Jump to content

Nagradna anketa: Izaberite najlepšu PLAY! naslovnu


Najlepša PLAY! naslovna strana!  

79 members have voted

  1. 1. Koja vam se naslovna strana magazina PLAY! najviše dopada?

    • PLAY! 01 - Guild Wars Factions
      28
    • PLAY! 02 - Hellgate: London
      2
    • PLAY! 03 - Joint Task Force
      4
    • PLAY! 04 - Crysis
      4
    • PLAY! 05 - MK: Armageddon
      3
    • PLAY! 06 - Splinter Cell: Double Agent
      7
    • PLAY! 07 - WoW: Burning Crusade
      4
    • PLAY! 08 - Warhammer Online
      4
    • PLAY! 09 - Sam & Max
      1
    • PLAY! 10 - S.T.A.L.K.E.R.
      9
    • PLAY! 11 - Genesis Rising
      1
    • PLAY! 12 - StarCraft 2
      8
    • PLAY! 13 - Virtua Fighter 5
      0
    • PLAY! 14 - Assassin's Creed
      4


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nemojte misliti da smo na ovo zaboravili!

Dragi drugari i drugarice, hvala vam na glasanju i tome sto ste proglasili naslovnu stranu broj 1 (Guild Wars: Factions) za pobednicku naslovnu stranicu! Ovo ce nam svakako pomoci, uz komentare o drugim naslovnim stranama, da PLAY u buducnosti bude jos bolji, sa lepsim naslovnicama :)

Uskoro ocekujte i novu anketu, a o cemu ce se u njoj tacno raditi, javicemo za koji dan. Do tada, deo koji ste najvise cekali - nagradjeni glasaci!

1. Harry Potter - Neo!

2. Sims Pet Stories - Seth Fix!

3. NFS Carbon - Sheyn!

Cestitam dobitnicima ovih vrednih nagrada! :) Sistem preuzimanja je sledeci:

Naredni RHH (7.9.2007 godine), pojavite se i uzmete nagrade. Posto znam da se Krule i Dunja vidjaju nesto cesce ;) ako ti vec Dunja ne banes dacu ja Uroshu pa nek ti prosledi.

Neo, za tebe nemam pojma ni gde zivis ni sta radis, javi se da vidimo oko primopredaje.

Sethe, ti beshe nisi u Beogradu? Ako nisi, videcemo neku shemu da ti posaljemo postom, ali prihvatamo samo ako nam ti uzvratish pecivom! Mozhe i smrznuto, ali da si ga ti pravio, pa da na narednom RHH-u lepo se svi pogostimo nekim kiflicama i tako tim stvarima ;))

Ako trebaju jos neka uputstva ili imate pitanja, samo izvolite! :)

Link to comment
Share on other sites

Nemojte misliti da smo na ovo zaboravili!

Dragi drugari i drugarice, hvala vam na glasanju i tome sto ste proglasili naslovnu stranu broj 1 (Guild Wars: Factions) za pobednicku naslovnu stranicu! Ovo ce nam svakako pomoci , uz komentare o drugim naslovnim stranama, da PLAY u buducnosti bude jos bolji, sa lepsim naslovnicama :)

Sada svaka naslovna sa nekom cyber cupikom :O

Link to comment
Share on other sites

[dance2]

Idem da igram lotto odma, sad odma. Mozda mi krenulo. Hvala na nagradi, ulepsalo mi dan *moj pocinje u 00:00*. Jel mogu ja nagradu da dam nekom iz BG-a ? Iskreno nisam ni glasao sa namerom da dobijem nesto vec cisto da dam neko svoje misljenje. Da ja dolazim u BG je neizvodljivo posto 08/09/2007 sam kum na svadbi a tog 7-og je pijanka pred svadbu. Da mi saljete mi zvuci kao preterano cimanje i matletiranje za vas i mene samog koji moram da tu posiljku podizem u staroj posti sa 200 ljudi u redu *imamo mi novu ali plafon pao pa zatvorili dok ne srede*. Stoga ili da ja imenujem nekog ili najbolja solucija vi da izvucete jos jedno ime pa njemu/njoj da date.

Nego, vidim ja gladan narod, mogu ja da posaljem neku kutiju peciva da vi degustirate to. Koji metod je najbrzi osim naravno da ja sam sednem i dovezem se do vas ?

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

[dance2]

Idem da igram lotto odma, sad odma. Mozda mi krenulo. Hvala na nagradi, ulepsalo mi dan *moj pocinje u 00:00*. Jel mogu ja nagradu da dam nekom iz BG-a ? Iskreno nisam ni glasao sa namerom da dobijem nesto vec cisto da dam neko svoje misljenje. Da ja dolazim u BG je neizvodljivo posto 08/09/2007 sam kum na svadbi a tog 7-og je pijanka pred svadbu. Da mi saljete mi zvuci kao preterano cimanje i matletiranje za vas i mene samog koji moram da tu posiljku podizem u staroj posti sa 200 ljudi u redu *imamo mi novu ali plafon pao pa zatvorili dok ne srede*. Stoga ili da ja imenujem nekog ili najbolja solucija vi da izvucete jos jedno ime pa njemu/njoj da date.

Nego, vidim ja gladan narod, mogu ja da posaljem neku kutiju peciva da vi degustirate to. Koji metod je najbrzi osim naravno da ja sam sednem i dovezem se do vas ?

ne idi po loto listic vec po chivavu :D

Link to comment
Share on other sites

Totalno nevazno koja je igra u pitanju bre, da delite pre-order od HG:L, Bioshock, Fallout 3 ili sta vec i ja da dobijem nesto od toga i dalje bi nagrada isla nekom drugom zbog vec navedenih okolnosti. Ko da je ja nebi igro zato sto je Sims Pets ili Barbi:Pink Pony Land. Igrao sam bre Bad Milk, mogu sve da igram posle toga. Plus imam sestru pa da je i u pitanju to njoj bi otisla igra. Nego nije, nego okolnosti nalazu da nagradu zahvalno odbijem i prosledim nekom drugom. A ako neko hoce igru a Lacky ostavlja odluku na dobitnicima posaljite pm i ja cu posaljem Lacky-u da vama da.

A kifle niko nece a? Dobro......

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...