Jump to content

Mini Rejv Kalendar


Recommended Posts

au brate...mene on OPAKO smorio...

ali zato,alter ego sa svojih sta i petnaest min...KIDANJE !!!! Oni su zaista bili bas bas odlicni...

i svidelo mi se kako je poceo onaj Efdemin(ime mu je ko neki lek :D ),ali nisam imao snage,jako sam bio umoran,pa sam zapalio...

a alter ego je zavrsio sa rockerom....iskusno :)))

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

zanimljiv mi je taj alter ego, sto duze su u muzickom poslu, to goru muziku prave.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Meni isto alter ego nije bio nešto posebno, umeli su da dignu ali zato i da spuste sa sledećom pesmom, do jaja su me smorili par puta.A za efdemin, isto kao leško, noge su me bolele nisam mogao da stojim, al sam ostako skoro do kraja, super je vozio.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

eo ja se sad vratio...

bio na rodju,tj izvela nas drugarica,popili nekoliko piva,pojeli palacinke,i pravac Expo...

pricam sutra utiske,umoran sam jako,zato sam i ranije otisao... :)

Meni isto alter ego nije bio nešto posebno, umeli su da dignu ali zato i da spuste sa sledećom pesmom, do jaja su me smorili par puta.A za efdemin, isto kao leško, noge su me bolele nisam mogao da stojim, al sam ostako skoro do kraja, super je vozio.

DA STE SE DROGIRALI NE BI VAS BOLELE NOGE!2 :)

Našikam se i pravim haos

Link to comment
Share on other sites

^ jedino mesto u VSu gde se vrti normalan zvuk... tj gde se vrti at all [:D]

inace, U PETAK KO HOCE U MINT NEKA MI BACI IME I PREZIME NA 063-7749504

da gi metem na spisak za upad on da backdoor !!!

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

bryangeezawebuo52.jpg

Veliki klub - drum 'n' bass

• BRYAN GEE ( V Recordings, UK)

• RAHMANEE

• NECONE

• SIDE1

Mali klub - dancehall session

• MOYNE SELEKTAH

------

Prolaz kroz Brajanovu životnu pricu je poput citanja biblije elektronske muzike. Brajan je bio na samom pocetku stvaranja novih muzickih tendencija kao krucijalna spona u logicnoj evoluciji zvuka koja je dovela do drum'n'bass-a; niko drugi ne bi mogao bolje da isprica koliko je to bio dug i prirodan proces logicne progresije sa dubokim korenima. Poceo je vec sa 13. godina kao DJ u rege saundsistemima. Sa 18. se preselio u London i skrasio u Brikstonu. Interesovale su ga sve vrste muzike, od džeza, soula, funka do hiphopa i rare groove-a, koji su dospeli u Britaniju sredinom osamdesetih, ali najvažniji momenat je bio proboj acid-house-a 1987, koji ga je posebno zaintrigirao. U tom periodu, kao DJ, upoznaje Jumping Jack Frosta i njihovo prijateljstvo se razvija i rezultira piratskom radio stanicom „Passion" u Balhamu koja je dostigla zavidnu slušanost. Visoko cenjen od strane uvaženih etiketa i izvodaca, uvek je imao privilegiju da mu gosti budu najeminentija imena sa scene poput Frankie Bonesa i Louie Vege. Dok je radio kao promoter u agenciji „Rhythm King", tada ne toliko poznatih, izvodaca kao što su Leftfield, Dave Angel, Joey Beltram,Moby (tipovao je još tada da ce napraviti vrhunsku karijeru) i ostalih sticao je visoku reputaciju. Po raspadu te promoterske agencije, Brajan dobija demo snimak koji ga je odmah „kupio" svojom kombinacijom soulful i rege elemenata sa oštrim brejkovima. Taj snimak je pripadao, sada legendama scene, Roni Size-u i DJ Krust-u. Pošto niko od muzickih urednika nije hteo da izda nešto tako novo, Brajan otvara svoju etiketu V Recordings zajedno sa Frost-om i izdaje stvari na kaseti. Iako je prvi tiraž bio simbolican, interesovanje konstatno raste. Pored toga, Brajan zapocinje Movement vece u Bar Rumba, što je predstavljalo sjajan nacin promocije, koje i dan danas predstavlja jedno od najzanimljivijih drum'n'bass veceri u svetu. Ostalo je vec istorija.V Records postaje jedna od najvažnijih i najcenjenijih etiketa, a zahvaljujuci Brajanu, danas svi znaju za neka od najvecih imena sa drum'n'bass scene kao što su Roni Size, DJ Marky, DJ Krust, DJ Die, DJ Patife, itd. Pored V Recordings, Brajan je osnivac i drugih etiketa Liquid V, Chronic, Movement, ali i jedan od najcenjenijih DJ-eva na sceni.

Na ulazu je cena 400din,preko mene 300 dindzi,pa ako nekog interesuje nek se javi.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

au jebote !!!

Beck'sperience presents

Petak 30. maj 22h

Plato ispred Muzeja Savremene Umetnosti na Uscu, Novi Beograd

Beck'sperienceSpringSpecial with:

DJ Hell (Gigolo Rec/Berlin)

Abe Duque feat Tijana T (ADR Rec/NYC-Beograd)

Le Chic (Gigolo Rec/Madrid)

Deeface (Happy NS)

DJ PAKAO!!!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

au jebote !!!

Beck'sperience presents

Petak 30. maj 22h

Plato ispred Muzeja Savremene Umetnosti na Uscu, Novi Beograd

Beck'sperienceSpringSpecial with:

DJ Hell (Gigolo Rec/Berlin)

Abe Duque feat Tijana T (ADR Rec/NYC-Beograd)

Le Chic (Gigolo Rec/Madrid)

Deeface (Happy NS)

hah

zaobici, sto se mene tice.

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...