavate naše stroge kriterijume o kvalitetu.

Palite :D

Link to comment
Share on other sites

Aktiviram sposobnost selektivnog opažanja. Nameštam krevet i ignorišem haos.

ahahahahahhaha ali ovo sam TOTALNO JA :)

inace

Super. Biće nešto od vas. Ili već jeste? Lepi ste, preplanuli i u odličnoj fizičkoj formi? To smo i mislili. Vole vas svi osim onih kojima ste šef? Takvi tipovi su potrebni društvu u kome su zabava i uvežbani laktovi najvažniji. Ali, nama nisu: Gubite nam se s očiju!

nisam preplanuo, fizicka forma? hahahahhaha sta je to? ali sam zato prokleto zgodan pa me to izvlaci :)

edit za sve koji nisu resili test i ovde gundjaju: vi ustvari znate da ste depresivni a ne zelite pismeni dokaz o tome :)

Edited by Jokerman

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...