Jump to content

Crvena Zvezda


manager

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ko ce ovde golove da dajem u ovoj sezoni nemam pojma...Onaj manasg mali kad se u onakvoj prlici usrao u kace shta onda da govorim dalje...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Da smo bolji, iskoristili bi smo bar jednu od onih shansi u prvom poluvremenu. Jednostavno, nemamo srece...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

realno opet smo igrali relativno bolje, al shtatjesh kad nema realizatora. slazhem se da nismo za ligu, al nisu ni oni. tako da ako tjemo tako onda bolje da smo mi proshli jer smo nashi !

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

evo, vratih se sa utakmice, sumiram utiske... jos sam vruc, pa je mozda i najbolje da sada kazem par reci o tekmii..

kao prvo, sat vremena pre pocetka utakmice karte su se prodavale ispod cene, sto znaci da si istok i zapad mogao da kupis i za soma dindzhi, dok je sever jos uvek bio na ceni, soma soma i po..pola sada pre pocetka sever se nudio i za 500, zapad i istok da ne pominjem. zasto je to tako bilo, ne znam. nije da nismo imali sanse, nije da smo igrali jebeni kup uefa, vec smo igrali za jebenu ligu sampiona! aj da smo imali negativan rezultat, dva tri gola u minusu, ali ni to...

i tako, krenem pola sata pre tekme da udjem, kad pored mene prodjoshe 5-10 likova dva sa dva (kasnije saznao prva ekipa ultrasa) i iza njih tunjavi aleksandrov, darko majmun (sa sve 3kg tozla oko vrata) i milan legenda! cak sam se i srdacno pozdravio sa chichom :)) sto je i jedina pozitivna stvar sto mi se desila veceras...

ne znam sta da kazem za jebenu igru, mnogo lose. ljudi su nam svesno prepustili 70m terena, cekali na kontru, sto im se i desilo u par navrata, ali srecom nisu iskoristili. andjelkovicu bi zabranio bavljenje fudbalom DOZIVOTNO, mozda da ima propussnicu za srpsku ligu. covek nema jebeni centarsut! al ajde da prvo pogleda, digne glavu i pogleda gde su mu saigraci, ali ne, on oce glavom kroz zid, napamet.. i naravno, svaki je isao ili golmanu u ruke ili u gol aut. milijas jedna velika NULA, nista... burza je imao zelju, ali je u istoj izgoreo, nije ni igrao na svojoj poziciji, vise se koncentrisao na napad nego na ono sto najbolje zna, da asistira. mali djordjevic ima opravdanje, gurnut je u vatru ocigledno nespreman za velike tekme... covek jos nije postigao debitantski gol za zvezdu, a na ovoj utakmici se sve zalomilo na njega, nije izdrzao... koroman je jedini covek koji je nesto radio, da su svi sledili njegov primer mozda bi i nesto bilo. covek se borio kao lav. svaka mu cast, iako ga nesto i ne mirisem. lukas me je takodje iznenadio, tj samo je potvrdio klasu. opet nije igrao na svojoj poziciji ali dao je svoj maksimum.

navijanje je bilo sasvim ok, naravno, do 20ak minuta pre kraja utakmice, kada se atmosfera naglo pokvarila zbog iscekivanja tog gola.. svi su se koncentrisali na jebanje majke grbavcu, coveku koji NEMA centarsut...

ne znam sta vise da kazem, ako se setim necega, dopunjujem...

