Jump to content

Poklon za 18.


Recommended Posts

  • Replies 434
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Znam zato ti i kazhem [:D] Vodio sam je na Dalijevu izlozhbu u Pragu, tamo samo shto nije svrshila... Kazhem ti "na tu foru KAO DALI" ali to je manje vishe nemoguce, jer nema takvih slika + jedan je Dali :)

Odusevila se dalijevom izlozbom?Ona je looda sto posto ja sam bio u dalijevom muzeju koji je napravio u rodnom gradu i ono je ludnica.Tog coveka je vrlo ali vrlo tesko razumeti slike su mu opasno teske tek po koja moze da se razume onako na prvo gledanje.Vodich koji je tu bio 100 puta rekao nam je da ga nepitamo nista jer e on bio vrlo egoistichan lik koji bi npr. ubio i sina ukoliko bi on bio bolji slikar od njega.Po celom muzeju su jaja,kofe kukurz neke lutke bez glave tako da kazem ti ili zna dosta o njemu ili nema pojma pa je upravo to odusevljava.Kupio sam ja knjigu u tom muzeju sa lepim fotografijama pa ako te zanima to za poklon javi se :)

Link to comment
Share on other sites

@Laza: Moja devojka uopshte nije bila sjajna... Chak nije bila ni blizu toga... Postala je sjajna zahvaljujuci meni:)

voodo jel mogu ja moju devojku da posaljem tebi posto nije nesto sjajna ...

[roflmao]

Krajnje skromno od voodoo-a :). To me podseca na mog ortaka koji je rekao "Ma njen bivishe decko je bio neki kreten, sad kad je samnom to joj je kao da je Bog sishao sa neba".

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

voodoo koliko je tebi godina nekapiram bas ?

i stvarno okaci neku sliku gde se cela vidi , lakse ce ljudi reci sta bi joj islo ...

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

evo ja da dam jedan konstruktivni predlog

ali ozbiljan sam zaista

ali opet,stvarno ne znam koliko to moze da kosta,i da li je izvodljivo

a kontam da mozda i jeste

ali znam da je meni to totalno genijalno

Da dash nekom aero gariju da upali avion i da napise na nebu "njeno ime volim te" taj neki fazon

duhovni poklon,nije materijalni,nece ostati ravnodusna

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

POMOZI MENI POMOZI MENI!!!11 :)

e sad sam se setio jednog ekstra poklona sto sam priredio drugarici, elem ona je pravila rodjendan kuci a ja sam u to vreme bio na moru u egiptu i nije bilo sanse da se teleportujem tamo, pa sam pozvao drugara i rekao mu da kupi buket cveca sa porukom od mene. ta paznja je odusevila :)

Edited by Jokerman

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

A je l' bi mogli ovi što se obraćaju Vudumenu da lepo napišu "VOODOOMANE" i ovi što pričaju o Kalimeru na drugim topicima da koriste "CALIMERO" umesto "Cali", pošto ovde već postoje ljudi s takvim nikovima, a stvarno iritira kada moram svaki čas da vraćam stranu da bih znao kome o kome se radi.

Edited by Laza
Link to comment
Share on other sites

ovo je fantasticno.......

1. pridruzujem se ideji da vidimo celu curu

2. od 16 do 18 godine smo zajedno.....................big mistake, big. Iz mog licnog iskustva i iskustva SVIH koje poznajem, ovakve stvari raditi je zaista nezahvalno. Da skratim pricu, mrzi me da pisem, postoji trenutak, u vezi dvoje mladih, posle 1-2 godine kad treba uraditi jednu od ove dve stvari: nastaviti dalje ili se zeniti/udavati. To je jedini prirodni splet okolnosti. Vuci se sa curom, tako mladom, kada joj hormoni URLAJU i kada joj se svest svakim danom menja, po meni ravno je samoubistvu. Dalje, vuci se sa curom bilo kog godista 3-4-5-6-7 godine, je najveca SVETSKA glupost. Tu ce neko sigurno izgubiti, nekad i oboje, najcesce jedan. Ne bih ovo sve detaljnije objasnjavao, ali ponavljam za sve one koji ne znaju da citaju, ovo je moja zivotna filozofija, ubedjenje i misao. Nebrojeno puta se samo u mom zivotu i zivotu ljudi oko mene, na zalost, pokazala tacno.

3. cini mi se da ovde ima ljubomornih ljudi............

4. cini mi se da ovde ima ljudi koji nemaju bash neki zavidan socijalni zivot

5. ovo pod 3 i 4 mozda gresim...

