Jump to content

RUR CW


rev

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

\o/ ali ne pamtim kada smo bolje odigrali kao tim, tacnije, kada je neka ekipa odigrala timski kao malopre mi kada smo (rami, laki, kili, immz i ja) dobili korija, leska, gileta, shoosha i nea na dastu dva 16:14!! svaka cast momci odlicna partija!!! stvarno super :)))

Hehe, jeste bilo mega stvarno, bas smo to lepo odigrali. A Nuke smo realno izgubili, nema tu sta da se vadimo, jednostavno nam nije islo. Umal' da budem najbolji u timu, to je dovoljan pokazatelj ;))

Moram da se izvinim drugarima sa cbblea partiju kasnije, puk'o mi je bio net u jednom trenutku, i onda se nije "oporavio" narednih 4-5 minuta i eto. Zgoda je sto ste nasli zamenu tako brzo, a moram da pohvalim uopste i ekipe, jer je ono pre bilo, kako se jedna ekipa 'ladi, tako se raspadne, sad je bas fino bilo. Koliko smo ukupno odigrali mapa, jedno 7-8 sigurno.

Link to comment
Share on other sites

nije samo tebi puko net, posle par minuta niko ga nije ni imao, tako da nismo dalje ni igrali :((

Jel? posto ja kad sam dos'o vidim da ste se igrali bili na dust2, pa sam onda otisao, ali tad nije delovalo da ne radi. Jedino ako nije puklo posle toga, a onda, jebi ga :)

Link to comment
Share on other sites

veceras jel se igra ?!

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

obavezno :P

moze u 20:00?!

7 Gilletovih chinjenica: 1. Oruzije ne ubija ljude,Gille ih ubija!2. Glavni izvoz od Gilleta je BOL! 3. Gille ima 2 brzine,hodanje i ubijanje! 4. Glavni uzrok smrti u svetu je : 1.srchani problemi2. Gille 3. Rak 5. Gille je nas ortak. 6. Kad babaroga ide da spava,prvo proveri orman da nije Gille unutra! 7. Gille ne ide da lovi,ON IDE DA UBIJA!

Link to comment
Share on other sites

@Rami

bitno da tebe i killija nije kenjalo na d2... :D

suvo znanje, realno ;D

mozhda mi se par puta desilo da izadjem i zabodem prvim u glavicu, sve ostalo je bilo plod pushkaranja i dolazhenja sa ledja :]]

elem, ne pricham ja da je vas TOLIKO sralo shto se pushkaranja tiche, realno ste tu bolji ionako. nego planina kolnosti koje su vama ishle na ruku a mi kao da smo pishali uz vetar :]

jbga, deshava se :>

za vecheras ne znam. i ako budem igrao, ne mogu od 8 nego nshto kasnije. videtju vas vetj na ts-u ako budem stigao.

Link to comment
Share on other sites

ja cu veceras doci malo kasnije... oko 21h, nadam se da ce biti mesta u nekoj ekipici :D

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...