p.s. doca trenser :D

Link to comment
Share on other sites

au brate mili, pa andjelkovic jedina od svetlijih tacaka zvezde :|

problem je vise u tome sto nikog nije bilo da pokrije drugu stativu ili chak da bleji na penalu, nego se njhi trojica zalete na prvu :(

milijash je skroz ok razigravao svojim potezima u prvom poluvremenu ostatak koji to nije imao blage veze da iskoristi... u drugom poluvremenu sa razlogom zamenjen

onom sumanutom basti treba odseci obe noge

stranci sasvim solidno igrali

realno sta ocekivati od ekipe koja dovede pojachanja mesec dana pred pocetak kvalifikacija za LS i promeni trenera u tom periodu

nivo uigranosti mora da bude znatno veci, da ostane ista ekipa za sledece kvalifikacije pa i da se nadamo nechem, ovo je samo ogledalo totalne neprofesionalnosti i amaterizma koji dominira vishe od decenije nashim fudbalom

zasita steta sto nije iskoriscena prilika sa samog pocetka tekme, ali to je ono sto razlikuje nase igrache koji dodju iz trece lige u prvu ligu i pravog asa koji bi to realizovao zmurecki

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Andjelkovic je odigrao ko kurac, ko i ceo srednji red plus nesretni Filip Djordjevic. Jedina svetla tachka je bio Gaja. I nije mi jasno ko gura onog malog rupasha Djordjevica, on za 5 tekmi shansu nije napravio, a nece ni za sledecih 10. 0 dobijenih duela, 0 shuteva. Uz njega rame u rame su prespori Milijash od koga cenim da 95% forumasha trchi brze, i naravno kapiten Basta, koga ne bih pustio ni sa osnovcima da igra fudbal.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ajd pogledacu reprizu ako ima... ali jedno pet puta je isao FENOMENALAN centarsut na drugu stativu... ali osim posle kornera tamo nije bilo zvezdinih igraca... to je andjelkovic nije figo... djokic bi dao makar dva gola posle tih akcija...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Ova ekipa napadacha nema.Koroman je koliko sam video igrao krilo,fora,prednjeg veznog i shta sve josh alal mu kurac.

Onaj Djordje se dechko nije video na terenu osim kad je vratiob onu loptu golmanu u ruke umesto da bude 2min 1:0 za nas.

Burza josh i znao neshto.

Lukash vishe nego solidno igrao,ume da prodje par igracha,i SHTO JE NAJBITNIJE pravovremeno se posle oslobodi lopte, a ne ko nashi majuni shto kad pochnu da driblaju neznaju ni na koju stranu treba da idu.

Andjelko ume da kvalitetno probije po strani,to iskreno stoji,ali ako je od 10 centarshuta bacio 3 upotrebljiva, ja sechem sebi muda...

Kastiljo blago neprimetan.

Bastu je neko treba posle utakmice da sacheka i da mu polomi noge...

Odbrana u vidu Tutorica i Gaja i vishe nego zadovoljavajutja.

Problemi ove ekipe su:

Nemamo realizatora,nekog fora koji bi se izdvojio od ostalih kao strelac.

Nemamo kreativca na sredini,nekog ko bi shirio igru i delio upotrebljice lopte.

I generalni(i najveci) problem ekipe je u tome shto katastrofalno pokrivaju teren.To je za svaku sramotu koliko se ti ljudi ne krecu,ne otkrivaju, ne prate akcije...

Edited by Savkeeeeeee...e!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Kosanovic je pokazao kakav je do jaja trener kad je izbacio jedinog igraca koji je radio nesto od napadaca,Burzu.Lukas je jebeni promasaj i ne znam sto je dovodjen uopste,Basta standardno retardiran...ostali sivilo:) Mozda smo mogli i da pobedimo da Koroman sutira vise od jedanput po utakmici.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

ROFLMAO sad sam video ovu izjavu na b92,ne mogu da verujem shta je chove rekao(kosanovic)

"Igrali smo bolje od Rendžersa u obe utakmice, ali napravili smo dve - tri greške od kojih je jedna bila fatalna. Večeras smo propustili dve – tri šanse u prvom poluvremenu. Zvezda je u oba meča igrala iznad svojih mogućnosti".

Obratite paznju na boldovani deo.Serem ti se onda u realne mogucnosti Zvezde ako je ovo veceras bilo iznad mogucnosti...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...