Jump to content

RUR CW


rev

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a skill vam otishao na kafu dok ste igrali inferno, nuke i train ? :P

Realno trejn smo vas pustili da biste dosli i danas na cw, tj. da se ne biste previshe naljutili. A nuke smo izgubili jer sam ja pravio taktike i odredjivao gde idemo, i svi su me pokorno slushali! Sledeci put ce darko pricati pa cemo vas dobiti!

Link to comment
Share on other sites

DA DA DOBRO STE CULI, LAKI IMA GLAS I PRICAO JE!!!

TO JE LAZH!!11

ali nuke, "ma vi 100% imate wh" :))

a ovde smo, naravno, bili ozbiljni.

btw, pitanje za moju ekipu - kako se cuje jachina glasa? Jel onako kristalno cista kao kod dareta, ili je polu-bunarska kao kod ivana, ili je potpuno iz bunara i bureta u isto vreme kao kod nemketa? Da znam kako da se pripremim za danas/sutra/prekosutra?

Link to comment
Share on other sites

potpuno iz bunara i bureta u isto vreme kao kod nemketa?

ja imam 200 dindzi clip-on unidirekcioni mikrofon (hint: kad se zakaču pogađajte na koju stranu je okrenut :P) i moj glas bolji biti neće :))) Da ne pominjem kašnjenje što sam sebe čujem na TS'u otprilike kad se završi runda a ja zaginuo na kratkom A na početku i drao se iz mozga :))

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

da pitam svoje saigrace kako se meni cuje ? isto imam neki mic od 200 din

Isto kod mene trip kada zaginem cujem kod nekog ono sto sam rekao pre sekundu dve, ali nije strasno

Sto reche manager, ok se cujes al' brzo pricas :) Doduse, desi se nekad da ti "probije" zvuk, ali stvarno se dobro cuje. Generalno, na toj listi "prichalica", super se cuju Darko, Peja i Neo (barem kod mene), pa onda Corey, Ivan, Manager i tako ta ekipa, i jedino je bash losh Nemke (mozhda bi moglo maaaalo to sheki da se poboljsa, a? :)) i Sandza se cuo bas katastrofa. I imz. Kad jede ;))

Link to comment
Share on other sites

Nesto sam eksperimentisao pa cu probati opet, ubio mic boost, povecao input level mikrofonu, ukljucio noise reduction i povecao output u TS-u, vratio sam na voice activation takodje tako cete cuti kad mi moji budu kenjali veceras sto sam pao ispit :D Ja u local test modu u TS-u dobijem vrlo tripozan echo kapiram da se ne cujem online posto se niko ne zali na to :) (ps. echo nije do mikrofonije, cujem ga na sluskama, zvucnici su mi off :)) koja su vam podesavanja za TS inace?

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...