Jump to content

Mini Rejv Kalendar


Recommended Posts

BELGRADE FOAM FEST - NAJVECA PENA PARTY, NAJBOLJA ZURKA NA BALKANU.

BEOGRADSKA ARENA, 29.08.2009

3 STAGE-a

MAIN STAGE:

*** SANDY RIVERA

*** DAVID MORALES

*** BENNY BENASSI

*** MARKO NASTIC

*** MARKO MILOSAVLJEVIC

SKY FLASH STAGE:

- TOM POOKS

- TSUYOSHI SUZUKI

- IAN F

- ANDREW TECHNIQUE

- F. SONIK

-TOMY DECLERQUE

SH STAGE:

TAKMICENJE REGIONALNIH DJ-eva

Scenografija koja je posebno dizajnirana da proprati dešavanja u Areni,najsavremenija rasveta, vrhunsko ozvučenje, prisustvo plesnih grupa, penopadi, vodopadi, semafor podijumi pružiće učesnicima spektakularnu atmosferu.

Bice 5 mostova na kojima ce tokom cele noci..od 20 h uvece do 08 ujutru sledeceg dana bez prestanka nastupati vise od 10 plesnih hip/hop-house-dens grupa! To je samo jedan stage koji ce biti postavljem u centru Arene..u glavnom delu…a postoje jos dva stejdza! Jedan na istocnom ulazu u ARENU..i drugi na zapadnom.Jedan stejdz je biti za predstavljanje DJ-eva i svih gradova Srbije, a drugi za House koji je kombinacija Minimala, Progressiva i drugih oblika house zvuka.

Mašine: 8 pena topova, 4 penopada sa plafona. Postoje dve vrste aparata - generatora za penu. Jedna vrsta je tzv penopad. Idealan je za velike događaje, žurke u halama ili na otvorenom. Kapacitet aparata je 250.000 l/min. Predstavlja najveći aparat za penu na tržištu. Druga vrsta aparata je top za penu. Za njega je karakteristično to što baca penu na razdaljinu od 6-8 metara, i pogodan je za događaje i performanse gde je razdaljina publike ili neke mete velika. Osim velikog dometa glavna prednost mu je i prenosivost. Kapacitet je 100.000 l/min

Pena: Pena nije zapaljiva, niti može da dovede do bilo kakve ekspolozije. Bazira se na koncentratu deterdženata koji se pomešaju sa vodom. Nije opasna za kožu, ne nagriza odeću ili bilo koje čvrste materijale. Pena nije opasna za okolinu. Tečnost se brzo biološki razlaže.

Sve će biti od posebnih materijala kako bi bilo bezbedno za kretanje plesačica, igračica, plesnih grupa

Ulaznice su u prodaji. Pretprodaja do kraja maja : 1600din

ocekujem da kalimero bude glavna tacka veceri ovde :DD

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ako ne bude najbolja žurka na balkanu, jel vraćaju pare?

ma otkud ja znam dobio jutros na mail od drugara, crko od smeha

:D

iskreno ocekujem kalimera u gomili kako rusi sve pred sobom u svom jebozovnom bade mantilu dok ga plejer snima iz VIP loze od 100 soma dina

 

 

Link to comment
Share on other sites

nasao me coks, izljubismo se k'o pravi. a na 5 metara od kojota smo svi bili :))

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

kruko @ dali, u subotu od 22h ^_^

tju da dodjem da izdominiram :)))

:*

tražim savet od RUR REJV mudraca

flyer_veliki-1.jpg

nisam upoznat sa radom ovog čike, vidim hvale ga, a društvo bi da ide na Draga isto veče u Plastik. Ide mi se u plastik, ali ako je čika zaista dobar otišao bih tamo radije.

ako tjesh da prcash idesh u plastik

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...