Jump to content

Poklon za 18.


Recommended Posts

ne mislim samo na ovaj topic i to dobro znash (bobo). nego zashto si to povukao ? jel si zgrozhen ? shta sad treba da kazhem da mozhda neko ovde ima mlohavu tjunu, pa mu je uvredljivo da prochita tvrd kurac ? reci konkretno pa tjemo da prichamo ovako strinski shta prichash (a rekao sam jednom i objasnio zashto) "ne verujem" nema nikakvog efekta and smisla.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 434
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne mislim samo na ovaj topic i to dobro znash (bobo). nego zashto si to povukao ? jel si zgrozhen ? shta sad treba da kazhem da mozhda neko ovde ima mlohavu tjunu, pa mu je uvredljivo da prochita tvrd kurac ? reci konkretno pa tjemo da prichamo ovako strinski shta prichash (a rekao sam jednom i objasnio zashto) "ne verujem" nema nikakvog efekta and smisla.

Ja sam pitao na koji bi gest (ili poklon, sta_vec_bi) ti ili tvoje godiste palo, a ti si rekao don perinjon i tvrd kurac. Potom je pesma rekao kako je ona fina a sada koristi rec "jebote" u postovima (like omg), a tvoj sledeci post je bio "a i tvrd kurac je los lol".

Sad odjednom kao to nije bilo njoj upuceno? Ma daj sine, nemoj zezati.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

pa chim nashla za shodno da odgovri ni pre ni posle to znachi da je cela pricha oko toga izlishena, sad iz razloga shto se deca (generalno, ne mislim samo na nju) foliraju ili zato shto ne znaju shta otje, nije bitno. realno ne znam zashto bi pitanje tvrd kurac (koji nije bio uputjen njoj) nego deci tih godina bio uvredljiv, a "dao bih da pushi Miloshev" nije. i to da je uputjeno njoj ili nije vidish u postu odmah posle tog, al ne moram da to kazhem da bi ti to video.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

ćile, prestani da se vadiš, preterao si i to je to. priznaj grešku ili bar prestani da se ukopavaš dublje.

Nebi da te mracim ali samo zato sto neko ima 16 godina ne znaci da je mutava i da joj treba odbrana, zna ona sama da se brani. Sto je em zabavno em razlog za dalju zajebanciju. Sto ovo i jeste jel te...

jeste, ti si sa 16 godina sve znao da se odbraniš od 5 matorih likova..

Link to comment
Share on other sites

reche ivan_ .. the almighty admin

ae znam da meni treba dioptrija al ja se bar nagnem ka monitoru kad ne mogu neshto da prochitam, vi ochigledno nemate problem samo sa vidom nego i sa selektivnim chitanjem.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Cinjenica stoji da je potencija bitna veoma, prema tome reci to i na vulgaran nacin tipa "tvrd kurac" ne cini to manje tacnim, samo nevaspitanim :).

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

jeste, ti si sa 16 godina sve znao da se odbraniš od 5 matorih likova..

Ne uvek ali sam igrao prljavo a stekao sam iskustvo iz poraza. Samo ostro, samo ostro! Mogu da se pozovem i na "Drugo vreme tada bilo" pa "Jel znas ti sta su danasnji klinci sve prosli, ja u njihovo vreme nisam to radio" i tako to. Plus bradu brijem od 5-og osnovne, uvek sam bio debeo i vislji od drugih, nisam socijalan i imam cudan smisao za humor. Vise su mi se smejali nego sto su se smejali samnom. Sa sigurnoscu mogu da kazem da mi je draze kad sam se sam branio nego kad su me drugi branili. Veca spustanja nisam dozivljavao nego kad mi neko stane u odbranu. Zato i kazem da treba pustiti da stvari idu svojim tokom, vremena se menjaju i ono sto dovlaqsi misli da je neprimereno u diskusiji ovakovog tipa sutra vec moze da bude kao dobar dan.

I nema burek za tebe.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

e da,sad treba objasniti Danici da tvrd kurac nije losha stvar,samo ta zelja mora biti kulturno i drustveno prihvatljiva :))))))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pa jebem mu mater Pesmo,jel ti mislis da mi stvarno mislimo da si ti jebach iako se tako predstavljas? :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

^^^^^^^^^^^^^^

A to se tebe tiche, kako ? Sada si post'o i vikend-profiler, u penziji od wowa ?

Lichno, a izgleda i jedini, sam Maudov "tvrd kurac LOL" shvatio kao zajebanciju bash nikome upucenu, vise kao foru fore radi, te mi je malo glupo shto ga sad odjednom grupica napada zbog nekog manjka politichke korektnosti, i to na jednom ruru, plus i ona spika o vaspitachko-obrazovnoj ulozi rura ga sad malo backstabuje :), al' to je zasluzeno danasnji top-story o prisutnom nivou licemerja, jos gori od onoga kad je daki nash'o za shodno da kenja mari oko trolovanja.

Medolinka, ludice, nije niko direktno na tebe aludirao tvrdim kurcem, samo su te prihvatili kao ekvivalentnu u raspravi, pa si automatski malo potkachena, no biggy :) Mozemo sad da polemishemo o tome kol'ko ravnopravna s' ti zapravo u stanju da budesh, al' to je druga tema.

E sad, odvojeno od toga, su ove priche kako si ti opaka i kako se pretvarash, to komotno izignorishi i ne primaj se k'o veverica, treba imati dobar manjak mozga, pa preko foruma se uzeti iseravati na takav nachin, 'em shto to nije nichiji problem, i da je zapravo tako, 'em sto to govori dovoljno o kucnom vaspitanju istih, tako da te boli qrac shta takvi likovi misle o blio chemu, a kamoli o tebi.

:-)

Link to comment
Share on other sites

^Nije stvar u tome sta je ona rekla. Nego cela spika "to je previse emo", vazi da je emo, osecam da je neki 'frajer' tako pozove upiskila bi se u gace od srece. A ovamo nama glumi neku 'opasnu' ribu. Mani me tih gluma, budi ono sto jesi.

jbt, obozavam kad naidje neki ovakav tip koji kad se moje misljenje ne poklopi sa njegovim, ispadne da ja glumim? necu da napisem svoj idealan poklon (za 18. ili neki drugi rodjendan), zato sto nikad ne govorim sta bih volela da dobijem za rodjendan. vi sad mislite "ovo je rur, ko bitan moze da sazna", ali zar vi niste dvojoj devojci/decku nikad pokazivali forum na kom stalno visite?

"Budi ono sto jesi" zapravo treba da znaci "Reci da ti se svidja poklon sa blanketom iako ti se ne svidja". Sta, ti sad kao ne mozes da verujes da se to meni ne svidja.. E pa, bole me q, iskreno..

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...