Jump to content

Novi dizajn sajta je live!


Recommended Posts

Samo jedna primedba. Video sam par puta da su nekoliko postera postovali iste vesti u razmaku od par sati. Nije se cesto desilo, ali par puta. Samo obratite paznju da posteri procitaju vesti od prethodne osobe pre nego sto postuju nove. Ali definitivno pohvala za kolichinu dnevnih vesti. Samo napred! :)

To jeste jedan od problema. Skretao sam ja paznju ljudima na to, ali se jos nisu uklopili, ali docice i to kako vreme bude prolazilo, samo lagano :) Hvala za pohvale :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pre aggressive-a (koji se zapravo nikad tako nije zvao :)) je bio onaj zeleni "grid" dizajn, sa RUR logom pod "reflektorom" ... Taj je bio bas dizajnerski interesantan, i trajao je jedno godinu dana sasvim sigurno. Pre njega je bio zuto/narandzasti dizajn sa kojim smo zapravo i poceli, taj je bio aktivan recimo oko 6 meseci i doneo je nas popularni Tips & Tricks, a kasnije i Quake 3 Alfa test :)

Link to comment
Share on other sites

mislim da je aggressive bitan po tome shto je u to vreme na ruru bio postavljen i forum, na koji smo presli svi koji smo pre toga preferirali netgames.co.yu :)

Pa zapravo je prica takva da smo mi sa homepage-a direktno linkovali forume Drenik.net-a tj. Netgames-a jer nam je tamo Nedelja napravio specijalni deo foruma - RUR Forum, koji je naravno bio popularniji od svih drugih netgames foruma. Onda je u jednom trenutku odlucio da promeni misljenje i ugasi nam taj deo foruma i nazove ga recimo - Ostalo, jer je rekao da ce mu i "svi drugi" traziti isto tako da imaju forum. A mi smo vec neko vreme tada zeleli da napravimo isti, to je samo ubrzalo proces, napravili smo ga, pokrenuli, linkovali ga umesto Drenikovog i ostalo je istorija.

Takodje, prvu kolornu shemu (sadasnji retro) za forum sam napravio ja, i to je bio jedan od najuspesnijih dizajnerskih poduhvata koje sam imao :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...