Jump to content

Crvena Zvezda


manager

Recommended Posts

a ko u Zvezdi jebe majke,ode u Partizan i jos vise jebe majke :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jel i on ko G ??? :D

jebo borisa bakica, al ono, ko u partizanu ne dobije sansu odlazi u zvezdu :))) i bude starter

Molim te,to je strashno koliko nam je parztizan pokrao dobrih igacha dok je kk Zvezda bila u onim kriznim trenucima...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Cuo sam na SOS-u neke spekulacije o nekom napadacu iz Chada...

Nisam uspeo nista vise od toga da uhvatim...

zna neko nesto?

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?...p;nav_id=259806

Edited by Savkeeeeeee...e!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Roben i Hajnce u Realu

Utiska sam da ce Hajnce opet da relativno trune,a i ako krene lose i Roben isto...pa mora da se pravi mesta za Raula,Gutija...

Rakic u Salcburgu...smor...ako nista,barem ce da igra LS,sa Zvezdom tesko da bi igrao :)

I Sisinjo u Romi,e to mi se bas svidja,samo ne znam gde ce sad da prave mesta za Panucija,ali nema veze,sad ce da bude Roma jos technija i ofanzivnija:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

grujo jes da si pomenuo Rakica i Zvezdu, al ovo je topic o Zvezdi, ne o transferima shirom evrope [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

nema veze, ionako svi idemo na stadion, zar ne ? [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ma G kao dzherold henderson, bivsi igrac hemofarma i zvezde.. :))

edit

jos 20h do tekme... polako pocinje da me hvata nervoza :)))

idete?

prognoze|??

zhelja mi je da pokusamo sa 1-0, pa u produzecima sta nam bog da ... mozda i penali..

realnost, 1-1 i to iz dvojke, tamo negde 33. minut nacho novo, a izjednacenje pocetkom drugog poluvremena, salas ili burza... i onda jalovi napadi..

Edited by manager
Link to comment
Share on other sites

''Такође је донета одлука да директног ТВ преноса меча са Глазгов Ренџерсима не буде за подручје Србије'' HAHAH nek crknu...gledacu u kafitju ili kladionici zvezdu na nekom ukrajinskom ili ruskom kanalu,ionako mi je svejedno.

Edited by Hell

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

gledati tekmu na stadionu i na tv su dve razlichite stvari, mislim shta bi vishe voleo, da jebesh odlichnu ribu ili da drkash na njenu sliku:)

tu je uvek i onaj faktor kao ja sam dao 10-30 jura za kartu ne treba da bude prenos bla bla, crknite vi pichke koje niste na stadionu,nije tako, ja bi dao prenos. sad pitanje je da li ce ga biti jer je ovu odluku za promenu saopshtila cz, mada za pravu kolichinu kesha sigurno ce se predomisliti, u najgorem sluchaju bice odlozen prenos sigurno.

btw. razoricemo ih, ne znam kako ali hocemo/ :))

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

realno treba da puste prenos

stadion ce ionako biti pun,tako da ne vidim nikakvu prepreku po tom pitanju

nervozan sam mnogo,pravo da vam kazem,samo da ne bude standardno,gol u prvom minutu i da se odmah smorim :(

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Iako sam ga izduvao za kartu icicu do stadiona sa josh par ortaka,jer ce karti uvek biti...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

gledati tekmu na stadionu i na tv su dve razlichite stvari, mislim shta bi vishe voleo, da jebesh odlichnu ribu ili da drkash na njenu sliku:)

tu je uvek i onaj faktor kao ja sam dao 10-30 jura za kartu ne treba da bude prenos bla bla, crknite vi pichke koje niste na stadionu,nije tako, ja bi dao prenos. sad pitanje je da li ce ga biti jer je ovu odluku za promenu saopshtila cz, mada za pravu kolichinu kesha sigurno ce se predomisliti, u najgorem sluchaju bice odlozen prenos sigurno.

btw. razoricemo ih, ne znam kako ali hocemo/ :))

Ja nisam dao nishta za kartu, ali u vise slucajeva sam placao, i naravno uvek sam za to da se pusti prenos, ima dosta ljudi koji jednostavno ne mogu da dodju na stadion, ili nemaju para, i bash zbog njih treba da se pusti. Te fore, platio sam kartu, volim vishe zvezdu od tebe i idem na stadion, su za debile po meni

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

^alal ti vera

niste svesni koja je svadja bila sinoc u kraju oko toga ....ortak jedan koji ide non stop na tekme zakacio se sa drugim ortakom koji ide samo na evropske utakmice...

i ovaj mu sere ne mozes ti da ides sada na tekmu ti si debil ti si govno ....

Moram da vam kazem da u mom kraju ima mnogo ZLIH "navijacha"

don't grow up it's a trap

Link to comment
Share on other sites

vala bash srecno

steta sto sam izgubio volju da pratim fudbal uzivo :) a pratio sam skoro svaku evropejsku tekmu do relativno skoro... previse razocharenja pretpostavljam... ali bi bilo fino da nas iznenadeeeeeee

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...