***

a42_006.jpg

***

Link to comment
Share on other sites

Vudu sto postujesh ovakvu temu kad znash da nema nishta pametno da cujesh jedino neki crnjak kao ovaj g shto je stavio ili neke klaschne ideje tipa parfem itd.Treba da uzmesh jedan kamen da joj poklonish (ne dijamantski nego pravu kamenchugu) i ako je stvarno tako lepo izmedju vas dvoje ima da se obraduje do besvesti :) Ali nemoj da budesh indijanac potrudi se malo oko tog kamena napishi nesto na njemu ukrasi ga nekom lepom mashnom i uz dobar uvod prilikom predavanja poklona ima da padne na dupe ako je takav tip naravno.Ali niko nezna tvoju curu sem tebe ovde tako da svaki savet pitanje koliko moze da ti znachi.po meni koncentrishi se vise na to sta ces da joj kazesh a ne na neke fensi poklone.

yea rite

"duhovni poklon" (na nebu) nije losa ideja, ali mnogo je bolje grafit na zidu njene zgrade ili u njenoj okolini. ftw! :)

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

ovo je fantasticno.......

1. pridruzujem se ideji da vidimo celu curu

2. od 16 do 18 godine smo zajedno.....................big mistake, big. Iz mog licnog iskustva i iskustva SVIH koje poznajem, ovakve stvari raditi je zaista nezahvalno. Da skratim pricu, mrzi me da pisem, postoji trenutak, u vezi dvoje mladih, posle 1-2 godine kad treba uraditi jednu od ove dve stvari: nastaviti dalje ili se zeniti/udavati. To je jedini prirodni splet okolnosti. Vuci se sa curom, tako mladom, kada joj hormoni URLAJU i kada joj se svest svakim danom menja, po meni ravno je samoubistvu. Dalje, vuci se sa curom bilo kog godista 3-4-5-6-7 godine, je najveca SVETSKA glupost. Tu ce neko sigurno izgubiti, nekad i oboje, najcesce jedan. Ne bih ovo sve detaljnije objasnjavao, ali ponavljam za sve one koji ne znaju da citaju, ovo je moja zivotna filozofija, ubedjenje i misao. Nebrojeno puta se samo u mom zivotu i zivotu ljudi oko mene, na zalost, pokazala tacno.

3. cini mi se da ovde ima ljubomornih ljudi............

4. cini mi se da ovde ima ljudi koji nemaju bash neki zavidan socijalni zivot

5. ovo pod 3 i 4 mozda gresim...

word.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ovo je fantasticno.......

1. pridruzujem se ideji da vidimo celu curu

2. od 16 do 18 godine smo zajedno.....................big mistake, big. Iz mog licnog iskustva i iskustva SVIH koje poznajem, ovakve stvari raditi je zaista nezahvalno. Da skratim pricu, mrzi me da pisem, postoji trenutak, u vezi dvoje mladih, posle 1-2 godine kad treba uraditi jednu od ove dve stvari: nastaviti dalje ili se zeniti/udavati. To je jedini prirodni splet okolnosti. Vuci se sa curom, tako mladom, kada joj hormoni URLAJU i kada joj se svest svakim danom menja, po meni ravno je samoubistvu. Dalje, vuci se sa curom bilo kog godista 3-4-5-6-7 godine, je najveca SVETSKA glupost. Tu ce neko sigurno izgubiti, nekad i oboje, najcesce jedan. Ne bih ovo sve detaljnije objasnjavao, ali ponavljam za sve one koji ne znaju da citaju, ovo je moja zivotna filozofija, ubedjenje i misao. Nebrojeno puta se samo u mom zivotu i zivotu ljudi oko mene, na zalost, pokazala tacno.

3. cini mi se da ovde ima ljubomornih ljudi............

4. cini mi se da ovde ima ljudi koji nemaju bash neki zavidan socijalni zivot

5. ovo pod 3 i 4 mozda gresim...

Koja gomila sranja... tvoje iskustvo ne mora da znaci uopste da je to i jedino iskustvo. Mislim, ovde se ne raspravlja o njihovoj vezi, da li je pogresna ili ne, nego o poklonu za rodjendan. Mislim, ko si ti da kazes liku koji je zaljubljen i voli svoju devojku ( a i ona voli njega) da je to nesto zbog chega ce u zivotu zazhaliti ili da pravi gresku.... pa cak i da raskinu na kraju, 2 godine s nekim koga volis je bolje od 2 godine s nekim/a do koga ti nije stalo. Mislim... to je moje iskustvo.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Koja gomila sranja... tvoje iskustvo ne mora da znaci uopste da je to i jedino iskustvo. Mislim, ovde se ne raspravlja o njihovoj vezi, da li je pogresna ili ne, nego o poklonu za rodjendan. Mislim, ko si ti da kazes liku koji je zaljubljen i voli svoju devojku ( a i ona voli njega) da je to nesto zbog chega ce u zivotu zazhaliti ili da pravi gresku.... pa cak i da raskinu na kraju, 2 godine s nekim koga volis je bolje od 2 godine s nekim/a do koga ti nije stalo. Mislim... to je moje iskustvo.

word.

svi ste u pravu, volim vas.

brate kupi nesto vise i zajebite ovu pricu, topic se pretvorio u uzas, kao i uvek.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...