Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

koliko dokon morash biti da furash gramatichku i pravopisnu normu na netu ..

@topic

josh 9 dana, josh 9 dana. samo da ne mora repriza poludetju :[

Ti si beše igrao WOW?

Koliko znam Klajn se nalazi u "telu" koje ce doneti novi pravopis. Ili gresim?

To već ne znam, profanka nije znala da nam kaže ko je sve tu.

Laza je nadmena budala koja misli da zna sve, za razliku od mene koji sam nadmen i znam tachno sta znam. Koprcanje iz stopostotne sigurnosti u shatro komicharsko zezanje, popustanje i diskusiju je simpatichno, no zaista, to kad on ispravlja ljude koji su rekli nesto tachno sa nechim sto nije je moj problem, poradicu na tome.

:*

Prilično si oštar za nekoga ko ide glavom kroz zid, i neće da prizna svoju grešku, iako priručnici tvrde drukčije.

A popuštanje i svođenje na komičarsko zezanje je tu da se ti ne bi uvredio, pošto je kranje smešno tvrditi ono što ti tvrdiš.

No, možda drugde možeš forsirati autoritet, ali kada je jezik u pitanju, tada možeš samo da se povučeš, jer ja kontrolišem loptu. A ako to ne uradiš, onda ti je ja provučem kroz noge, kao što smo to lepo videli ovde.

Ali ni to ti nije dovoljno, već ćeš krenuti s uvredama u nedostatku argumenata. Vrlo zrelo od jednog moderatora.

Ja ću se uzdržati od uvreda, jer nemam nameru da se spuštam na tvoj nivo, dovoljno je smešno što me napadaš i pored svih argumenata.

Uživaj, ovo je tvoje igralište, ja se povlačim, jer ne želim da gubim živce na ljude koji ne prihvataju činjenice.

Link to comment
Share on other sites

No, možda drugde možeš forsirati autoritet, ali kada je jezik u pitanju, tada možeš samo da se povučeš, jer ja kontrolišem loptu. A ako to ne uradiš, onda ti je ja provučem kroz noge, kao što smo to lepo videli ovde.

E dobro stvarno ljudi, prestanite ovom Lazi rushiti sneshka. Svako malo pa je mnogo prek, a svi znamo da je to rezervisano samo za mene!

Link to comment
Share on other sites

:*

Prilično si oštar za nekoga ko ide glavom kroz zid, i neće da prizna svoju grešku, iako priručnici tvrde drukčije.

A popuštanje i svođenje na komičarsko zezanje je tu da se ti ne bi uvredio, pošto je kranje smešno tvrditi ono što ti tvrdiš.

No, možda drugde možeš forsirati autoritet, ali kada je jezik u pitanju, tada možeš samo da se povučeš, jer ja kontrolišem loptu. A ako to ne uradiš, onda ti je ja provučem kroz noge, kao što smo to lepo videli ovde.

Ali ni to ti nije dovoljno, već ćeš krenuti s uvredama u nedostatku argumenata. Vrlo zrelo od jednog moderatora.

Ja ću se uzdržati od uvreda, jer nemam nameru da se spuštam na tvoj nivo, dovoljno je smešno što me napadaš i pored svih argumenata.

Uživaj, ovo je tvoje igralište, ja se povlačim, jer ne želim da gubim živce na ljude koji ne prihvataju činjenice.

;)

sheriff.png

Link to comment
Share on other sites

Ti si beše igrao WOW?

kakve to veze ima ? mislim jel to treba da se zapitam sad neshto ? evo .. zapit.

ne vidim da se ovde ili bilo gde na netu radi o nekom knjizhevnom delu. i sam znash da se gleda vishe sadrzhina nego forma. ovako svi tvoji pokushaji izgledaju kao "otju da budem poseban" i "to je moj fazon", al kapiram protjitje i to jednom ;)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Ja sam se ovo jebano leto zbog nedostatka klime znoji kao stoka,to je strashno.

INache eto malo sad odmaram,pa sutra na more :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ziveo Laza mladi narastaj. Zamislite kakav ce on Kole biti za dvadeset godina kada stigne do Koletove danasnje starosti\!

bolje da ne bude tako, po onome sto mozhemo sada da vidimo on nece jednom godishnje da te zeza klikom nego ce da ti dolazi na gajbu to da uradi ;oP uostalom vidish kako i meni i klajnu provlachi loptu u jednom passu vec sada, realo treba da ga se bojish ;o))

on a topic note

mrzim kretene sto pale plastiku, ponovo smrdi ceo komshiluk, nalazim minornu utehu u nadi da ko god je palio da je stajao pored vatre dovoljno dugo da se sam nadishe pozamashne kolichine kancerogenog shita koji se razvija na tom mestu

igrao malo tabulu rasu...ne znam...ne kupuje me...

Link to comment
Share on other sites

kako mi sutra posle ispita nece biti dobro

srecno ! :)

malo sam se provozala na bajsu,nekih pola sata.. sad cu da zavrsim jos jedan tekst pa onda da spavam i ujutro ustajem u 7 da bih krenula da ucim rano :)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Podsetio.

why? j.s.p.z.?

Realno, koliko je ljudi nepismeno to je strasno.

Imam par drugara za koje mislim da su ovako uberkul i sve to, ali kad mi posalju poruku tipa: "e brate,neznam gde ce mo veceras.pozovni me" ili tako nesto, bas se smorim.

nekoliko!

koliko puta treba da ti ponvaljam, c,c,c... ;)

:*

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...