Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

na poslu izlezavanje na terasi uz kinesku hranu jer su klijenti pomerili konsultacije za ponedeljak, pa ne radim ni sutra, a verovatno ni u petak. cale otisao na selo, keva josh na moru, brat negde u gradu....milina. josh da imam ribu, gde bi mi bio kraj.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Pa možda stvarno ima dva drugara.

par nekako vise ide uz pantalone i sl. ne znam, mozda i gresim.

tek sad shvatam ogromne prednosti masine za pranje sudova. zasto je ne posedujem? :(

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

kako mi sutra posle ispita nece biti dobro

opet neka glupa slucajnost, pored mene evo sad znam i 9-og coveka/devojku koji sutra imaju ispit.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

par nekako vise ide uz pantalone i sl. ne znam, mozda i gresim.

tek sad shvatam ogromne prednosti masine za pranje sudova. zasto je ne posedujem? :(

ja obichno pozovem ribu da mi opere, kontam da tvoj dechko nije u tom fazonu:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

ajea, proces renoviranja kuhinje lepo napreduje, sve je polupano i porusheno sto je trebalo :) prasina po celoj kuci, keva pizdi, cale pije vops sa majstorom dok ja gulim dzakove shuta... mada sam uspeo da zbrishem na basket u nekoj pauzi... sutra keramichari i vodoinsttalateri, pa onda stize uber kuhinja sa ugradnom ravnom ringlom, ugradnom rernom, toliko spominjana mashina za sudove takodje stize :)

posle mi ostaje samo matorce da otpozdravim dok se polako preseljavaju u kucu u blizini grada... u tom stizu i kola... sto bi se reklo spreman za zenidbu [roflmao]

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

cale pije vops sa majstorom dok ja gulim dzakove shita...

[:0]

konacno sredio drugaru komp, sad da overim neke sitnice i na lalanje...sutra je prokleti novi dan robijanja.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Znaci OMG!

Izasao sam do grada sa ortakom (koji je inace Amer) i stali smo na trgu da uzme lik kafu. Dok smo cekali da devojka spremi to, spazim neki telefon na pultu. Pokazem ortaku i on uzme telefon, krene da cita poruke, overava kredit, a znajuci njega, sledeci korak je bio stavljanje telefona u dzep. Da nam radnica kafu i pitam je ja ciji je to telefon, ocekujuci odgovor da je neko zaboravio. Medjutim, ispostavilo se da je to bio telefon menadzera tog kafica! Znaci devojka je sve vreme stajala tu, gledala kako on cacka telefon i nista nije rekla! Ortak je naravno ostao zabezeknut sa klasicnim komentarom:"What a country! I was about to take that phone, and she wouldn't have said anything!" Kapiram da se istripovala sto smo pricali na engleskom, ali jbt...

edit: typos

Edited by Hide
Link to comment
Share on other sites

pih, pa sta imas od stare grafichke?

probaj da li na njoj radi bioshock kako treba pa ako ne, ond apukni pare ... ja bih pre uzeo 8800 gts 640, cini mi se da je razlika 20ak evra, a prichaju da ce u dx10 memorije na grafickoj trebati

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...