Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

ljudi, je l' to neka nestašica mleka u gradu? već par puta mi se desilo da dođem u radnju popodne i da ne nađem nijedan karton, a one kravice od 0,5% mm nema nikad...

nego, htedoh pitati, jel moze da se umiva sa socivima na ocima??

da, samo nemoj trljati oči kao sivonja

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ljudi, je l' to neka nestašica mleka u gradu? već par puta mi se desilo da dođem u radnju popodne i da ne nađem nijedan karton, a one kravice od 0,5% mm nema nikad...

To mozda kod vas na novom beogradu, kod mene ima mleka "koliko hoces". Ali doduse to od 0.5 i ne gledam bas, jer mi je bas bljutavo :(( Kupio sam ga jednom i bezveze je. Svako drugo mogu (sledece je valjda 1.6 bese?) i to mi je ok, sve do onih 3.2, ali 0.5 ko surutka ;)

Link to comment
Share on other sites

To mozda kod vas na novom beogradu, kod mene ima mleka "koliko hoces". Ali doduse to od 0.5 i ne gledam bas, jer mi je bas bljutavo :(( Kupio sam ga jednom i bezveze je. Svako drugo mogu (sledece je valjda 1.6 bese?) i to mi je ok, sve do onih 3.2, ali 0.5 ko surutka ;)

ma ja to samo za musli, nije neka frka ni da bude 5% mm, al kad već postoji to od 0,5%, zašto ga ne uzimati... kad već ne osećam razliku.

ne znam u čemu je fora, možda neko u kraju snabdeva ruske bebe ;)

Link to comment
Share on other sites

lol Lale bolja prozivka bi bila "nestashica mleka mozda kod tebe u frizu jer chekash da neko drugi kupi"...u mlechnom carstvu kod nas na periferiji ima bre i mleko iz nisha i iz subotice, samo birash ;o))

odlichna bleja vecheras...sad mozda upalim malo tabule raze za laku notj =o)

Link to comment
Share on other sites

naprotiv, cokini postovi su jedino sto je do jaja na ovom topicu, ostalih 80% postova su u fazonu "boli me kara sta su ovi idioti napisali pre mene, sad cu da napisem sta sam radio danas, i tako cu isto sutra, a vi pisite do mile volje"

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

sto ne znaci da treba ohrabrivati takve postove :)

ebga, bila rur ekpia do shapca, bil o smor zbog slabe posecenpsti zurke...

tekila nije kao sto je bila... tuborg je smejurija od pivca.... ajea... snupi ponovo leti

e da upoznao sam urgha i starbaka, pored milica, i igza koji mi je bio i onako poznat :)

ebga valjda ce sledeca poseta biti atraktivnija ;)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

pa sobzirom koja je konkurencija onom mestu i sobzirom na lokaciju kapraim da je i dobro :)

fina akcijica bila sve u svemu, dobar has :)

nadam se da netjesh razocharati jelenu i pozvati nas (ili bar mene [:D]) na sleepover kao shto je predlozhila ;)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

ćile, nisi fotografisan, ne brini. eh, da se neko o meni stara onako kad se razbijem... ;)

:*

brate al fora u celoj prichi jeste da sam izoveravao zato shto smo iscimano izashli i seli odmah u kola. mislim provalio si da meni kola = pegla u takvim situacijama. morash polako samnom prvo da sedimo na klupici i drzhimo se za ruke :)

Hahah, sta sad fali zlatnom marlboru? Jel na ruru pored svega i odredjene cigare trpe neki hejt i spadaju u stereotipe ko ih pusi? :)

pa samim tim shto se ne zove malboro light nego Z L A T N I malboro je sve recheno :))

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

bio na rejvu u sabcu i mega se proveo iako je bilo malo ljudi, ali je nigger odlichno vrteo, mozda najbolje do sada. Kako sam se samo najeo u sabcu, kada sam dosao kuci nisam se israo nego kao da sam bombardovao beograd sestog aprila....

Elem, Sabac deluje kao kul i veoma cist grad, barem u centru. Ali jedno moram da pitam - sta vi radite sa zenskom decom preko 20 godina? Subota, pola 11 nocu, glavni gradski korzo i na njemu samo likovi i ribe sa maks 18 godina. Jel se tamo punoletne ribe odmah udaju ili emigriraju u beograd mozda, na fakultet?

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

quite blah vece u gradu...

more than interesantno vece na netu..

o boze, na sta lice ove dve recenice iznad... I'm having fun online, kill me...

elem, nebitno... saznao da idem kod seke na svadbu krajem meseca, i kulturno mi je skrenuta paznja da "ne planiram da idem u crnom kao na sahranu", sto znaci od nedelje cimanje po gradu, da nadjem nesto svetlo, i to najverovatnije majicu...

e sad problem je sto je meni lose skroz da nosim majicu u svatovima (doduse bice neka restoran varijanta, blabla), a tek u kosulji ne umem da se zamislim...

bice veselo lol...

@ pesma

ffs, ovo obecava :))

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...